Windows Bridge: Android aplikace?

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Re: windowsbride - android aplikace

Příspěvek od steelspace »

Je zbytečné se rozčilovat, kubiczek úmyslně vytáhl pár obskurních aplikací aby "dokázal" jak jsou na tom windows blbě.
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

windowsbride - android aplikace

Příspěvek od SmetyCZ »

Tak to šlo rychle :D
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

windowsbride - android aplikace

Příspěvek od steelspace »

To jsem se ptal někoho jiného, někoho kdo opravdu potřebuje náhradu. Ne trolla, který si krátí dlouhý čas čekání na update Androida plácáním se po fórech s Windows.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

windowsbride - android aplikace

Příspěvek od mimonaut »

LubiCzech: O co ti tady jde? Naštvat co možná nejvíc lidí? Přínos do diskuse nevidím žádný.
Radim Stehlík: Vím, že je to někdy těžké, ale zkus nikomu nenadávat.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

windowsbride - android aplikace

Příspěvek od Mahtiel »

Navíc Sazka není nezbytná pro život a k tomu má alternativu Moje sportka nebo tak nějak. Osobně bych brala mobilní Tchibo, ale taky to není nic zásadního. A před měsícem jsem zajásala, když přibyla aplikace Garminu pro chytré náramky...
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

windowsbride - android aplikace

Příspěvek od pogo8303 »

Přesně, sazka není nezbytná, ale pokud někdo občas sází sportku - aplikace moje sportka umí vyfotit tiket, zjistit případnou výhru - nic víc neni potřeba - jestli má nebo nemá generování čísel - to jsou opravdu nezbytnosti... :-D
Myslím si, že na "kolegu" výše nemá cenu reagovat, on se mu ten jeho ban brzo aktivuje znovu, s jeho kamarádským přístupem :-D
LubiCzech
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte srp 18, 2015 12:38
Zařízení: iPhone 5S 64Gb, iPhone 6 Plus 64Gb

windowsbride - android aplikace

Příspěvek od LubiCzech »

Vůbec nechci nikoho naštvat, ale uživatel "steelspace" se nabídl že najde alternativu k chybějícím aplikacím které jsou na AOS, iOS.
Tudíž jsem napsal aplikace u kterých mě zajímá alternativa, dočkal jsem se jen urážek a dozvěděl jsem se, že ty aplikace vlastně nikdo nepotřebuje.
Nikdo je nechce, nikdo je nepotřebuje .... přesto je AOS a iOS má, ale chybí jen pro WM.
Takže uživatelé AOS a iOS jsou exoti, kteří chtějí "nadstandartní" aplikace ? NE, to jen WM ty aplikace nemá.

Takže bych znovu poprosil o náhrady za výše uvedené programy. Nevím co je na tom divného ...

"Na fóru se neurážíme, neposmíváme se a vůbec se k sobě chováme slušně.. " - tak to prosím dodržujte.
HonzaBRR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 265
Registrován: sob črc 27, 2013 7:39
Zařízení: Nokia Lumia 720

windowsbride - android aplikace

Příspěvek od HonzaBRR »

Odflákává se už i trollení. Měl jsi zvolit aplikace Seznam.cz a Jízdní řády IDOS, pak by jsme ti možná věřili. Obě mají opravdu vysoká čísla, a ač se dají bez sníženého komfortu nahradit, na WP oficiální app chybí.
Tak příště, a méně průhledně.
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

windowsbride - android aplikace

Příspěvek od Tade »

Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

windowsbride - android aplikace

Příspěvek od mimonaut »

Moje tipy
youtube: supertube / metrotube (v něčem výrazně lepší varianty, než originál od google na iOS nebo droidu - přehrávání bez reklam a možnost downloadu libovolného videa, možnost přehrát v mobilu i videa, která nejsou pro telefon určena.)
přehrávač audio: CorePlayer
Přehrávač video: MoliPlayer
Přerávač univerzální: překvapivě v posledních verzích VLC, funguje velmi dobře a prakticky nic mu nechybí.
hry na mobilu nehraju, motorky mě nezajímaj a nesázim, takže s těmahle apliakaceme těžko poradím.
Alternativa k pohlednicím online ve store je, minimálně dvě takové aplikace jsem s úspěchem použil, ale už je to dlouho. A není to česká služba.
steam ofigo není, taky bych ho uvítal, ale v podstatě bych ho využíval na hlídání slev a na to ve store neofigo aplikace jsou. teamspeak nepoužívám, ani vlastně nevím, k čemu bych to měl používat, jen vím, že je to další proprietární komunikační platforma, kterou nikdo z mých známých po mě nevyžaduje.
komirek píše:LubiCzech
nemysli si že se tady dočkáš odpovědi ... Tady to je silně dlaždicové a cenzura pracuje na plné obrátky. Něco jsem tady včera psal - bylo smazáno.
žádná cenzura tady není a nikdy nebyla. Pokud ti někdo z kolegů něco smazal, měl k tomu nejspíš pádný důvod, pravděpodobně jsi závažně / oakovaně porušil pravidla. Nebo jsi prostě byl jen silně offtopic.
HonzaBRR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 265
Registrován: sob črc 27, 2013 7:39
Zařízení: Nokia Lumia 720

windowsbride - android aplikace

Příspěvek od HonzaBRR »

Kluci pobrečte si, jak vás v silně dlaždicovém tématu o Windows 10 Mobile bereme na hůl.
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

windowsbride - android aplikace

Příspěvek od SmetyCZ »

HonzaBRR píše:Odflákává se už i trollení. Měl jsi zvolit aplikace Seznam.cz a Jízdní řády IDOS, pak by jsme ti možná věřili. Obě mají opravdu vysoká čísla, a ač se dají bez sníženého komfortu nahradit, na WP oficiální app chybí.
Tak příště, a méně průhledně.
Jízdní řády IDOS jsou, nedávno vyšly. Ale radši to ani nestahujte, je to něco strašnýho.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Windows Bridge: Android aplikace?

Příspěvek od mimonaut »

komirek: nerozumím řeči tvého kmene.
Dělej si kopie čeho chceš, ale pro svoje podobné ublížené fejetony prosím příště využij offtopic téma.
¨
EDIT: jestli ti Windows phone / 10 mobile nevyhovuje z důvodu nedostatku tebou vyžadovaných aplikací, prosím, nic špatného na tom nevidím. Ano, je obecně známo a objektivně jednoduše prokazatelné, že aplikací je na WP/W10mobile mnohem méně. Pro mne a další to zjevně není překážkou ke spokojenému používání, oceňují jiné vlastnosti víc. pro mnohé jiné ano. A co se nám tedy snažíš dokázat? Že jsme úplní volové, protože používáme to, co nám vyhovuje a ne to co vyhovuje tobě? Nebo už vůbec nechápu, co se nám snažíš sdělit (kromě toho, že fňukáš, jak se tady v tématu o W10mobile lidé zastávají W10mobile - překvapivě!)
Standa99
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: ned bře 12, 2006 10:53
Zařízení: Pixel

Windows Bridge: Android aplikace?

Příspěvek od Standa99 »

........
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

windowsbride - android aplikace

Příspěvek od steelspace »

komirek píše:... díky uzavřenosti systému dlaždic nemůžou amatérští vývojáři tvořit hry a aplikace jako u androidu ? Jak dlouho čekaly dlaždice na obyčejné věci které uměl v základu symbian ? .
Udělěj si blogísek a vždycky když přijdeš ze školy, tak si tam piš tyhle nesmysly. Tady jsi na fóru Windows Mobile a každý tu dobře ví, jak Windows fungují a takovéhle blafy tu psávali puberťáci už před lety.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Windows Bridge: Android aplikace?

Příspěvek od Jumbo78 »

Zajímavé je, že na androidforu se takové diskuze a napadání nevedou i když tam někdo přijde diskutovat o jiném systému...
To jen tak na okraj

Edit: Na druhou stranu chápu, že možná tu někdo chtěl jen vyvolat flame...
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Windows Bridge: Android aplikace?

Příspěvek od Jumbo78 »

Já to neberu osobně - znám tě již dlouho a vím, že máš zkušenosti a nemyslíš to zle ani osobně ;) Trollové se najdou všude.

Fakt je ten, že na AF je daleko větší komunita, ale přeci jen tam už delší dobu jsou lidé přístupní diskuzi o jiných systémech a bez problémů doporučí třeba iOS nebo WP...

Ale když se od trollů oprostím, znepokojuje mě logika: "na WP to není, tak to nepotřebujeme".
Spíš by to mělo směřovat k tomu, aby vývojáři dělali více aplikací pro WP, aby se Microsoft víc snažil mít dobrý software bez větších chyb, aby byl konkurenceschopný.
Teď jsem si delší dobu hrál s L930 a musím říct, že mě WP již hodně oslovil.

Žádný systém není dokonalý, tak si užívejme každý dle svého gusta a diskutujme konstruktivně (ale to je často jen zbožné přání :D)
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows Bridge: Android aplikace?

Příspěvek od Mahtiel »

Jsem si říkala, proč pod některými články Smartmanie zvláště nechutné komenty dávají především neregistrovasní. Asi jsem pochopila proč, asi hromada z nich bude v banu :D nebo že by někteří rovněž neměli koule vystupovat pod svými pravými nicky?
Jinak každý OS má něco v čem vyniká a v čem je na tom hůře. To je bez diskuze. V případě mobilních Windows je to store s aplikacemi, ale za cca dva roky, kdy mám Lumie, se to nepochybně zlepšilo. Přibyly některé origoš aplikace nebo jejich náhrady. Jednou z mých nejvyužívanějších aplikací jsou např. WMM jízdní řády, nově originální aplikace Garmin Connect nebo moje oblíbená Candy Crash Saga Soda. Bez Candy Crash bych se obešla, ale když už je ve storu, tak proč ne? Podobně je to se Sazkou, kterou vytýkal Lubiczech. Nejedná se o zásadní aplikaci, tak nechápu proč předhazoval, že kromě jiných neexistuje alternativa. Za prvé částečná alternativa existuje a za druhé je to marginální věc. Další věcí, kterou si uškodil Microsoft, bylo vypuštění Lumií 950 a 950 XL s nedoladěným OS. Ale na druhou stranu, splnil, že Lumie budou k mání před Vánocemi. Popravdě jsme doma měli tablet s androidem od Samsungu. Používala jsem ho především na net. Ale každou chvli mi padal prohlížeč, dokud jsem nenainstalovala Chrome a našeptávač byl fakt příšernej. A psaní delšího textu bylo doslova utrpením, než jsem napsala písmenko s čárkou nebo háčkem, tak to trvalo... To byly chvíle. kdy jsem měla sto chutí výrobce umlátir oním tabletem. Ale dokázala jsem pracovat na abou platformách. Jen třeba pro mne osobně mi Windows připadají více user friendly, i když taky byla chvíle, kdy jsem mobilem chtěla praštit, to připouštím :). Zpočátku jsem se bála dlaždicového designu, ale ten se mi zalíbil a řekla bych, že je i návykovej :D
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Windows Bridge: Android aplikace?

Příspěvek od JuaNex »

Tak vo Win spustanie Android aplikacii nepojde a napriklad taky BB ho uz nebude nikdy podporovat, kedze dnes oficialne ukoncili svoj system a vsetky dalsie telefony BB budu uz iba s Androidom.
Zaujimavy krok. Ktovie co ich k tomu viedlo a uvidime ako na tom budu teraz.
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Windows Bridge: Android aplikace?

Příspěvek od chmeldas »

Komirek: Krásný výlev, ale uživatelé Androidu jsou za zloděje označováni právem. Teda aspoň 95% z nich. Těch poctivých 5% je jen příslovečná kapka v moři. Proč by se uživatelé W10M o možnosti spouštět androidí aplikace nebavili. Je to zajímavé téma, ale osobně si myslím, že cesta univerzálních aplikací je lepší volbou. Proč nemají různé systémy stejné možnosti? Odpověď je jednoduchá. API...
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 82 hostů