Windows 10 Mobile: Insider preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od pogo8303 »

KoumiCZ:: ale u RS buildů už je ti aplikace Insider na dvě věci - přepínač je přímo v nastavení telefonu...
EDIT: Sorry, asi jsem špatně přečetl... Jestli teda má ještě verzi, kde potřebuje insider aplikaci a řeší to poprvé, tak někdy trvá i den, než to nový build zaregistruje a nejsem si jistej, jestli není potřeba nejdříve registrovat MS účet na insidera (jestli nikdy nedělal)...
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od KoumiCZ »

On už v insider programu byl, takže má zkusit počkat, jo?
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od Wertigo »

Taky se vám přestaly obnovovat dlaždice? Neaktualizuje se mi Chronos+,Whatsapp občas...

Odesláno z něčeho co umím vypnout jen se mi nechce ;)
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od Mahtiel »

Příjemně mne překvapil kalendář na GS a plynulost, zatím jsem toho moc nevyzkoušela, ale mobil reaguje krásně plynule :)
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od KoumiCZ »

Jo, tahle verze systému vypadá o poznání lépe.

Jinak kámošovi už to funguje.
hotovyrado

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od hotovyrado »

Jsem nepříčetný!!

1. HERE mi nemluví
2. Jakýkoliv jazykový balíček a klávesnice nejde stáhnout, Soft Reset ani přepínání buildů nepomáhá.
3. Nejede Aponia navigace, kterou jsem si zakoupil (a že je chyba na straně Aponie mě fakt nezajímá, v osmičkách jede)

Mám sto chutí se přes WDRT vrátit k 8.1 nebo ten krám rovnou prodat a s Wokny seknout nadobro

EDIT... WDRT se nemůže připojit k serveru!!! Větší diletanty jsem nezažil.... Jedu se vydejchat na motorku, nebudu si kazit den....

Budu rád za radu stran mluvení HERE... rada "htcjirky" ohledně instalace HERE Drive přes ten jeho XAP nepomáhá.... díky
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od steelspace »

Tohle vlákno je o release preview verzi OS.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od veigy »

V insideru si dobrovolně, tak se tu nerozčiluj. Klávesnice mě včera stáhnout šla, HERE není podporované a na Aponii se rozčiluj u ni na podpoře.
hotovyrado

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od hotovyrado »

Já nepotřebuju HERE, ale přes něj si doinstaluji český hlas do MS Map, který tam defaultně není...

ad "Tohle vlákno je o release preview verzi OS."... zde se někdo asi chce nechat vysmát, co?
Proky_cze
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: stř čer 11, 2014 21:27
Zařízení: L950, L930, L920

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od Proky_cze »

Here v telefonu nemám ale navigace MS mapy mluví česky. Někdy před měsícem při instalaci dalšího buildu se čeština objevila sama.

Sent from mTalk
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od Radim Stehlík »

hotovyrado píše:Já nepotřebuju HERE, ale přes něj si doinstaluji český hlas do MS Map, který tam defaultně není...

ad "Tohle vlákno je o release preview verzi OS."... zde se někdo asi chce nechat vysmát, co?
to ale bude asi problém s ruštinou ne? normálně jsem nahrál RS udělal reset a všechno se nasinstalovalo. S tím voláním o diletantech bych byl opatrnější :tlem:
hotovyrado

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od hotovyrado »

Proky_cze píše:Here v telefonu nemám ale navigace MS mapy mluví česky. Někdy před měsícem při instalaci dalšího buildu se čeština objevila sama.

Sent from mTalk
Jo, to jsem taky někde četl, že se čeština objevila časem... kdyby šla alespoň ruština, nehrotím to, stejně česky už na mě mluví jen ta navi :-) vyčkám.... Na druhou stranu je pozitivní že telefon je po přepnutí na ruštinu takřka kompletně ruský včetně popisků aplikací... ve verzích TH zůstalo hodně věcí pojmenovaných česky, třebaže jsem měl na Rusko nastaveno vše, klávesnici, region, jazyk....

Další věc, mám zakoupen Simple Calendar, v RS buildu se to tváří že je trial.... Reinstalace nepomáhá.....


EDIT.... klávesnice šla po třetím SR :-)
Uživatelský avatar
Zaklinac
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 318
Registrován: sob zář 08, 2012 11:43
Zařízení: Apple iPhone 7 Plus + Microsoft Lumia 950 XL

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od Zaklinac »

Síce nemám RS, ale problém s hlasom v navi je ten, že pokiaľ máš iné regióny a oblasti, tak to zblbne, pretože mapy si stiahnu jazykový balíček podľa toho nastavenia. Takže ak máš nastavený napr región Rusko, jazyk telefónu češtinu, navigácia nehovorí. Ja ani na jednom telefóne nemám nainštalované HERE ale Mapy mi normálne hovoria po slovensky (oba telefóny mám región aj jazyk Slovensko). Vždy, keď mal niekto problém s nehovoriacou navigáciou, mal inak ponastavované regióny a jazyky. Tak by som ešte vyskúšal odinštalovať Mapy (ak idú), zmeniť región aj jazyk na Česko, reštart, stiahnuť aplikáciu Mapy aj podklady, zmeniť nazad región, ktorý potrebuješ a vyskúšať to tak.
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od tgriger »

Ja mám teda región CZ a jazyk nastavený na SK a navigácia na mňa hovorí slovensky :-)
Jejda, pardón. Ja nemám RS.
dimm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: sob črc 19, 2014 7:50
Zařízení: N.L.1020

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od dimm »

hotovyrado
Tak zkus ještě v nastavení tlf.nainstalovat nějakou další řeč,jestli se ti podaří, a třeba se ta navi rozmluví
hotovyrado

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od hotovyrado »

díky, bylo to tím, měl jsem nastaven region Rusko a jazyk CZE, nyní to naviguje, takže za mě na L640 spojenost krom toho že některé zakoupené aplikace (Simple Calendar, WMM jízdní řády) se mi tváří jako trial... do Simple Calendaru jsem napsal, WMM mě netlačí....
dimm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: sob črc 19, 2014 7:50
Zařízení: N.L.1020

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od dimm »

Myslím že jiný region než jazyk na to nemá vliv,já i jiní jsme měli jen češtinu a taky nás to postihlo..je to stále stejná bota s nefunkčním hlasem navigace od WP8.1. a řešení je stále stejné
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od KoumiCZ »

S tou licencí jsem měl stejný problém, když jsem z WP8.1 šel do insideru W10M TH. A problémy přestaly až po HR.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od htcjirka »

Autori aplikace WMM jizdni rady i sem na forum psali, ze problém s licenci vyresi HR.
hotovyrado

Windows 10 Mobile RS1: Insider preview

Příspěvek od hotovyrado »

nevyřešil, dělal jsem jej 2x... Počkám si na další build
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti