Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Co Ti brání si koupit L920? Z druhé ruky, nebo repas z Aliexpressu nestojí o moc více, než L820 a je to telefon o několik levelů jinde včetně (zatím) garantovaného přechodu na 10
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Takže je to dobře nebo špatně to moje RM? :-) LTE mi funguje, ostatní sítě taky, akorát mám v "About" - "Zavolat na oddělení podpory: 68228888", to jsem dřív neměla :-) A v Bonusech mám napsáno Made in China a nějaká loga.
Jaká distribuce to vlastně je?
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

No, RM máš korektní evropské.... Lumie z Číny mají evropská RM, víceméně odlišné jsou jen verze pro USA
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Takže je všechno v pořádku, ju?
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

určitě ano, RM řeší fakt jen ty sítě a jejich frekvence. Zbylé specifikace jsou identické
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

To jsem ráda :-) Mě by ani nenapadlo to řešit, ale když se to řeší tady... :-)
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Stevik »

Honza111: Me na L820 vsechno funguje, tak by melo i tobe.

Takze neni duvod trestat MS. A vubec bych ani netrestal Skodovku za to, ze mi nedaj zadara do trivalcove Fabie ctvrty valec.
Honza111
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv pro 24, 2015 0:55
Zařízení: Lumia 820

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Honza111 »

hotovyrado píše:Co Ti brání si koupit L920? Z druhé ruky, nebo repas z Aliexpressu nestojí o moc více, než L820 a je to telefon o několik levelů jinde včetně (zatím) garantovaného přechodu na 10
Kupovat starý mobil ;oI a zkoušet na něm nový systém!!!!!Dává to smysl? :)
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Vzhledem k tomu, že z druhé ruky L920 je za menší peníze, než nová L550 která je výbavou a provedením sakra níže, tak dává.

A vůbec, na základě čeho si nárokuješ u v 2016 čtyři roky starého modelu upgrade na aktuální systém? Nebude, tak nebude.... a co?
Eli.Wallace
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte dub 15, 2014 21:02
Zařízení: Galaxy S9 One UI Beta, Galaxy S10

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Eli.Wallace »

[img]http://images.tapatalk-cdn.com/15/12/24 ... f9dc63.png[/img]Po delší době jsem na nové mašince opět naskočil do vlaku W10M. Po aktualizaci na nejnovějsí build se mi nedaří stáhnout češtinu do WordFlow a ve Store mi visí 5 aplikací, které se prostě nenainstalují. L830
Eli.Wallace
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte dub 15, 2014 21:02
Zařízení: Galaxy S9 One UI Beta, Galaxy S10

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Eli.Wallace »

Neví někdo, co s tím?
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Ono snad některou z těch aplikací používáš? Třeba u těch Lumia aplikací bych si tipnul, že to jsou apky ještě od Nokie, které MS prostě už odstřihl... Nevyráběj problémy tam, kde nejsou. K instalaci češtiny se z *36 musíš vracet na 8.1, bohužel zase nejde stáhnout přímo... Nelámal bych to a počkal bych na novější build
Honza111
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv pro 24, 2015 0:55
Zařízení: Lumia 820

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Honza111 »

hotovyrado píše:Vzhledem k tomu, že z druhé ruky L920 je za menší peníze, než nová L550 která je výbavou a provedením sakra níže, tak dává.

A vůbec, na základě čeho si nárokuješ u v 2016 čtyři roky starého modelu upgrade na aktuální systém? Nebude, tak nebude.... a co?
Napřed dělají frajery jak budou aktualizovat všechny lumie na W10 a pak už klasický postup MS.Prostě se drží hesla že slíbený déle vydrží :tlem:Jsem zvědav, kolik těch (starých) lumií nakonec budou upgradovat :tlem:

Krásné prožití svátků vánočních všem na Smartmanii :)
Eli.Wallace
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte dub 15, 2014 21:02
Zařízení: Galaxy S9 One UI Beta, Galaxy S10

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Eli.Wallace »

hotovyrado píše:Ono snad některou z těch aplikací používáš? Třeba u těch Lumia aplikací bych si tipnul, že to jsou apky ještě od Nokie, které MS prostě už odstřihl... Nevyráběj problémy tam, kde nejsou. K instalaci češtiny se z *36 musíš vracet na 8.1, bohužel zase nejde stáhnout přímo... Nelámal bych to a počkal bych na novější build
To že by chybělo swype bych zvládnul, ale dost mi chybí našeptávání... Z těch appek bych bral minimálně motion data a gestures and touch.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od steelspace »

Stažení nefunguje v případě, že jsi po HR znovu nenahodil Insider.
Eli.Wallace
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte dub 15, 2014 21:02
Zařízení: Galaxy S9 One UI Beta, Galaxy S10

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Eli.Wallace »

Po HR jsem nahodil Insider Fast, ale v nastavení>Čas a jazyk>Klávesnice se u české klávesnice zobrazuje "vyžaduje pozornost" :/
Lubomir
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: ned lis 08, 2015 19:06
Zařízení: lumia 730 DS

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Lubomir »

hotovyrado píše:Lubomir > ani jeden z Tebou zminovanych problemu nepozoruji na L620 ani na L920, oba nainstalovane na ciste Osmicky a po instalaci W10 udelan dalsi Factory reset bez obnovy zalohy. L620 nainstalovano nyni nacisto build *36, v L920 totez asi tri buildy zpet a od te doby uz jen aktualizuji pres OTA
prosim ta vies mi spravit screen vybratia melodie-mp3 na zvonenie z SD karty? vobec som to tam nemal, iba navod ako nahrat, budiky tu moznost mali, sa cudujem ze vyzvananie nie, uz som spravil 2x HR, a idem 3ti krat, necham to ciste bez zalohy, zdalo sa mi to rychlejsie
Eli.Wallace
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte dub 15, 2014 21:02
Zařízení: Galaxy S9 One UI Beta, Galaxy S10

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Eli.Wallace »

-Pavel- píše:Česká klavesnice je připravená stáhnout našeptávač, jestli se ti to podaří, to nevím. Já ho tam neodstanu ... :-(
Však já také ne, uznávám, že jsem to mohl formulovat trochu lépe... hláška "vyžaduje pozornost" tam je furt, ale našeptávač se nestáhne.
joeslovakia
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 244
Registrován: čtv zář 10, 2015 16:57
Zařízení: lumia 930, lumia 925

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od joeslovakia »

tak snad v novom roku to MS nejako vyjde a bude sa mu darit. verim ze este urobi velke veci ohladom prepojenia PC a telefonu a taktiez vo vyuziti umelej inteligencie. keby tak zakladna UI bola v telefone a pre rozsirenu az trebalo internetove pripojenie. snad koncom roka 2016 zazijeme rozsirenie cortany aj v europe. stastne a vesele vsetkym prajem ;)
Honza111
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv pro 24, 2015 0:55
Zařízení: Lumia 820

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Honza111 »

Pro jarpo...
820 byla uvedena na trh začátkem roku 2013.Tak si to spočítej :tlem: Ale je pravda,že než MS spustí FUNKČNÍ W10,tak bude mít minimálně 4roky :tlem:
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 72 hostů