Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 493
Registrován: ned lis 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Bydliště: Liberecko

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od robsol »

AIKON píše:Bože to je SHIT - tak pánové to neskutečné lagování W10 po HR doplnilo ještě neukazovaní nového mailu v Outlook - musím přepínat složky aby se mi tam pak ukázal novej mail co se mi oznámí v oz.centru. Lagování horší než včera.



Nechápu je to u každé dosud vydané verze - cca týden šlape a pak je to nepoužitelný - MS není schopen vydat stabilní verzi budou mít velký problém asi v jádře nebo nevím co způsobuje to postupné zahlcení systému, ale je to šrot.



Velmi se těším na iPhone už na to nemám nervy - na TP jsem přešel po Demin kde toto zahlcení bylo také a čekal sem pouzitelný prohlížeč - EDGE bohužel není použitelný - koupit třeba letenku je Porod jelikož není schopen zpracovat formát náročnějších stránek a udržet v paměti volby a vybrané polozky.



f**k MS - sem fakt vytočenej a ten text psát to je Porod to zas někdo něco pokur.... Jak to fungovalo tak ted to pise kraviny a dost nestiha.


no vidíš já mám i iPhony a nějak na ten koncepčně zastaralý iOS nemám už nervy zase já. To ale neznamená že bych v rámci beta testování nadával na věci co jsou právě v betě kvůli tomu, že nejsou ve stavu pro běžné uživatele. Tak nechápu tvůj povyk. Kup si iPhone nebo používej veřejnou WP 8.1. a budeš mít klid. Beta program pro tebe očividně není určen.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od AIKON »

Omyl pánové - chyby bych přehlídl, ale to, že MS už prohlašuje, že se mobilní W10 blíží do finále tomu opravdu ten stav neodpovídá. To, že chtějí 950 vydat s 10240 klobouk dolů za tu harakiri. WP 8,1 s Denim opravdu není stabilní verze - kvalit cyan a td opravdu nedosahuje. Mě nevadil bug s načítáním 10512 byl to bug, ale to, že každá verze mi po instalaci a HR nového buildu šlape a po týdnu se telefon zahltí a laguje to značí velký problém. On MS vydal svůj stolní W10 stěžejní produkt v nehorázném stavu - věřím, ze nějaký W10M je opravdu nebude tížit vydat v nedodělku jakým je systém dnes.
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

robsol píše:no vidíš já mám i iPhony a nějak na ten koncepčně zastaralý iOS nemám už nervy zase já.
V čem je iOS zastaralý? Mě přijde, že je naopak nejvíc vpředu, protože od něj všichni kopírují různé věcičky. Ale asi to bude věc názoru.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

MS prohlašuje pouze, že co se týče funkcí je ve finálním stavu! Nikoliv co se týče funkčnosti! L950 co chtějí a nechtějí vydat jsou pouze spekulace (ale Tom Warrren na twitteru psal, že si je jistý, že vyjdou s TH2)! Ale když uvedu příklad z minulosti, tak třeba L630 v době zahájení prodeje mělo starý build, který ostatní měli pouze v PfD a šlapala naprosto v pořádku. Nemel tu laskavě hlouposti a nevěšti z lógru!

Sandra: Bacha na OT....
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 493
Registrován: ned lis 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Bydliště: Liberecko

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od robsol »

Sandra píše:
robsol píše:no vidíš já mám i iPhony a nějak na ten koncepčně zastaralý iOS nemám už nervy zase já.
V čem je iOS zastaralý? Mě přijde, že je naopak nejvíc vpředu, protože od něj všichni kopírují různé věcičky. Ale asi to bude věc názoru.
Sandro promiň, ale raději se fakt nebudeme pouštět do flame. Jen jsem vyjádřil svůj subjektivní názor. Má manželka má například naprosto opačný. Proto všechny firmy mohou uspět protože není nikdy jednotný názor :-).
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 493
Registrován: ned lis 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Bydliště: Liberecko

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od robsol »

AIKON píše:Omyl pánové - chyby bych přehlídl, ale to, že MS už prohlašuje, že se mobilní W10 blíží do finále tomu opravdu ten stav neodpovídá. To, že chtějí 950 vydat s 10240 klobouk dolů za tu harakiri. WP 8,1 s Denim opravdu není stabilní verze - kvalit cyan a td opravdu nedosahuje. Mě nevadil bug s načítáním 10512 byl to bug, ale to, že každá verze mi po instalaci a HR nového buildu šlape a po týdnu se telefon zahltí a laguje to značí velký problém. On MS vydal svůj stolní W10 stěžejní produkt v nehorázném stavu - věřím, ze nějaký W10M je opravdu nebude tížit vydat v nedodělku jakým je systém dnes.
no opět je to asi subjektivní. Mě to například naprosto skvěle šlape (až na pár známých bugů) na mé L930 s HR i bez HR. A to včetně dobré výdrže baterie atd. Na PC mám W10 tak od začátku a osobně jsem nezaznamenal taky žádný výrazný problém co by se netýkal přímo ovladače od výrobce HW. To ale není problém Microsoftu, ale výrobce HW.
Možná bych být tebou se podíval zda ti to náhodou nedělá nějaká aplikace co tam máš. Nemusí být psána pro W10 a může ti to dělat různé brikule. Já to používám hlavně jako pracovní nástroj, takže tam moc aplikací nemám. Hry např. vůbec žádné. Prostě mi to fakt šlape dobře a jsem celkově dost spokojený.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od AIKON »

Hru nemam ani jednu. Telefon mam na praci, ano kecalek messenger, skype, FB.... Par apek na upravu fotek, jinak hlavně Office a td. Samo muzika, filmik nejakej ale na to používám standartní aplikace.
Ono jde fakt o to, ze to týden vždy slape a po tydnu během 2-3 dnu zpomalovani to začne dělat fakt bordel.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od relouth »

To si zrejme sám s takým problemom
Sedo444
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned říj 16, 2011 14:35
Zařízení: Lumia 950DS, L1020, ASUS VivoTab

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sedo444 »

relouth súhlasim s tebou mam 1020 a nemam žiaden problem WP10 ohľadom spomalenia skor naopak. na začiatku to bolo pomale ale po 2-3 dnoch to celkom bezi na WP 8.1 to samozrejme nema ale.. mozno to bude aj tym ze 930, 1020, 1520 maju 2GB operačnej pamäte. Neviem ale je pravda ze stale je to iba testovacia verzia a pokial doladia detaily nevidim problem
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Jsem hodně zvědavá na finální verzi. Platí stále ten 6. říjen?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Žádný takový termín nikdy nepadl...

Musím říct ze i nynější build, i minulý se po 2 nebo třech týdnech zpomalil, minulý jsem musel po 3 týdnech resetovat, jak to bylo nepoužité...
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od AIKON »

Nojo jenže ja mam taky Lumii 1020 [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Padl, několikrát jsem to četla a dokonce jsem toto datum potkala i v e-mailu od Gabe Aula.
Uživatelský avatar
matkal
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát lis 25, 2011 10:01
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od matkal »

6.říjen je tiskovka, o uvolnění W10M nebyla nikde řeč
Sedo444
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned říj 16, 2011 14:35
Zařízení: Lumia 950DS, L1020, ASUS VivoTab

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sedo444 »

budu maximalne predstavene nove Lumie 950,950XL a 550
Uživatelský avatar
matkal
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát lis 25, 2011 10:01
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od matkal »

AIKON píše:Hru nemam ani jednu. Telefon mam na praci, ano kecalek messenger, skype, FB.... Par apek na upravu fotek, jinak hlavně Office a td. Samo muzika, filmik nejakej ale na to používám standartní aplikace.
Ono jde fakt o to, ze to týden vždy slape a po tydnu během 2-3 dnu zpomalovani to začne dělat fakt bordel.
Asi bych se na tvém místě zabýval tím, proč ti nejede dobře ani WP8.1, když všem ano. Nejspíš to nebude obvyklý problém systému, když já mám dojem, že právě po dvou dnech je W10 nejstabilnější.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od AIKON »

No 8,1 šlapala hezky s cyan s denim ne - alespoň me ne a to byl jak HR z OTA tak prehrana cista verze z PC a HR. Jako možná mam jen vysoké nároky no ale proste bylo to horsi. W10 vzdy po aktualizaci tak dve Hodky ucukana - stahuje instaluje. Pak jak si sedne jede parádně jak z praku a během par dni zpomaluje az je nepoužitelná - restartuju telefon třeba 5 krát denne. Proste jak by se to necim zahltilo vzdy. Přitom pul pameti volny, promažu historii i dočasná data třeba, nic nepomůže ani HR to je tak na den dva a je to zas k ničemu. Uz me to fakt štve. Chyby a běžné hlášené bugy beru, ale tohle proste nechápu.
Sedo444
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned říj 16, 2011 14:35
Zařízení: Lumia 950DS, L1020, ASUS VivoTab

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sedo444 »

podla mna tam budes mat nejaku App ktora ti zbytocne zere pamat..
Martina46
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 222
Registrován: pát kvě 09, 2014 5:09
Zařízení: Lumia 550

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Martina46 »

teraz som zistila, ze mi nestahuje mms, najpr som nastavila pripojenie na internet + mms, co som nemala (testujem teraz na inom telefone), no stahuje, ale nestiahne. sms normalne idu. da sa s tym nieco?
EDIT:
no uz idu, nevsimla som si chybu v nastaveni.
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Radim Stehlík »

Já siklidně Flamnu, jelikož Sanda patří k největším propagátorům toho, jak je Iphon perfektní, tudíž nevím proč se "zahazuje" s Win.
Ona asi myslela, že od Applu všichni kopírují větší displeje, notifikační centrum a stylus :-)
Jiní to měli možná dřív, ale teprve Apple to vynalezl

Pokud tady někdo nadává, jak mu nefungujou 10, tak by si měl dojít na psychiatrii. To je jako kdyby nadával na to, jak je nová Oktávie (která ještě není ale škodovka nám už dala na testování volant, 4 kola a 4 dveře) k ničemu, protože to je hroznej krám. Tak si tam tu Preview verzi nedávejte !
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 85 hostů