Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Luks
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 422
Registrován: pon čer 27, 2011 20:04
Zařízení: Galaxy S7 Gold
Bydliště: +- Semily

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Luks »

To jako že už má .71?
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od KoumiCZ »

Číslo sestavení prej zůstalo stejné. Přece jen jde o kumulativní update, nikoliv o nové sestavení.
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od mato289 »

SmetyCZ píše:
relouth píše:Absolútne nie. Reštartujem casto. Multitasking sa markantná zlepšil,sys,app štartujú rýchly jsie.. Nechápem :)
Já dtto, nechtěl jsem věřit, že by to udělal pár MB update, ale fakt seems faster.
Tak isto pozorujem výrazne zlepšenie, aj na výdrži batérie.Lumia 630, update na TP bez HR.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

sssugi píše:Neviem či som si to nastavil sám, alebo to spravil update, ale odosielanie spätnej väzby mám rozšírené, nie úplné. Ak by to nastavoval update tak to podľa mňa v pohode môže zrýchliť celý systém.
U mě na L920 se nic nezměnilo...
elka_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: stř zář 02, 2009 7:44
Zařízení: iPhone 6S 64 GB
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od elka_cz »

Koupil jsem si novou Lumia 550. Proběhla aktualizace na 10.0.10586.29. Zcela náhodně se stává, že při návratu na obrazovku Start zůstane černá s textem "Obnovuji" a pomůže jen restart. Je to na švihnutí o zeď, protože se to stává docela pravidelně. Mám si dělat starosti, nebo je to "normální" u nových produktů Microsoftu?
ondy182
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv dub 09, 2015 8:44
Zařízení: Lumia 550

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od ondy182 »

NIc takového jsem na své L550 s buildem .29 nezpozoroval, jelo mi to bez záseků. Pokud je čerstvě po updatování, je možné, že si to ještě sedne, popř. zkusit hard reset.
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od mposvar »

elka_cz píše:Koupil jsem si novou Lumia 550. Proběhla aktualizace na 10.0.10586.29. Zcela náhodně se stává, že při návratu na obrazovku Start zůstane černá s textem "Obnovuji" a pomůže jen restart. Je to na švihnutí o zeď, protože se to stává docela pravidelně. Mám si dělat starosti, nebo je to "normální" u nových produktů Microsoftu?
Zkuste chvilku používat zařízení které máte uvedeno pod nickem, tam je to prý v pohodě :-)
A nyní vážně, obnovuji si s W10M bohužel ještě užijete, je to jeden z důvodů, pro který přehrávám TP u L1020-tky.
IgorVysoky
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon pro 30, 2013 20:02
Zařízení: Lenovo Vibe P1m, Asus T100Ta

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od IgorVysoky »

Mahtiel píše:OT dneska jsem v Electro Worldu reklamovala manželovi 520tku, pán mne varoval, že reklamaci nemusí uznat jen z důvodu, že baterie v telefonu není originální a že nabíječka nedrží v telefonu z důvodu mechanického opotřebení. Jde to do Arwata. S riu baterií mne to i manžela fakt dostalo, reklamuju snad vadu telefonu, na kterou baterie nemá vliv. V O2, když jsem reklamovala dříve svou 520tku, to bylo více v poho...
Tesne pred koncom zaruky na mojej L520 ma chceli o*ebat v Nokia Care. Mal som pokazeny jack, vyhovarali sa a skoro sa im to podarilo, ale tak okato, a tak nekvalitne spravili telefon (strasne fungoval dotyk, podobne ako prve 535 na videách, ohnuty telefon, nepasujuci kryt) a nezapisali do zarucaku nic (dali mi ho na den presne, mesiac odkedy som ho dal na reklamacku, den po reklamacii), ze som dal telefon este raz na reklamaciu, vybavil som, zeby zapisali mesiac odpravy do zarucaku a aby poslali telefon do Arwata. Za ten prvy servis, zobrali 10€, ale naspat mi po 2 tyzdnoch prisla 535ka. Proste tam robili totalni dementi, a chceli ma odzubat. Nedal som sa.

A mozno hej, nemam na 535ku zaruku :D

EDIT: co som tym chcel povedat je, ze pred koncom zaruky vas bude chciet odrbkat ktokolvek, kdekolvek, budu hladat trapne vyhovorky a podobne. nezazil som to prvykrat
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Někdo zde psal, že se mu včerejším systémovým update, kterým ale nebyl nový build, zvýšila výdrž na jedno nabití. Mohu potvrdit!! Ráno po probuzení jsem v L920 měl ještě 58pct a to jsem nabíjel včera snad okolo poledne a normálně jsem komunikoval!
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od qwerty »

skor to vyzera tak, ze po kazdom update "ozubene kolecka" nasleduje priprava aplikacii ( tych cca 20 krokov, na ktore cakame) pocas ktoreho to asi vycisti nejaky bordel vo filesysteme, opravi chyby v apkach, odstrani docasne subory a tak podobne
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

Jakou aplikaci na focení byste doporučili pro low-end ve Win 10 mobile TP? Je mi podezřelé, že když vyfotím fotku mou Lumií 535 a použiju vestavěnou aplikaci, tak na OneDrive se mi uploaduje fotka ve velikosti v řádu do 1 MB, kdežto třeba u ProShot je to dejme tomu 2,5 MB. Požaduju především, aby aplikace i v případě, že použiju low-end, fotila slušně, rychle se načetla a především nepadala, přičemž poslední dvě věci spousta aplikací třetích stran nesplňuje. A taky kdyby to šlo, ať třeba na jedno ťupnutí aplikace zaostří a na druhé vyfotí, mačkání tlačítka na spodku telefonu není při focení jednou rukou zrovna ideální...
eleph4nt
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte zář 03, 2013 21:51
Zařízení: Lumia 640 LTE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od eleph4nt »

relouth píše:Nielen mne. Citajte fora vo svete.
Něco jsem málo našel, ale nic k tomu, jak se toho zbavit.

Píšeš, že nepomůže ani přehrání zpátky WP8.1? Tak když se mi to stane, tak ho mrkvosoftu odnesu na reklamaci a mezitím si koupím Android :-(
IgorVysoky
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon pro 30, 2013 20:02
Zařízení: Lenovo Vibe P1m, Asus T100Ta

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od IgorVysoky »

Jarpo: Ja som trebárs zrusil integraciu skype, odinstaloval som messenger, FB som vypol pracu na pozadi a ledva jedneho dna sa teraz dostanem v pohode na 2 :)
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od relouth »

fuha,17 updatov sys aplikacii
prebehlo to ale vylmi rychlo..tak zrejme bug
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

neměnil jsi škálování displeje?
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od relouth »

ano,co to s tym ma ?
Mirdyn
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned úno 15, 2015 22:28
Zařízení: Huawei P30 lite

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mirdyn »

Mahtiel - To máš takovej rozdíl při úplně stejnej scéně?
Mirdyn
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned úno 15, 2015 22:28
Zařízení: Huawei P30 lite

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mirdyn »

relouth píše:ano,co to s tym ma ?
aplikace se při instalaci přizpůsobí rozlišení, když to změníš musí se instalovat znovu. (rozlišení a rozložení zobrazení jako aktualizace)
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od JirkaTom »

Psal jsem o tom už v říjnu 2015, zde: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 38#p374438" onclick="window.open(this.href);return false;
Mirdyn
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned úno 15, 2015 22:28
Zařízení: Huawei P30 lite

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mirdyn »

ptal se, tak jsem odpověděl :)
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 8 hostů