Windows 10 Mobile: Insider preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od Stevik »

ja tez 390
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od pogo8303 »

Že to neni RTM? Že ne... Wifi se skoro nikde nepřipojí, pomůže SR, pár dní šlape OK, pak je to tady nanovo...
EDIT: Samozřejmě všechny routery nastaveny na WPA2 (nic menšího nebudu nastavovat...), doma mám comtrend + tp-link, v práci tp-link, edimax - všechno různé ročníky - od 7let starých (edimax) po půlroční (tp-link doma), takže jsem nahlásil do feedbacku a doufám, že ještě zapracují na tomhle...
Uživatelský avatar
groovox
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 293
Registrován: úte dub 22, 2008 14:34
Zařízení: ML950XL Alcatel IDOL4S Pro W10, NL1520, HTC HD2
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od groovox »

zde zdroj - 14390 není RTM build
http://www.windowslatest.com/2016/07/15 ... rtm-build/" onclick="window.open(this.href);return false;
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od Radim Stehlík »

pogo8303 píše:Že to neni RTM? Že ne... Wifi se skoro nikde nepřipojí, pomůže SR, pár dní šlape OK, pak je to tady nanovo...
EDIT: Samozřejmě všechny routery nastaveny na WPA2 (nic menšího nebudu nastavovat...), doma mám comtrend + tp-link, v práci tp-link, edimax - všechno různé ročníky - od 7let starých (edimax) po půlroční (tp-link doma), takže jsem nahlásil do feedbacku a doufám, že ještě zapracují na tomhle...
jak můžeš říci, že po pár dnech padá wifi, když 390 vyšla včera večer? jinak mě teda wifi chodí na 640 DS na všech buildech stabilně. spíš se mi dřív odpojoval BT. Problém bych viděl jinde (v telefonu). Např. moje stará 820 už má odzvoněno, protože pravidelně po pár dnech není dostupná, i když se tak tváří.
hotovyrado

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od hotovyrado »

Po vypuštění Redstone 1 do výroby pojede ve Fast Ringu hnd Insider větev RS2?

Pokud ano, asi přehodím Insider okruh na Slow, abych se nemusel trápit s prvními buildy nové větve....
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od Mahtiel »

A proč ne release ring? Se slow ringem to zpočátku asi taky nebude žádné terno...
hotovyrado

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od hotovyrado »

jj, souhlas.... RR bude pro začátek nejlepší, pokud by měl být začátek okruhu RS2 tak úděsný jako RS1.... :-)))
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od Mahtiel »

Už kolikrát mi papoušek přecházením po displeji mé Lumči odemkl displej a asi pětkrát volal na poslední volaná čísla. Naposledy dneska. Nechápu, jak se vlastně může zadařit, když má celkem malé pařátky. Zřejmě by stačilo zakázat odemknutí displeje gesty, ale napadlo mne, aby se třeba v případě zcizení telefonu nikdo nedostal k simce a nevolal třeba na erotické linky, dá se dát nějaký zámek jen třeba na telefonování a sms? Napadla mne verifikace otiskem prstu, ale třeba u Lumie 640 to nepřichází v úvahu, no myslím že u žádné Lumie.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od veigy »

Řešením je zámek celého telefonu vyžadovaný při každém odemčení ;) já si ho třeba zapínám, když jsem v rizikovějších oblastech, třeba v centru Prahy atd... A pokud ti jde o papouška, tak zakaž double tap to wake...
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od Mahtiel »

To vím taky, ale nechci se omezovat papouškem. Už musím před ním doma pokud možno schovávat mobil, nenosit doma fitness náramek atd. Je to strašný pošuk :D.
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od pogo8303 »

Radim Stehlík píše:
pogo8303 píše:Že to neni RTM? Že ne... Wifi se skoro nikde nepřipojí, pomůže SR, pár dní šlape OK, pak je to tady nanovo...
EDIT: Samozřejmě všechny routery nastaveny na WPA2 (nic menšího nebudu nastavovat...), doma mám comtrend + tp-link, v práci tp-link, edimax - všechno různé ročníky - od 7let starých (edimax) po půlroční (tp-link doma), takže jsem nahlásil do feedbacku a doufám, že ještě zapracují na tomhle...
jak můžeš říci, že po pár dnech padá wifi, když 390 vyšla včera večer? jinak mě teda wifi chodí na 640 DS na všech buildech stabilně. spíš se mi dřív odpojoval BT. Problém bych viděl jinde (v telefonu). Např. moje stará 820 už má odzvoněno, protože pravidelně po pár dnech není dostupná, i když se tak tváří.
Protože je to už asi 3.build v řadě a u tohodle se to projevilo hned chvíli po upgrade, dneska to zase začalo blbnout - co je na tom nepochopitelného?
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od motas »

V minulých verzích, nevím kdy naposledy, šla připnout dlaždice s nastavením vlastností headsetu Nokia BH 907. Teď to nemůžu nikde najít. Nevíte, kde to je schovaný?
invia
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: ned led 11, 2015 14:46
Zařízení: lumia 930

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od invia »

pogo8303 píše:
Radim Stehlík píše: jak můžeš říci, že po pár dnech padá wifi, když 390 vyšla včera večer? jinak mě teda wifi chodí na 640 DS na všech buildech stabilně. spíš se mi dřív odpojoval BT. Problém bych viděl jinde (v telefonu). Např. moje stará 820 už má odzvoněno, protože pravidelně po pár dnech není dostupná, i když se tak tváří.
Protože je to už asi 3.build v řadě a u tohodle se to projevilo hned chvíli po upgrade, dneska to zase začalo blbnout - co je na tom nepochopitelného?
Mam stejnou zkusenost. Doma mikrotik wi-fi a jednou za cas proste odmita ziskat ip adresu pomoci DHCP. Staci SR a vse jede zase tak, jak ma.
mikepor
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob črc 18, 2009 11:04
Zařízení: HTC Touch 3G-Dell Streak-Galaxy S4-Lumia 950XL

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od mikepor »

Rád bych se zeptal, nemáte potíž s hlasitostí budíku? Ten můj vyzvání na hraně vzbuditelnosti. .-)
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od pogo8303 »

invia: ..a navíc, když se kouknete do Feedbacku, zjistíte, že to není zdaleka ojedinělý případ, problém je, že už to začíná dělat každý druhý den, jak píšeš, jedině SR je řešení. Jo, a HW závadu, jak jsi psal Radime, vylučuju, protože to začalo dělat po updatu cca. 3 nebo 4 buildy zpět - nevím přesně, jak je teď chrlej každej 3. den :).

mikepor: s hlasitostí problém nemám, ale jeden a ten samý budík mi zvoní dvakrát za sebou - taky zhruba 3-4buildy zpět, mezitím proběhl update budíků a nic to nevyřešilo...
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od Radim Stehlík »

pogo8303 píše: Protože je to už asi 3.build v řadě a u tohodle se to projevilo hned chvíli po upgrade, dneska to zase začalo blbnout - co je na tom nepochopitelného?
Nepochopitelné na tom je, že píšeš dotaz k poslednímu buildu, který máš pár hodin a uvádíš, že po pár dnech se to odpojuje. Máš uvést, že ti to dělaly buildy předtím.. ale takhle jsi napsal blbost.
Hele tak dnes snad vypustěj další, tak to bude zas jinak (nebo taky ne)
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od SmetyCZ »

Přísámbohu, že jestli v Redstone neopraví chyby se schránkou (příklad, v Onenote zkopíruju text - což se napovede až tak na 5. pokus, protože se tomu prostě nechce označit celý slovo - v messengeru chci vložit, klikám na vložit a nic se neděje), tak jsem s MS skončil, i kdybych se měl vrátit k tlačítkový nokii nebo pevný lince.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od veigy »

Tohle je bohužel chyba messengeru, to mě pěkně ser*. Souvisí to také s tím, že tam pořádně nefunguje klávesnice s korekcí.... Ono celkově mám pocit, že nový messenger může za pár problému co momentálně s desítkami je...
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od relouth »

dnes som rozmyslal presne o messengeri..ak sa nepolepsi,prejdem na whatsaap,alebo nieco ine pouzitelne a na fb sa celkovo vykaslem
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od SmetyCZ »

veigy píše:Tohle je bohužel chyba messengeru, to mě pěkně ser*. Souvisí to také s tím, že tam pořádně nefunguje klávesnice s korekcí.... Ono celkově mám pocit, že nový messenger může za pár problému co momentálně s desítkami je...
Ono mi to dělá i třeba mezi outlookem a klasickým facebookem. Ta schránka je fakt šílená.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů