Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od pogo8303 »

Sandra: Jasnovidec nejsem, takže když se někdo ptá na final verzi w10, předpokládám, ze píšeš o w10. Btw. Nikde tady nevidm, žes psala něco o roce a víc, takže to jsem si měl vydedukovat asi jak? :D.
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Tyris22 píše:
pogo8303 píše:Sandra: Pro L830, 1020 a další kromě novinek nic jako final neexistuje, tam máš jedinej final wp8.1
Tak minimálně se bude lišit firmware jednotlivých telefonů. Proč by jinak tak dlouho čekali s distribucí W10 na starší telefony, když by tam měl být ten samý software jako máme v insider verzi. A pokud chce MS jednou opravdu mít W10 na Lumiích s 512MB RAM, musí ještě dost pracovat, protože je to vážně na těchto telefonech slabota. Takže to samé jako je Insider to nebude.
Dobrá tedy, napíši to polopatě, aby to pochopil úplně každý (netýká se tebe, ale spíše pogo8303).
Psala jsem, že jsem přecházela z preview 8.1 na final 8.1 (někdy září nebo říjen 2014) aniž bych musela dělat factory reset nebo flashovat a předpokládám tedy, že přechod z insider W10 (=preview u 8.1) na finální W10 bude stejný. Ovšem známe Microsoft, takže se může stát, že to nepůjde (i když z desktopových insider W10 šlo přejít na finální W10, tak snad to půjde i u mobilu).
pogo8303 píše:Sandra: Jasnovidec nejsem, takže když se někdo ptá na final verzi w10, předpokládám, ze píšeš o w10. Btw. Nikde tady nevidm, žes psala něco o roce a víc, takže to jsem si měl vydedukovat asi jak? :D.
Celkem jednoduše, psala jsem o preview 8.1 a přechodu na final, je tedy logické, že to není teď. Kdy bylo ukončeno preview for developers jen tak mezi námi? Kdy byly vydány finální 8.1?

Chápe to už každý nebo to mám napsat ještě více jednodušeji a polopaticky? Doufám, že to nebude nutné.
gorby
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon pro 08, 2014 20:29
Zařízení: Nokia

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od gorby »

To Sandra: Pokud chce někdo na fóru radu, měl by se chovat trochu slušně, bez arogance a jedovatostí. Buďte tak laskava.
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od pogo8303 »

Preview for developers bylo ukončeno někdy v průběhu letoška (někdy v průběhu insider W10) - já jsem přecházel z verze preview for developers WP8.1 na insider W10, takže logické, že to není teď je na tom co? Když si někdo stáhl aktuální PfD protože na svůj mobil neměl aktuální OS, tuhle verzi měl až do té doby než se rozhodl vyzkoušet W10, tak to přece ale nemuselo být před 3/4 rokem? Než tady budeš psát moudra o tom jak je jediná tvoje myšlenka, kterou jsi ale nenapsala, správná, tak si zjisti taky fakta.
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

gorby píše:To Sandra: Pokud chce někdo na fóru radu, měl by se chovat trochu slušně, bez arogance a jedovatostí. Buďte tak laskava.
Souhlasím, jenže někteří lidé to holt nedokážou, s tím se asi musíme smířit.
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od qwerty »

Podla mna to bude jednoduchsie ako pri PC, kde ide o licencie. Pojde to minimalne pri pouziti WDRT, ktore tam vzdy nahra finalnu verziu. Takze Backup data a potom WDRT.
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Ono je taky zarážející, že přispěvatel s "karmou" Smartguru nezná rozdíl mezi OS a FW. Více si myslím že ani nechci ztrácet čas....
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od imperator »

hotovyrado : ved to je len podla poctu prispevkov - ak sa niekde pytal v 794 prispekoch otazky mimo OS a FW tak rozdiel nevie :D
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Jestli se bavíte o mně, tak jsem si myslím dostatečně poučená a rozdíl mezi OS a FW znám. Jen nepovažuji verzi FW za příliš důležitou a hlavně celkově nepovažuji mobily za příliš důležité. Zajímám se o ně asi více než většina uživatelů, ale rozhodně to "nežeru" tak jako vy. Mám rodinu a lepší zájmy. A rozhodně není v mém zájmu, aby mě nějaký zakomplexovaný chudáček urážel, na to fakt nejsem zvědavá.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od imperator »

Na to jak sa im nevenujes si aktivnejsia nez mnoho tunajsich uzivatelov a nie len tu ale aj v diskusiach v clankoch a hlavne v tematu o 950tkach :D Mam pocit ze tu rodinu trosku zanedbavas :)
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Stevik »

Ted jsem si to uvedomil a stydim se. Ja jsem Smartguru teprve chviku a to jsem tu od cervence 2007 :oops:
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

asi máš ještě vetší rodinu, nebo se jí více věnuješ :-D
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

Nyní otázka OT (ve vláknu k tomu určeném nikdo neopověděl), co zvířata a elektromagnetické vlny. Mám doma papoušky a zvláště jeden mi jde po mobilu a fitness náramku jak slepice po flusu. Může ho něco takového dráždit? Fitness náramek nosím necelý měsíc a od prvního dne mi po něm jde. Je to ten z profilovky, 3/4 roku staré mládě alexandra malého. Díky za odpovědi ;)
warman
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř črc 15, 2015 16:04
Zařízení: Lumia 535

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od warman »

Mahtiel: nemáš oboje ve stejné barvě? Že by ho ta barva třeba provokovala (nebo mu dělala chutě) ;)
starkx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon říj 12, 2015 13:43
Zařízení: Alcatel Idol 4S (USA verze), Lumia 640 LTE-DualSIM

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od starkx »

KoumiCZ píše:Taky se vám v menu nezobrazují ikony aplikací Hudba a Počasí?
Jo, na L640 DualSIM LTE s W10M 10586.36 to mám stejně. Mám nastavený US region a jazyk. Ale bylo to u mě tak od začátku, myslím od verze 10586.11.
Groove jede dobře. MSN počasí také, ale má bug, že nejde dát na LockScreen (z 8.1 jsem na něj byl zvyklej).
Na W10M jsem šel přes 8.1, bez HR. Systém šlape dobře, sem tam nějaká drobnost (např. při výběru zvuku pro SMS spadne na Start), ale jinak běží dobře, bez restartů.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

Nn nemám, ale všeobecně mi jde po gumě, háček na háčkovaní s gumovou rukojetí je jeho nejoblíbenější hračka, na mobilu silikonové pouzdro...
legoss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: sob pro 05, 2015 22:28
Zařízení: Iphone 6s plus 128gb
Bydliště: Trnava, SK

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od legoss »

Mahtiel píše:Nyní otázka OT (ve vláknu k tomu určeném nikdo neopověděl), co zvířata a elektromagnetické vlny. Mám doma papoušky a zvláště jeden mi jde po mobilu a fitness náramku jak slepice po flusu. Může ho něco takového dráždit? Fitness náramek nosím necelý měsíc a od prvního dne mi po něm jde. Je to ten z profilovky, 3/4 roku staré mládě alexandra malého. Díky za odpovědi ;)
nieje to vlnamy. Papagájov taketo predmety zaujímajú. Mam už 6rokov žaka a najväčší pozor si musím dávať na telefón a hodinky. Je to normálne.
Lubomir
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: ned lis 08, 2015 19:06
Zařízení: lumia 730 DS

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Lubomir »

tak po 3 dnoch sa mi podarilo rozbehat 730ku na druhom PC, kde flash prebehol cely, uz som sa s nou aj rozlucil a zhanal novu, a bol to update od microsoftu, ze pc ju prestal detekovat, uz to ide takze nebolo to pc. lebo pred par dnami som nemohol stiahnut fotky. Teraz ju pekne nacita,

a druhe co som si vsimol uz nemam v info win 10 technical preview, ale win 10 mobile a novsi firmware 02040.00021.15235.53004, predtym 15036.02003, teraz som ostal pri 586.29
manualne nastavenie intenzity jasu bezcom uz ide pri roznych

dakujem za rady
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od relouth »

Som si všimol,ze v grove music ide vyvolať hamburger menu potiahnutim zľava
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od qwerty »

to je super, dufam, ze to takto prerobia aj inde
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 104 hostů