Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od imperator »

Veľa asi nie lebo pokles podielu wp vo svete bol spôsobený tým že v podstate neboli ani modely ani systém. Okrem toho ja nejaký špeciálny problem nemám snad len že edge žere baterku. Inak je pravda že wm je taký niche segment ale vidis že ľudia tu radšej mesiac skúšajú buildy a flashe nez aby presli inam :-)
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Tak uživatelé smartmanie se asi počítat nedají :-) V mém okolí z WP na Android přešli za poslední dva měsíce tři lidé a na iOS jeden, tak by mě zajímalo, jak je to v celosvětovém měřítku. Všichni přešli z řady x20 a proto, že potřebovali nový telefon a nechtělo se jim zůstávat u "nejistého systému" (slova toho, co přešel na iOS) případně prostě zašli do prodejny a odešli s novým telefonem.
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od ManT »

System v poho, jen se dlouho cekalo na nove lumie od MS, dobra je 640-ka, pak dlouho nic a ke konci roku dva top modely 950 a jeden mid 550 ted ještě 650, ostatní výrobci stale nic, MS se nemůže chovat jako apple aby predstavil dva modely za rok, telefonu s win nusi byt vetsi vyber, jinak budou lidi stale odcházet.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sinpa »

A ja zas o nikom krom lidi z fora nevím (pravda, jsem z okolí jediný co ma novou x50). Kamarádům jejich x20, x25, x30, x35, x40 funguji porad stejně, šťourové pripadne nahodili TP, bfu nechají WP8.1. Komu telefon, nebo WP nevyhovoval, tak dávno přešel (za ty 3roky co mam Lumii, vim o jednom).
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od ManT »

To je prave to co mobilní win tahne ke dnu podle me.
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od qwerty »

Sandra, ak aj niekto odisiel, mozno preto, lebo sa nechal oblbnut clankami na nete, ze MS konci s Win Mobile, ale aj MWC ukazuje, ze sa koniec nekona a aj nove fony prichadzaju.
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od ManT »

Zatím jen HP a k tomu top model, něco snad chystá i alcatel ale co ostatní se nevi, huawei se už kdysi nechal slyšet ze do wp znovu nejde o samsungu pochybuji, takže zbývá htc a lenovo, nebo acer ten už jeden lowend i ma.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od imperator »

No Alcatel idol pro a na xiaomi mi5 by mala ísť rom ale pravda nie je to čistý wm telefón - takže spolu s hp tu mame 3 telefóny s SD820 :-D
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

qwerty píše:Sandra, ak aj niekto odisiel, mozno preto, lebo sa nechal oblbnut clankami na nete, ze MS konci s Win Mobile, ale aj MWC ukazuje, ze sa koniec nekona a aj nove fony prichadzaju.
Přiznám se, že nevím, neřešila jsem to moc do hloubky, ale ti lidé okolo mě jsou BFU (kromě toho jednoho, co odešel na iOS) a prostě po dvou a více letech chtěli nebo potřebovali nový mobil. No a co takové BFU udělá? Zajde do prodejny svého operátora nebo do Datartu, zeptá se obsluhy a vezme to, co jim obsluha poradí.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od imperator »

jj ved to je to co som hovoril - ti co su spokojni ostali na x20 series... niektori zakupili x40 a pod ale to je malo ved to je len jeden telefon... x50 vdaka cene nie je na rozsirenost nic moc...no a kto chcel nejaky telefon ako g3, g4 a pod cize okolo 250-300-400 eur... tak mal celu plejadu zariadeni... takze to plne chapem...
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Radek Jahoda »

Na redditu to psali a ja si to vyzkoušel: Otevřete na počítači uwp aplikaci Lidé a měli byste vidět u lidí přijaté a odeslané sms. Aspoň ja to už tak vidím a to mam telefon na posledním redstone a pc na předposledním redstone(ne ten co vysel dnes).
Tak ještě to vidět v Zasilani zprav a bylo by to super. Každopádně to ukazuje ze to jde.

Sent from mTalk
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od imperator »

Nevies chysta sa aj posielanie sms cez zpravy na PC ?

inak : http://mspoweruser.com/breaking-microso ... velopment/" onclick="window.open(this.href);return false;

kodovat v c# a mat to na 3 platformy... to sa oplati aj only android alebo only ios vyvojarom ked to chcu mat aj na druhy system bezohladu na WM - to uz bude len vedlajsi produkt exportu projektu :lol: snad sa to rozbehne
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

V aplikaci Lidé na PC mám historii včetně sms :) když kliknu na SMS, tak mě to odkáže do aplikace zprávy, ale už to nic nenačte.. Tak snad to dotáhnou, tohle mi dost chybí!

Btw. Aktualizace lidé je jen pro insidery.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od imperator »

vlastne to posielanie funguje cez cortanu - takze uz len dorobit nech sa da normalne pisat cez spravy jak to je na osx/ios
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Jj, jde :) občas to používám... Akorát je na prd, že Cortana umí zobrazit jen nepřijatý hovor, ale sms ne...
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Stevik »

SmetyCZ píše:http://www.windowscentral.com/windows-1 ... m=facebook

Další build pro x50 zařízení, jestli tomu teda dobře rozumím.
Vypada to tak, uz nainstalovano, tak ted, jaky bude provoz.

Obrázek
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od relouth »

Kalendaru sa po case stale zastavi live tile. Pridam udalosť,ožije to a do týždňa zas off. Nechápem prečo sa to deje..
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

pogo8303 píše:Uvidíme, jak si to sedne - popravdě, nefunkční slovník a swype pro mě není zatím zas tak velký problém. Na mapy mám Here maps, jestli zase nekiksne WiFi, nebo nějakej další bug, tak asi chvilku vydržím.
Tak co, pokročil si nějak? Dá se to? Mám nutkání do toho jít, ale zase se mi nechce stahovat celý Visual Studio... :-)
Navodar
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte pro 15, 2015 14:03
Zařízení: Lumia 920, Lumia 550

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Navodar »

Takze poslusne hlasim ze uz moja 550ka funguje. resp. nabija sa. Neslo to zial bez HR. A dnes opat Microsoft pobavil.

Obrázek
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od pogo8303 »

SmetyCZ:
Tak co, pokročil si nějak? Dá se to? Mám nutkání do toho jít, ale zase se mi nechce stahovat celý Visual Studio... :-)
Tak jako tak nějak použitelný to je, žádnej větší bug, Mapy nejdou nainstalovat stále, stejně tak CZ slovník.
S tím Visual Studiem - taky jsem si blbec zaprasil zbylých asi 25GB na SSD doma, protože jsem nechal komplet instalaci :-)
Jinak hodně štěstí při posílání customPFD do telefonu - na dvou různých PC jsem měl vždycky s tímhle největší problémy - vždycky nějaká chyba, pomohlo klasika různě vypínat vývojářský režim, atd... Btw. samozřejmě jsem to musel provádět doma znova, protože jak včera vyšel .1004 a já měl už po HR... tak jsem ho musel zkoušet a jako na potvoru se tomu customPFD do telefonu vůbec nechtělo :)
EDIT:: jo, ráno v půl 7. sundáno z nabíječky a teď (15:50) 87% zbylých, takže žádné velké žraní baterky se nekoná :).
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů