Lumia 950/830 a nefunkční sd karty

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
doomick
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon zář 15, 2014 19:55

Lumia 950/830 a nefunkční sd karty

Příspěvek od doomick »

Ahoj, asi před měsícem mi u Lumie 830 přestala fungovat SDHC karta (Kingston SDHC Class 10 – 32GB). Zhruba rok byla bez problémů, pak jsem nainstaloval WM10 a najednou karta jako by zmizela. Kartu jsem zkusil připojit přes čtečku do PC, ale kartu nelze detekovat, Windows ji vůbec nenajde. Vyzkoušeno na více zařízeních, ale karta prostě neexistuje. Včera po aktualizaci firmware na mé Lumii 950 se situace opakovala s jinou kartou a to Kingston SDXC 64GB UHS-1 U3. Před aktualizací fungovala bez problémů asi dva týdny. Jeden den vše OK, další den kartu nelze najít v žádném zařízení, prostě jako by neexistovala. Karta je v záruce, snad ji vymění, ale nerad bych aby se situace opakovala. Jakou kartu pořídit, nebo čeho se vyvarovat? Mám raději koupit Sandisc, tak jak doporučují na windowscentral?
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Lumia 950/830 a nefunkční sd karty

Příspěvek od Papek »

Sandisk je momentalne asi najspolahlivejsia znacka vseobecne, ak nepocitame predrazene Lexar a Panasonic. Takze by som isiel asi do Sandisku a mas viacmenej istotu, ze nebudes mat problemy.
V Lumii 640 pouzivam asi pol roka kartu Samsung EVO. Fungovala spolahlivo s WP8 a zvladla aj prechod na Windows 10.
szoustal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: stř črc 05, 2006 13:50
Zařízení: Mate 10 Pro, Samsung S8, Lumia 950 Black,

Lumia 950/830 a nefunkční sd karty

Příspěvek od szoustal »

Tak já měl Lexar, teď mám Leef a obě dlouhodobě bez problémů
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů