Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Krayzie »

Krayzie píše:U mna (L950) update v pohode, ale priatelke (L950XL) zblbla klavesnica. Jednoducho sa zmensila a neda sa zmenit na vacsiu (v settingoch je nastavena na velku a prepinanim na malu/strednu/velku sa nic nedeje).
Takze plany poplach, klavesnicu si nejakym omylom nastavila na pravu ruku a tym padom bola za kazdeho nastavenia mala a viac pri pravom okraji. Stacilo ju zasa vycentrovat a vsetko je OK. Takze update zatial bez problemov na L950/XL.
Martin1102
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 11, 2013 13:33
Zařízení: předchozí L820 , stávajcící L930
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Martin1102 »

UltraGrip píše:W10M mě nepřestává překvapovat. Od posledního updatu mám několikrát do týdne problém s wifi - buď se nejde připojit nebo není přístup k internetu. Pracovní android šunka za 3,5k funguje naprosto spolehlivě. Nedávno navíc nezvonil hovory ani nevibroval při zmáčknutí systémových kláves (L930). Pomůže jedině restart. Někdo stejný problém?
Ahoj Mám naprosto stejný problém je to tak cca 10 dní, každou chvilkou zm,izne ikonka wifi i když sedim metr od routeru a "internet není k dispozici" jedine vyp a zap, to je horsi nez win 95 na pc před 15 lety :( jo zapomněl sem je to na L930, dále mi zůstava viset stále notifikace na viberu na dlazdici a nejde se ji zbavit a v poslední rade, každý tak 4-5 hovor při vyzvánení jen chrčí a vydává takové útržky melodie, nechápu, vyzvánění je pův Nokiácké, když to udělalo poprvé myslel jsem že chcipnul repráček, ale pak 3 hovory naprosto ok, a 4. opět chrchlání a takhle se to neustále opakuje :( smutné, zlaté 8.1 tam občas něco nešlo ale toto je tragedie
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Krayzie píše:Takze plany poplach
:tlem: :tlem: :tlem:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od htcjirka »

Martin1102 píše:
UltraGrip píše:W10M mě nepřestává překvapovat. Od posledního updatu mám několikrát do týdne problém s wifi - buď se nejde připojit nebo není přístup k internetu. Pracovní android šunka za 3,5k funguje naprosto spolehlivě. Nedávno navíc nezvonil hovory ani nevibroval při zmáčknutí systémových kláves (L930). Pomůže jedině restart. Někdo stejný problém?
Ahoj Mám naprosto stejný problém je to tak cca 10 dní, každou chvilkou zm,izne ikonka wifi i když sedim metr od routeru a "internet není k dispozici" jedine vyp a zap, to je horsi nez win 95 na pc před 15 lety :( jo zapomněl sem je to na L930, dále mi zůstava viset stále notifikace na viberu na dlazdici a nejde se ji zbavit a v poslední rade, každý tak 4-5 hovor při vyzvánení jen chrčí a vydává takové útržky melodie, nechápu, vyzvánění je pův Nokiácké, když to udělalo poprvé myslel jsem že chcipnul repráček, ale pak 3 hovory naprosto ok, a 4. opět chrchlání a takhle se to neustále opakuje :( smutné, zlaté 8.1 tam občas něco nešlo ale toto je tragedie
930 slape s desitkami naprosto ok, zadne potize s vyzvanenim, vypadky wifi apod.Takze tve potíže nebudou systémem, ale hw rázu.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od TomasSX1 »

Pavel: mam 950XL od oktobra a nemam s nim ziaden problem. Mne to pride tak ze problem ma skor 950 a nejako to 950XL obchadza.

PS: teda moje XLko :D
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od TomasSX1 »

Pavel: aha..to som si nevsimol, ospravedlnujem. Suhlasim ale ze W10M nemal vyjst na starsie rady a na 950 mal vyjst minimalne o pol roka neskor.

Ale len tak na margo, pred Xl som mal 920 a uz by som sa na WP8.1 nevracal. Je citelne pomalejsi ako W10M na XL, ale to pripisujem aj veku. Predsa len mi fungoval cca 3roky.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od htcjirka »

Desítky bezi stejně dobře na 930 (pokud není rozbitá či jinak vadná) jako na 950XL a ne jen "jednomu".Neni potřeba tam delat rozdily a nepsat hlouposti, ze desitky jsou nedodelane a syrove, to platilo nekdy na konci roku 2015 a začátek/leden 2016.Doba už dávno pokročila a bude lepší, když se k systému bude vyjadřovat a hodnotit clovek, který ho aktivně používá a ne jen jedna paní povídala či cosi zaslechla.
V obou táborech jak v tom Windows, tak ale i Androidím včetně iOS najdes uzivatele, kteří mají neustále s nečím nemalé problémy.
spousta lidí ještě frčí na L920/930/640 a tam ta situace, tak růžová není, pro ně nebyl W10M dobrá cesta.
Uz jen to, ze nekdo zminuje v jednom baliku 920/930/640, na 920 nikdy uvolnene desitky oficialne nebyly, takže pokud si jen tam někdo dá obklikou, nemůže se divit potížím.
Na 930 i 640 pokud jsou po technické stránce ok bezi desitky bez potizi.Zadne ruzove bryle, ale realita.

Tady je i pekne srovnání, jak na 930 bezi desitky srovnatelne jako na 950/950XL.

http://allaboutwindowsphone.com/feature ... ar_on_.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Je nesmysl, aby si "někdo" nechával systém, který má problémy a běžel nespolehlivě a s problémy.
Co se týče peněz mám téměř neomezené finance, takže zůstávat u problémového systému by ztrácelo smysl a vyústilo by hned koupí telefonu od konkurence.
Nejlépe se mě v poslední době pracovalo z Android telefonů s BB Priv, ale OS byl pro mne osobně kámen úrazu..Takže hodnocení obou systémů mám.
Takže komu vyhovuje Android at si ho užívá, komu Windows ať si užívá Windows atd.
Bacon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pát črc 25, 2014 3:03
Zařízení: Nokia Lumia 830

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Bacon »

Bože, otevři oči...
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od mposvar »

Pavel:
Umí fotit - dobrý vtip...
A já po N808PV, L1020 a nyní s L950XL vím o čem to je a říkám s jistotou, nic na to nemá a co konkrétně, macro,šero a jistě to víš taky.
S6 je v něčem blízko, jinak nic...
A o videu se zvukem třaba z L930 víš sám...
Takže jak jsem psal, tady víme o čem to je a trága s iPhone6S/7 o tom raději ani nepíšu, to je na mnou výše uvedeném mimo úplně.
A pořadí tak jak jsem psal....Všechny tyhle "fotokrálovny" vlastním.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od htcjirka »

L930 také nedostala ofiko W10M.
A zase spatne, 930 oficialne desitky dostala.Vůbec se Pavle neorientuješ. :roll:
Takze se ani nedivím, že ani nevis, jak systém funguje. :roll:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od htcjirka »

A přesto zatukali, nevis toho spousty.
Desitky ofiko dostala Lumia 532, Lumia 640, Lumia 730/735, Lumia 830, Lumia 930 a Lumia 1520.
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Papek »

Jirko môžeš si podať ruku s Hravecom, ste dvaja šťastlivci ktorým ide WM dokonale. Nemam síce neobmedzený prísun peňazí, ale jedného dňa som si povedal, že WM už nie a kúpil som iPhone. Možno tie problémy boli tým, že nemam 950XL, ale "iba" 950. V poslednej dobe každú chvíľu nieco blbol. Kontakty, maily, občas sa zasekla nejaká aplikácia na pozadí a vymlátila mi baterku za pol dňa... Najviac potešilo ked zblbol Edge, že nevedel načítať žiadnu stránku. Pomohol až reštart telefónu. Tieto problémy mi pribúdali a ubudali v jednotlivých buildoch. A to nevravím o kope stránok, ktoré blbnu v Edge, ale v defaultnom Androidovom prehliadači aj v Safari idu bez problémov.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od htcjirka »

Az takovy den nestane, ze me zacnou "okna" zlobit, odlozim je a zakoupim konkurenci.Zatím tomu tak není a musel bych být blazen, se zbavit neceho co funguje.Proto jsem ještě prikoupil další.K cemu by me byly telefony, na které není spolehnuti ci zlobi (sw).Seknuti a vymlaceni baterky (a nejen to) se da bez potizi zazit a zaziva i u konkurence.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od JirkaTom »

Papek: tak jak ti to opravili? :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od htcjirka »

-Pavel- píše:tak v tom případě jsem rád, že to nebylo za mě i když mohl jsem přejít už dávno. Protože to je výhra.

Papek: tohle si nikdy nepřipustí ... :roll: Jemu funguje opravdu všechno a za každé situace. :roll:
Prijed se presvedcit (na některém ze srazů), můžeš s mým telefonem cvičit jakkoliv celý den.Každý tu možnost máte.Můžeš mě tu nefunkčnost ukázat. ;-) Každý plnou pusu řečí, ale jak dojde na činy, prd..
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od htcjirka »

Můžeme, přijed, poklábosíme a pokud mě telefon neodřeš (jsem na to pacient), do ruky ti jej rád svěřím.Napis kdy, vezmu oba jak 950XL, tak i k ni 930, at muzeme porovnat. ;-)
jsem opak toho co píšeš ... :roll:
Spíše ne.Už jsi to dokázal několikrát.
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Papek »

JirkaTom píše:Papek: tak jak ti to opravili? :)
Výmena displeja. Mohli to spraviť hneď na prvý krát. A hlavne by im mohol fungovať ten ich B2X systém, lebo ani na druhý pokus to nešlo ani z ďaleka hladko.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

da sa vam nainstalovat hra Reigns ?
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Inak chystám blog kde si budem môcť popisat onedlho tu dam link až bude prvý clanok v priebehu par dni :-) srdečne všetkých pozývam :-)
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Mahtiel »

imperator píše:Inak chystám blog kde si budem môcť popisat onedlho tu dam link až bude prvý clanok v priebehu par dni :-) srdečne všetkých pozývam :-)
Těším se, snad to bude psáno pro mne srozumitelným jazykem (slovenštinu nemyslím, té celkem rozumím :) )
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 105 hostů