Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
kubik1977
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: ned zář 21, 2014 15:05
Zařízení: Lumia 640 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od kubik1977 »

murder píše:
kubik1977 píše:Windows 10 Mobile končí, Microsoft bude do telefónov inštalovať “desktopovú” verziu

....
Říká ti něco datum 1.4. ?
mne hej aj tebe ked si to precital dokonca :tlem:
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od ManT »

Garp69 píše:Jo tak to taky nesnáším a proto na messengeru skoro nepíšu :-(
Navíc dnes jsem zjistil, že dcera na Androidu může přes messenger i volat... To zrovna nepotřebuju, ale nerozumím, proč někde to jde a tady nee...
Jo to je fakt FB Messencer na WP/WM stale nepodporuje narozdil od iOS a Android volani, proc je mi záhadou, alternativy to snad umí, třeba se ms snaží prosadit skype nevím ale celkem me to štve.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

messenger vyraba facebook, nie ms
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od KoumiCZ »

A app pro Facebook vyvíjí Microsoft? Podle toho, co udává Store tak ano, divné.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

jop :)
Vaše zpráva obsahuje 6 znaků, nastavené minimum je ale 8.
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od ManT »

KoumiCZ píše:A app pro Facebook vyvíjí Microsoft? Podle toho, co udává Store tak ano, divné.
Jj messenger facebook inc a je cajk az na absenci volani ale facebook bohužel ms a he to neskutecna srágora...proc to tady nedela fb?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od veigy »

Dovolím si říct, že messenger rozhodně cajk není... Facebook momentálně vyvíjí UWP na Facebook, Messenger a Instagram....
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

messenger teda nie je vobec cajk..na ios ma napr rychle odpovede cez banner..a to mi hrozne chyba
dalej je o dost rychlejsi a viac funkcny
na ziandy iny update necakam iac ako na messenger,kedze ten pouzivam ako primarnu kominkacnu platformu
michalurban
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: čtv pro 13, 2012 10:53
Zařízení: Moto G 2013

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od michalurban »

FB Messenger na WinPhone je desnej cajk! Z komunikacnich moznosti telefonu (volani, sms, IM, emaily) pouzivam takrka vyhradne IM a to prave FB chat a Viber. Obe aplikace jsou na WinPhone (i W10M) otresne - pro mne ani ne tak kvuli funkcim, ale kvuli tomu, ze se pri kazdem spusteni GUI pripojuji a synchronizuji. Je to podle vseho jedinny duvod, proc se budu z Win vracet na Droida ... jinak jsem se svou L640LTE naprosto spokojeny, ale cekat pri kazdem spusteni Messengeru v prumeru 5-10s (a nekdy treba 20s) je fakt neunosne ...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od htcjirka »

ManT píše:Zkusil jsem a ping hlasi 118ms takže speedtest ukazuje spravne a nekecá jak psal htcjirka.
Speedtest keca a ukazuje pokazde něco jiného, ostatne jako spousta podobných aplikaci.
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od KoumiCZ »

michalurban píše:FB Messenger na WinPhone je desnej cajk! Z komunikacnich moznosti telefonu (volani, sms, IM, emaily) pouzivam takrka vyhradne IM a to prave FB chat a Viber. Obe aplikace jsou na WinPhone (i W10M) otresne - pro mne ani ne tak kvuli funkcim, ale kvuli tomu, ze se pri kazdem spusteni GUI pripojuji a synchronizuji. Je to podle vseho jedinny duvod, proc se budu z Win vracet na Droida ... jinak jsem se svou L640LTE naprosto spokojeny, ale cekat pri kazdem spusteni Messengeru v prumeru 5-10s (a nekdy treba 20s) je fakt neunosne ...
Zkus ještě chvilku počkat. Na konferenci Build 2016 zaznělo, že UWP aplikací Facebook, Messenger a Instagram se dočkáme velmi brzy.
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od ManT »

htcjirka píše:
ManT píše:Zkusil jsem a ping hlasi 118ms takže speedtest ukazuje spravne a nekecá jak psal htcjirka.
Speedtest keca a ukazuje pokazde něco jiného, ostatne jako spousta podobných aplikaci.
Hmmm takže kecá říkáš ty spousta dalších zase rika pravy opak a na ntb trvale ukazuje 3-5ms vis o nějakém lepsim co meri podle tebe presne? Jasne všechny kecaji samozrejme to bychvse nesmel bavit s tebou, jak ty rychlost meris asi stopkama vid? Jsi smesnej.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od htcjirka »

Me je jedno co kdo říká, hovorim z letitých zkusenosti.Za me jednoznacne keca a preber si to jak chces, klidne v krecich.
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od ManT »

Nemíním se s tebou o to přít nemá tobsmysl jirko, dovre speedtest možná kecá na zive to někdo zmínil taky a hidne lidi tam osalo ze přesný je sppedtest na strance lupa.cz, sranda je vsak v tom ze ukázal ti samy.
michalurban
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: čtv pro 13, 2012 10:53
Zařízení: Moto G 2013

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od michalurban »

KoumiCZ píše:
michalurban píše:FB Messenger na WinPhone je desnej cajk! Z komunikacnich moznosti telefonu (volani, sms, IM, emaily) pouzivam takrka vyhradne IM a to prave FB chat a Viber. Obe aplikace jsou na WinPhone (i W10M) otresne - pro mne ani ne tak kvuli funkcim, ale kvuli tomu, ze se pri kazdem spusteni GUI pripojuji a synchronizuji. Je to podle vseho jedinny duvod, proc se budu z Win vracet na Droida ... jinak jsem se svou L640LTE naprosto spokojeny, ale cekat pri kazdem spusteni Messengeru v prumeru 5-10s (a nekdy treba 20s) je fakt neunosne ...
Zkus ještě chvilku počkat. Na konferenci Build 2016 zaznělo, že UWP aplikací Facebook, Messenger a Instagram se dočkáme velmi brzy.
Mam do utery moznost vratit Lumii ve 14denni lhute bez ztraty penez (oproti prodeji, kdy bych rozhodne tratil) ... takze to hodne rozmýšlím. Kdyby ta aplikace prisla do pondelka ... :-D
Jinak s Viberem ktery, jak pisu, dela to same, si stejne asi nepomuzu ... No, budu to jeste promejslet co mi to hlava dovoli. :)
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od ManT »

Jsem zvědav s čím a kdy se facebook vytasi protože soucasnej stav je opravdu des.
Ms nejdřív pri vydani wp8.1 zrušil lide a provázanost a nahradil to aplikaci, prosím proc ne ale ona proste nechodí jak má, je ale pravda ze FB Beta už jede mnohem lip, co jim ale bráni ji povýšit na plnou verzi a stáhnout ze stire soucasny paskvil,opravdu nechápu.
jiran74
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob led 21, 2012 8:16
Zařízení: Huawei P9 lite
Bydliště: Olomouc

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od jiran74 »

Ahoj,mám Lumii 640 LTE,s tím facebookem souhlasím,je to děs,zobrazuje se mi sotva polovina příspěvků,než jsem měl v Androidu,nehledě na rychlost systému,který se jaksi celkově zpomalil po aktualizaci na Win 10 ,přitom jsem vše provedl podle obecných návodů a doporučení.
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od ManT »

S rychlosti problem teda nemam, přijde mi stejná jako u wp.
Luks
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 422
Registrován: pon čer 27, 2011 20:04
Zařízení: Galaxy S7 Gold
Bydliště: +- Semily

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Luks »

ManT píše:Jsem zvědav s čím a kdy se facebook vytasi protože soucasnej stav je opravdu des.
Ms nejdřív pri vydani wp8.1 zrušil lide a provázanost a nahradil to aplikaci, prosím proc ne ale ona proste nechodí jak má, je ale pravda ze FB Beta už jede mnohem lip, co jim ale bráni ji povýšit na plnou verzi a stáhnout ze stire soucasny paskvil,opravdu nechápu.
Asi to že FB beta je starší build než final,takze neni co kam povysovat ;)
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od ManT »

hele to mas jedno ale beta hodi temer bezchybne jen je pomala ale ta finalni to je katastrofa a to nedavno vydali update pysnici se nazvem vytvoreno pro w10
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 28 hostů