Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od veigy »

Jaký je nejlevnější telefon s podporou W10M a QI? L735? Přemýšlím co jako sekundární telefon...
Zeta
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: ned pro 23, 2012 12:41
Zařízení: Samsung Galaxy S9+
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Zeta »

Zřejmě, ale L735 už budeš těžko shánět, pokud chceš fungl novou.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od veigy »

Novou určitě ne, chci to levně :)
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Pro tento ucel kup ten repas z Ali.... jenze koukam 130 USD... to je celkem dost
Uživatelský avatar
Antuch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 117
Registrován: pát říj 25, 2013 5:51
Zařízení: Asus Zenfone 5
Bydliště: Trutnov Pyčo!!!

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Antuch »

Radim Stehlík píše:musím smutně přiznat, že po posledních pár týdnech mi to začíná být jedno. Přijde mi, že se 10 čím dál víc rozesírají. Přechod z Wifi na data často končí hláškou že jsem offline. že je Edge někde rychlý někde pomalý je asi stránkama. Poměrně otravující koukání na obrazovku Obnovuji... Po prvnotním nadšení z 10 mi to na oficiálním AU přijde nějaký nijaký.
Doufám, že mi telefon alespoň rok ještě vydrží a pak se uvidí co bude na trhu.
Bohužel pokud v té době nebude systém fungovat a trochu se nerozjede, tak asi bude změna. Jablko to nebude (nehorázná cena a chybějící dualsim), takže zbude vrátit se potupně k robotovi.
Budu doufat v zázrak, neumím pochopit, že by taková firma vyhodila takových prachů za sympatický systém jen pro to, aby pak zrušili výrobu telefonů a nikdo jinej to nedělal.

mám stejný názor...neustále se mi nesynchronizuje outlook, když to udělám ručně, tak to hodí chybu a až třeba na potřetí si to sedne., Appka fajsbůku se mi neustále seká...při prohlížení je dost citlivá a občas omylem otevřu příspěvek a už se s z něj nedostanu na halvní stránku, jen restartem telefonu.
Internet pře WiFi je mi záhadou, v práci na WiFi mi to jede jako z praku, doma to nejede vůbec, občas to hlásí bez internetu, občas musím 2x aktualizovat stránku...myslel jsem, že to je WiFi, tak jsem jí nechal vyměnit, ale dělá to pořád. Mám 1520, takže hardware by měl stačit.
Moje žena má 640XL, tý se W10 neustále seká, nepomohl ani tovární restart, celkově je ten mobil hodně pomalý a to tam žena krom meteoradau (který se jí stejně jako dlaždice stejně nezobrazuje) má jen standardní appky na svátky na komunikaci atd. Oba nejsme moc nároční, ale chtěli jsme spolehlivý systém, 8 a pak 8,1 byly supr, na 10 jsme se těšil, ale zatím si připadám, jak majitel nižší třídy androidu
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od JirkaTom »

Antuch píše: ...............Moje žena má 640XL, tý se W10 neustále seká, nepomohl ani tovární restart, celkově je ten mobil hodně pomalý a to tam žena krom meteoradau (který se jí stejně jako dlaždice stejně nezobrazuje) má jen standardní appky na svátky na komunikaci atd. Oba nejsme moc nároční, ale chtěli jsme spolehlivý systém, 8 a pak 8,1 byly supr, na 10 jsme se těšil, ale zatím si připadám, jak majitel nižší třídy androidu
Používám L640 XL a W10M a je to vše celkem plynulé, nic se neseká. Tipuji to na nějaké problémy s wifi, případně datovým připojením, případně s mobilním signálem. Nebo kombinací všeho... Další možnost je sra.ková SD karta v mobilu, případně HW závada v mobilu.
Uživatelský avatar
Antuch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 117
Registrován: pát říj 25, 2013 5:51
Zařízení: Asus Zenfone 5
Bydliště: Trutnov Pyčo!!!

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Antuch »

JirkaTom píše:
Antuch píše: ...............Moje žena má 640XL, tý se W10 neustále seká, nepomohl ani tovární restart, celkově je ten mobil hodně pomalý a to tam žena krom meteoradau (který se jí stejně jako dlaždice stejně nezobrazuje) má jen standardní appky na svátky na komunikaci atd. Oba nejsme moc nároční, ale chtěli jsme spolehlivý systém, 8 a pak 8,1 byly supr, na 10 jsme se těšil, ale zatím si připadám, jak majitel nižší třídy androidu
Používám L640 XL a W10M a je to vše celkem plynulé, nic se neseká. Tipuji to na nějaké problémy s wifi, případně datovým připojením, případně s mobilním signálem. Nebo kombinací všeho... Další možnost je sra.ková SD karta v mobilu, případně HW závada v mobilu.
je to dual sim verze, sd karta je kingston tuším (což neznamená, že to není sračka). Oba máme verzi systému 14393.221.

Co se týká netu, tak po výměně Wifi se stabilita edge a připojení spíš zlepšila mně, ženě problém s načítáním stránek přetrvává. Máme se sousedem stejnou přípojku netu od stejného provozovatele, jemu o patro níž fachá všechno (to jen ohledně datového připojení).
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od JirkaTom »

Oba tedy používáte program insider. Proč neprovozujete oficiální build 14393.189 ? Na insideru není nic jisté a zaručeně chodící...
Uživatelský avatar
Antuch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 117
Registrován: pát říj 25, 2013 5:51
Zařízení: Asus Zenfone 5
Bydliště: Trutnov Pyčo!!!

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Antuch »

Protože to nejelo ani na oficiálním buildu. Hlavně ženě.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od JirkaTom »

Co napíše za rychlosti test rychlosti připojení: http://rychlost.cz" onclick="window.open(this.href);return false; ?

Jinak platí to co jsem už napsal: popisované chování není standardní pro L640 XL a W10M...
Uživatelský avatar
Antuch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 117
Registrován: pát říj 25, 2013 5:51
Zařízení: Asus Zenfone 5
Bydliště: Trutnov Pyčo!!!

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Antuch »

vyzkouším, až se dostanu večer dom...díky za tip...
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Radim Stehlík »

JirkaTom píše:Oba tedy používáte program insider. Proč neprovozujete oficiální build 14393.189 ? Na insideru není nic jisté a zaručeně chodící...
Já mám oficiální verzi AU 14393.189 a o plynulosti mám jiné představy. 8.1 fungovaly dobře, kdyby tam neumrtvili navigaci, tak se na ně snad vrátím.
Uživatelský avatar
Antuch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 117
Registrován: pát říj 25, 2013 5:51
Zařízení: Asus Zenfone 5
Bydliště: Trutnov Pyčo!!!

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Antuch »

JirkaTom píše:Co napíše za rychlosti test rychlosti připojení: http://rychlost.cz" onclick="window.open(this.href);return false; ?

Jinak platí to co jsem už napsal: popisované chování není standardní pro L640 XL a W10M...
Takže takto...stahovani 14,8 Mbit/s, nahravani 20,8 Mbit/s, odezva 29ms
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

takyto test vam spapa kludne aj 50MB..tak bacha :)
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

Přes noc mi z plochy zmizely kontakty. Měl jsem jich tam dvanáct, nejmenší dlaždice, a zbyly dva. V seznamu normálně jsou. Co to zas je? :) :) :)
Uživatelský avatar
ransot
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: úte črc 09, 2013 14:54
Zařízení: Lumia 950, Moto G5 plus
Bydliště: Slovensko

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od ransot »

Pozeram ze uz tu ma niekto 14393.221 build to uz je oficialni ci insider ?
ijon
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv zář 04, 2014 11:17
Zařízení: Lumia 950 SS VF

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od ijon »

.221 mám v Release Preview. V podstatě nepozoruji žádné větší problémy. Fakt je, že nemám ani nějaké přehnané nároky.
Uživatelský avatar
malir66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát led 08, 2016 22:48
Zařízení: Nokia Lumia 830

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od malir66 »

A fungují ti SMS přes skype?

Posláno z tabletu W10
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Pišta myslím že to je kvôli migracii outlook serverov a fotky mas pri kontaktoch ? Lebo mne zmizli komplet všetky
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

Právě že fotky jsou zcela nedotčeny, ani žádné rozpojení kontaktů jsem nezaznamenal. Jen mi prostě z dvanácti lidí telefon schválil na plochu jen dva. Asi automatická kontrola charakterů, či co :)
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů