Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
hdcz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 122
Registrován: pát pro 06, 2013 7:55
Zařízení: Nokia 950 Black

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hdcz »

Ty fotky me taky drti...jsem dnes fotil děcka v dětském centru a vse spatný....vubec nestihala fotit lumie pri rychlém foceni na kartu. Doufám ze to opravej v rs2 vse. Někdy si to dela co chce. Mam 128 gb kingstone tu nejlepší.
ijon
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv zář 04, 2014 11:17
Zařízení: Lumia 950 SS VF

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od ijon »

To newp: Ne, indukční nabíjení funguje jinak, nemá nic společného s NFC nebo BT, je to čistě elektromagnetický jev. V zadním krytu mobilu máš kovovou smyčku, která zachytává elektromagnetické vlnění generované nabíječkou a indukuje se v ní napětí. Tudíž ani není co nastavit. Buď to funguje nebo nefunguje. Taky je normální jisté ohřívání mobilu.
Což mi připomíná kolegu, který dovybavil svůj jablečný mobil 6s krytem pro bezdrátové nabíjení (je to hrozný bastl). Po vložení do nabíjecí schránky v autě se mu mobil téměř upekl.
newwes
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pát zář 26, 2014 21:20
Zařízení: iPhone 7

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od newwes »

Narazil jsem na zajímavý problém. Při spustění aplikací IM+PRO, navigace Aponia, Záchranka a Zařízení se ze zadního reproduktoru u čočky fotoaparáu začne ozývat rytmické praskání, něco jako vrčení. U aplikací Záchranka a Zařízení toto po cca 5s přestane, u dalších dvou trvá stále, dokud nespustím jinou aplikaci nebo nevypnu tlačítkem power. Zkoušel jsem všechny aplikace několikrát napřeskáčku spouštět, dělá to jen u těchto čtyř. Setkal se někdo s něčím takovým?
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Robilo to dávnejšie napr u whatsappu - je to bug - nerieš
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od htcjirka »

hdcz píše:Ty fotky me taky drti...jsem dnes fotil děcka v dětském centru a vse spatný....vubec nestihala fotit lumie pri rychlém foceni na kartu. Doufám ze to opravej v rs2 vse. Někdy si to dela co chce. Mam 128 gb kingstone tu nejlepší.
Ja fotim s kazdym telefonen co jsem mel na interni pamet, ani ta nejrychlejsi karta v jakemkoliv telefonu nedosahuje takovych rychlosti a kvalit, jako interni pamet.
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Marty04 »

newp píše:Ukladam na kartu Mam Sandisk 64GB Extreme myslim ze by mela byt rychla,ted jsem jeste objednal SDXC 200GB taky od Sandisk tak doufam ze to bude lepsi,ale vyzkousim ukladami do zarizeni. Player taky vyzkousim,dik za typ. Dnes mi prisla bezdratova nabijecka Microsoft DT-904 ale nemam tam zadny SW na upravu moznosti. Zkousel jsem pres NFC tak i pres BT a nic a i kdyz jsem obe funkce vypnul tak to taky nabijelo,neni to divne? Nebo to muze byt krytem Mozo? Dik
Nabíječka bude nabíjet vždy, pokud přijde do kontaktu s telefonem. NFC nebo Bluetooth slouží jen ke spárování telefonu s nabíječkou, po kterém si ji můžeš přidat do aplikace zařízení a nastavit možnosti notifikací a podsvětlení.
joeslovakia
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 244
Registrován: čtv zář 10, 2015 16:57
Zařízení: lumia 930, lumia 925

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od joeslovakia »

Vie niekto prečo chodia notifikácie z vibru alebo whatsup opoznene o 15 minút alebo vôbec?
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Freeloader »

hotovyrado píše:Freeloader > což je ale irelevantní. V MS Store se prezentuje jako oficiální FB/MSG aplikace pro W10M
to je vsetko pekne ale porovnavat to s rychlostou na iOS je tiez irelevantne kedze vsetci vieme preco to ide tak ako to ide
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Tak jasně, jsou lidé, co si svých peněz neváží a budou furt Woknům nedostatky omlouvat a bagatelizovat... jsem rád, že jsem L640 přesunul na pozici sekundárního přístroje.. Každému, co jeho jest...
newp
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv lis 17, 2016 22:32
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 Global

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od newp »

To:Marty04
Dekuji za vysvetleni,prosim a jak te sw tam dostanu abych mohl provest ty upravy? Opravdu nevim. Dekuji
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od mposvar »

joeslovakia píše:Vie niekto prečo chodia notifikácie z vibru alebo whatsup opoznene o 15 minút alebo vôbec?
U mne z WhatsApp chodí v pohodě, dokonce dřïve než na Z1 compactu :-)
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Radim Stehlík »

hotovyrado píše:Tak jasně, jsou lidé, co si svých peněz neváží a budou furt Woknům nedostatky omlouvat a bagatelizovat... jsem rád, že jsem L640 přesunul na pozici sekundárního přístroje.. Každému, co jeho jest...
můžu přiznat, že P8 Lite jsme teď kupovali tchyni jako dárek a hodně příjemně mě překvapil.. Měl jsem strach z těch 2GB, ale na používání jako TELEFON a foťák je to naprosto bez problémů. Fotí to oproti 640 100x líp a i to jejich prostředí není blbý.
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Papek »

Android treba nejaky cas pouzivat, az potom vylezu niektore neduhy. Uplne novy z krabicky posobi snad aj ten najlacnejsi dobre. Kolegyna ma Lenovo P70 a je to take vselijake... ako novy chodil super, teraz po roku kazdu chvilu musi zatvarat aplikacie, obcas sa zastavia notifikacie. Ale v kazdom pripade, za tie peniaze to nie je zly telefon a sem-tam nejake zavahanie sa mu da odpustit. Ja som dlho vahal, ci neprejdem z Lumie 950 na S7, kedze sa da kupit za velmu slusne peniaze, ale radsej priplatim za iPhone 7 a dam si ho pod stromcek :)
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od steelspace »

U Androidu musíš model od modelu řešit, zda má dobře odladěný systém, aktualizace, dobrý fotoaparát atd. To u iPhonu odpadá. Já jsem přešel z L950XL na iPhone 7 Plus a byla to dobrá volba.
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Radim Stehlík »

Myslel jsem to tak, že pro tchyni na volání stačí i ty 2 GB RAM.
Jinak bych řešil něco min. se 3GB.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

Skús reinštalácií. Mne idu ok
sirpetanek
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř pro 30, 2015 12:30
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od sirpetanek »

Perla dne - Ulož.to chystá aplikaci na mobilní desítky až "vyjde nová platforma" :D
http://www.windowsapps.cz/uloz-svou-apl ... t-bude-az/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kaizr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 217
Registrován: čtv lis 27, 2014 7:38
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Kaizr »

Něco lepšího - http://www.windowsapps.cz/mobilni-windo ... -aplikace/" onclick="window.open(this.href);return false;

Sent from mTalk
Uživatelský avatar
chobotmilan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv srp 22, 2013 19:22
Zařízení: Lumia 950 xl
Bydliště: Kamenná Poruba

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od chobotmilan »

Ahojte nevie niekto ako nainštalovať apps Fdb.cz pro s cudzieho zdroja ako obchod tam už nie je vývojár mi poslal subor xap prepinal som všetky možnosti ako je obchod vždy sa ma opita inštalovať a nič sa nedeje mam lumiu 950 xl
Obrázek


Sent from mTalk
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od veigy »

Xap nainstaluješ jedině přes PC
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 115 hostů