Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
hotovyrado

Windows 10 Mobile (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Obavu o co? Ona je stad aktualizace na W10M něco nárokového? Máte to v Kupní smlouvě? Proboha, uberte na sebevědomí a přidejte na soudnosti.....
kubik1977
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: ned zář 21, 2014 15:05
Zařízení: Lumia 640 LTE

Windows 10 Mobile (oficiální build)

Příspěvek od kubik1977 »

hotovyrado píše:Obavu o co? Ona je stad aktualizace na W10M něco nárokového? Máte to v Kupní smlouvě? Proboha, uberte na sebevědomí a přidejte na soudnosti.....
obavu ze dnes ziadna aktualizacia nebude. to neni nic o sebavedomy
hotovyrado

Windows 10 Mobile (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

no a co? Tak nebude.... a co má být? Stejně (rád bych se mýlil, ale asi tomu tak bude) to vyjde prašť jako uhoď pokud nebude nový FW, můžeš zůstat klidně u Insider sestavení..... Stresuješ se kktinama, které Ti za to nestojí
kubik1977
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: ned zář 21, 2014 15:05
Zařízení: Lumia 640 LTE

Windows 10 Mobile (oficiální build)

Příspěvek od kubik1977 »

hotovyrado píše:no a co? Tak nebude.... a co má být? Stejně (rád bych se mýlil, ale asi tomu tak bude) to vyjde prašť jako uhoď pokud nebude nový FW, můžeš zůstat klidně u Insider sestavení..... Stresuješ se kktinama, které Ti za to nestojí
Kamarátko ja sa vôbec nestresujem napísal som sem svoj názor /co mam pravo/ stresuješ tu len ty
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile (oficiální build)

Příspěvek od Mahtiel »

Mně mrzí, že Microsoft hraje tak trochu mrtvého brouka. Pokud jsou zprávy o vypuštění ofiko desítek pravdivé, tak bych čekala nějakou ofiko informaci. Pokud se jedná o kachnu, tak bych čekala dementování. Osobně věřím že dneškem počínaje by se mohly desítky vypouštět :) Pokud má Microsoft s vypouštěním problémy, uvítala bych nějaké ofiko stanovisko.
michalurban
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: čtv pro 13, 2012 10:53
Zařízení: Moto G 2013

Windows 10 Mobile (oficiální build)

Příspěvek od michalurban »

At uz to bude dneska nebo jindy, tak by me zajimalo, co si mam predstavit pod timhle:

"The update will follow what is being called as a 'pull model,' where-in devices selected to receive the update will have to initiate it manually, meaning there won't be any OTA notification. ""
(Zdroj: Ve vetsine clanku, napr. zde: http://www.gsmarena.com/windows_10_mobi ... -17269.php)

Ze se mi to samo neobjevi, ale pokud muj telefon patri mezi vybrana zarizeni, tak se mi to nahlasi pote, co dam Zkontrolova aktualizace a budu moct dat instalovat? Nebo jak ze si to mam "manualne vyzadat"?

Mahtiel píše:Mně mrzí, že Microsoft hraje tak trochu mrtvého brouka. Pokud jsou zprávy o vypuštění ofiko desítek pravdivé, tak bych čekala nějakou ofiko informaci. Pokud se jedná o kachnu, tak bych čekala dementování. Osobně věřím že dneškem počínaje by se mohly desítky vypouštět :) Pokud má Microsoft s vypouštěním problémy, uvítala bych nějaké ofiko stanovisko.
S tim souhlasim. Na druhou stranu, v Redmondu je ted 3/4 na 4 rano, takze treba jejich PR guys jeste spi. :)
Mirek77
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:36
Zařízení: Microsoft Lumia 640 DS

Windows 10 Mobile (oficiální build)

Příspěvek od Mirek77 »

http://www.nokiapoweruser.com/t-mobile- ... -tomorrow/" onclick="window.open(this.href);return false;


Možná to opravdu stihnou do sibovaných vánoc :-)
hotovyrado

Windows 10 Mobile (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Mathiel > MS ale mrtvého brouka hrát může, on sám žádný závazný termín neřekl.... Já furt nechápu ten stres.... Kupovali jste telefon s WP 8.1, ony vám ty Osmičky neběží? Nechápu.... Navíc opakuji... o co vám jde, o slovíčko "oficiální"? Vždyť bez nového FW klidně můžete zůstat v Insideru.... Nebo je to póza mít jakoby oficiální Desítky? Upřímně....
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Re: Windows 10 Mobile (oficiální build)

Příspěvek od Radek Jahoda »

Michal to pull znamená ze se to nenainstaluje samo automaticky ale abys mel w10 budeš muset stáhnout,spustit Upgrade Advisora

Sent from mTalk
michalurban
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: čtv pro 13, 2012 10:53
Zařízení: Moto G 2013

Windows 10 Mobile (oficiální build)

Příspěvek od michalurban »

Mirek77 píše:http://www.nokiapoweruser.com/t-mobile- ... -tomorrow/


Možná to opravdu stihnou do sibovaných vánoc :-)
Radek Jahoda píše:Michal to pull znamená ze se to nenainstaluje samo automaticky ale abys mel w10 budeš muset stáhnout,spustit Upgrade Advisora

Sent from mTalk
Diky!
hotovyrado píše:Mathiel > MS ale mrtvého brouka hrát může, on sám žádný závazný termín neřekl.... Já furt nechápu ten stres.... Kupovali jste telefon s WP 8.1, ony vám ty Osmičky neběží? Nechápu.... Navíc opakuji... o co vám jde, o slovíčko "oficiální"? Vždyť bez nového FW klidně můžete zůstat v Insideru.... Nebo je to póza mít jakoby oficiální Desítky? Upřímně....
Ja zas nevim, kde porad vidis ten stress. Holt se na ten upgrade tesi. Ja se taky tesim na stedrovecerni veceri a rozbalovani darku a koukam 24. porad na hodinky - a za stress to nepovazuju. :)

Jinak mas pravdu, ze MS zadny zavazny termin nerekl a ze se proto nemusi vyjadrovat. Presto - firmy delaji spoustu veci ktere nemusi. Cekal bych proto, ze se k tomu celosvetovemu humbuku nejak vyjadri, alespon tedy v pripade, ze to je hoax. Minimalne z PR hlediska by to vypadalo lip. A PR se resi dost. :)

A k tomu, proc chtit "oficialni" Desitky? Za sebe muzu rict, ze oficialni chci proto, ze nechci pouzivat "betaverze" z Insidera, jakkoli ctu, ze jsou uz velmi dobre. Je to proto, ze se ve Win, narozdil od Androida (ktery pouzivam roky), nejak moc nevyznam.
hotovyrado

Windows 10 Mobile (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

michalurban > můžeš mi říct, jaký je rozdíl mezi "oficiálními" a "beta" verzemi Desítek? děkuji za odpověď.. Podotýkám že "oficiální" jsou Desítky v koupené Lumii 950 a je to pouze jeden z IP buldů který mám i já na L620/920... Takže "oficiální" je opravdu jen slovíčko nebo póza, vyber si....

Opakuji podesáté: dokud nebudou pro starší přístroje i nové FW, je možno s klidným svědomím zůstat v IP procesu a jen odklikávat OTA updaty
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile (oficiální build)

Příspěvek od pogo8303 »

Aplikace pro pomoc s updatem na W10Mobile se jmenuje Update Advisor, upgrade advisor je cosi neoficiálního...
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile (oficiální build)

Příspěvek od Sandra »

Jsem zvědavá, jestli se dnes dočkáte. Ale osobně bych si tipla, že to bude nejdříve za čtyři hodiny a spíše později.
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile (oficiální build)

Příspěvek od pogo8303 »

Sandra: viděl bych to na klasických 10:00 pacifického času, takže u nás 19:00.
hotovyrado

Windows 10 Mobile (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

v 18, u nich je od tohoto týdne letní čas. Takže rozdíl je nyní len +8, než bude letní čas v EU.

http://www.worldtimeserver.com/current_ ... US-CA.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile (oficiální build)

Příspěvek od Sandra »

pogo8303, taky si myslím, teď tam mají čtvrt na pět, to se ještě spí :-)
michalurban
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: čtv pro 13, 2012 10:53
Zařízení: Moto G 2013

Windows 10 Mobile (oficiální build)

Příspěvek od michalurban »

hotovyrado píše:michalurban > můžeš mi říct, jaký je rozdíl mezi "oficiálními" a "beta" verzemi Desítek?
To nemuzu. Jak jsem psal, ve Win Phone/10m se nevyznam. :)
Jiste v tom nejaky rozdil bude, jinak by to MS nerozdeloval.
hotovyrado

Windows 10 Mobile (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Není žádný.... je to jeden z buildů. Podvacáté: pokud nebude i nový FW, není důvod odcházet z Insider programu
furstmat
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv bře 17, 2016 12:46
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL

Windows 10 Mobile (oficiální build)

Příspěvek od furstmat »

hotovyrado píše:michalurban > můžeš mi říct, jaký je rozdíl mezi "oficiálními" a "beta" verzemi Desítek? děkuji za odpověď.. Podotýkám že "oficiální" jsou Desítky v koupené Lumii 950 a je to pouze jeden z IP buldů který mám i já na L620/920... Takže "oficiální" je opravdu jen slovíčko nebo póza, vyber si....

Opakuji podesáté: dokud nebudou pro starší přístroje i nové FW, je možno s klidným svědomím zůstat v IP procesu a jen odklikávat OTA updaty
Rozdíl je docela znatelný. Když jdete do Insideru, musíte souhlasit s podmínkama, ve kterých se mimo jiné píše, že vám to může zničit mobil a že za to MS nenese žádnou odpovědnost. To vám pak může docela zavařit při případné reklamaci (ikdyž podle toho co jsem četl to servisy až tak moc neřeší), kdežto při oficiálním upgradu na W10M máte jistotu, že když se s telefonem například při upgradu něco stane, všechno bude OK ;-)
hotovyrado

Windows 10 Mobile (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

furstmat > mám na mysli funkční rozdíl... není žádný.... Aktualizovat můžeš, ale nemusíš, a to IP sestavení i to ofiko...
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 83 hostů