Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zaklinac
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 318
Registrován: sob zář 08, 2012 11:43
Zařízení: Apple iPhone 7 Plus + Microsoft Lumia 950 XL

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od Zaklinac »

QHD je zbytočnosť a za tým si stojím...a keď teda, tak batériu aspoň 5000.
hotovyrado

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od hotovyrado »

s tím nelze než souhlasit, i proto mi slačí L920 :-)
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od ManT »

Tak ja si s HD u L640 taky nestezuji, bohate staci. 8-)
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od imperator »

Kompromis je fullhd - qhd by bolo fajn pokiaľ by nemalo vplyv na baterku :-) aj ked qhd video je fajn - a aj zdialky vidím malicke pismena ked skúsim multitasking a tak mi staci prepnúť na multitask a odpísať si číslo údaje a tak - ale áno pri beznom pouzivani by som bral kompromis - fullhd a lepšiu vydrz
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od relouth »

odpisat cislo cez multitask viem aj na 640
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od imperator »

myslel som skor poznamky onenote ci weby kde maju male pismo uz pri normalnom prehliadani... a potom aj fotky vyzeraju paradne a video taktiez - porovnaval som si s hd displejom - je ale pravda ze s fullhd by som hladal rozdiely pravdepodobne lupou... ale este to stale nie je take zle ako Z5 premium s 4K rozlisenim :D :D
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od Papek »

HD na Lumii 640 je tak akurat, ale znieslo by to trochu vyssie rozlisenie. Na druhej strane, na tu cenovu kategoriu je to uplny luxus, kedze som ten telefon kupoval v US za $69 :P
950 ma super displej, naviac ten pocit umocnuje amoled, ale keby dali full hd panel, tak by si rozdiel nikto nevsimol a hadam by to nemohol nikto vytknut ako nedostatok.
Zaklinac píše:a keď teda, tak batériu aspoň 5000.
ked das 5000 baterku, tak ti skoci hmotnost a zas budu ludia frflat, ze je to tazke.
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Re: Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od KoumiCZ »

Já jsem někde četl, že lidské oko je schopno rozpoznat rastr do 300ppi, nad 300ppi prej už jednotlivé body nerozezná. Z osobní zkušenosti s Lumií 640 bych tomu i věřil a nebo mám horší zrak.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od imperator »

tak to asi tazko lebo som si pustil video v HD na 830tke a to iste v qhd na 950tke - a napr na listoch konaroch stromoch a inych veciach (pustal som si qhd prezentacne videa co som nasiel na YT - pricom aj tie maju istu ohavnu kompresiu) som videl tu ostrost kdezto na 830 boli "rozmazane" - v reali to vyzera nejak tak...akoby som urobil foto na blizko...a potom zaostril na dialku a to spojil (napr vidno ostre listocky v dialke kdezto na HD sa uz zlievaju dokopy (logicky kedze tam nie je viac px) - tak take ostre je to video :) samozrejme je to len taka pikoska ale zeby som to nevidel sa neda povedat... zisla by sa mi na porovnanie este 930tka :)
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od veigy »

KoumiCZ píše:Já jsem někde četl, že lidské oko je schopno rozpoznat rastr do 300ppi, nad 300ppi prej už jednotlivé body nerozezná. Z osobní zkušenosti s Lumií 640 bych tomu i věřil a nebo mám horší zrak.
Ono všechno zaleží na pozorovací vzdálenosti. Třeba 250ppi z metru nepoznáš, ale z 10 cm bude i 500ppi málo...
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Re: Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od KoumiCZ »

imperator píše:tak to asi tazko lebo som si pustil video v HD na 830tke a to iste v qhd na 950tke - a napr na listoch konaroch stromoch a inych veciach (pustal som si qhd prezentacne videa co som nasiel na YT - pricom aj tie maju istu ohavnu kompresiu) som videl tu ostrost kdezto na 830 boli "rozmazane" - v reali to vyzera nejak tak...akoby som urobil foto na blizko...a potom zaostril na dialku a to spojil (napr vidno ostre listocky v dialke kdezto na HD sa uz zlievaju dokopy (logicky kedze tam nie je viac px) - tak take ostre je to video :) samozrejme je to len taka pikoska ale zeby som to nevidel sa neda povedat... zisla by sa mi na porovnanie este 930tka :)
Musíš brát v úvahu vektorovou grafiku.

[img]http://images.tapatalk-cdn.com/16/03/13 ... 1238de.png[/img]
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od imperator »

Každopádne vplyv na baterku je väčší nez môj zážitok zo superostreho obrazu :D ale co uz nemal som možnosť volby :-)
onkl
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon bře 14, 2016 8:27
Zařízení: Lumia 640XL DS

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od onkl »

Zdravím, nemá někdo problém po poslední aktualizaci WP10 10586.164. s aplikací Viber? Apku jsem odinstaloval a znovu nainstaloval, ale hlásí furt ,,Jejda došlo k potížím,, a nechodí mi celé zprávy.
kubik1977
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: ned zář 21, 2014 15:05
Zařízení: Lumia 640 LTE

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od kubik1977 »

onkl píše:Zdravím, nemá někdo problém po poslední aktualizaci WP10 10586.164. s aplikací Viber? Apku jsem odinstaloval a znovu nainstaloval, ale hlásí furt ,,Jejda došlo k potížím,, a nechodí mi celé zprávy.
mne viber ide ale vzdy ked otvorim viber tak mi napise ze chce aktualizovat ale v poznamke je napisane ze stranka je nedostupna
hotovyrado

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Chtel jsem se optat, jak Vam jeddou telefony na W10M jakozto mobilni hotspoty, me drzi pripojeni max pul minuty a pak vzdy spadne. Dela mi to na L620, L920 a rovnez pri ruznych operatorech (Vodafone, Kaktus, Megafon RU)... Diky
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

Mám dotaz a pokusím se to popsat polopaticky: Mám dva mailové účty. Každý má přiřazenou vlastní dlaždici. Přijdou nějaké maily, na oba. Obě dlaždice ukazují v kroužku počet nových mailů. Otevřu jeden účet, kouknu na maily, vrátím se na dom. obrazovku - a počet nových mailů zmizí i z toho druhého, dosud neotevřeného účtu.
To je brouk, nebo vlastnost?
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

hotovyrado píše:jak Vam jeddou telefony na W10M jakozto mobilni hotspoty
Drží v pohodě. L640 a Vodafoun.
Nicméně manželčino (jé, už jsem jak Sandra...) HTC ten hotspot nevidí a nevidí a nevidí. Takže funkce hezká, leč nám zatím k prdu :)
Martin.K
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: úte zář 15, 2015 6:22
Zařízení: Lumia 950 XL, Lenovo ThinkPad 10

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od Martin.K »

hotovyrado píše:Chtel jsem se optat, jak Vam jeddou telefony na W10M jakozto mobilni hotspoty, me drzi pripojeni max pul minuty a pak vzdy spadne. Dela mi to na L620, L920 a rovnez pri ruznych operatorech (Vodafone, Kaktus, Megafon RU)... Diky
Stejný problém, v okamžiku přechodu do pohotovostního režimu hotspot vypadne. Jediným řešením je nastavit vypnutí displeje na "nikdy". (L920)
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od Papek »

Lumia 640 funguje, bez problemov sa na nu pripoji iPad mini aj bezdrotove kamery
hotovyrado

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Martin.K > tohle je pro mě řešení, jako modem bude sekundární telefon který se stejně bude napájet, jenže já mám maximální dobu před vypnutím displeje 5 minut, žádné "nikdy"... EDIT... v L920 možnost "nikdy" je, v L620 max 5 min
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 112 hostů