Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Uživatelský avatar
mZ80
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: úte pro 30, 2014 9:38
Zařízení: Lumia 930

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od mZ80 »

Radeczek píše:
mZ80 píše:...Vše ok až na to, že mi nejde stáhnout česká klávesnice....

1. Spusť Windows Insider
2. přihlas se do Fast ringu
3. restartuj telefon
4. stáhni klávesnici
Super, funguje, moc ti děkuji!
wosa.w
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: pát říj 16, 2015 10:54
Zařízení: 950XL DS

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od wosa.w »

L920 - U sestavení 10581 je znát nárůst plynulosti a rychlosti systému, některé app se chvilku načítají, tady to ještě rychlosti W8.1 dle mého nedosahuje, ale to je spíš na straně aktualizace app, nikoli systému. Jediné co dlouhodobě nechápu je spojení SMS a Skype zpráv. Z toho jsme jelen. Některé kontakty se samy spojí, některé ne.. Někde mi jde volba výběru odeslání mezi SMS a skype, někde ne.. U některých kontaktů se mi objevilo jedno propojení navíc, takže mám 3 propojení - Outlook, Skype a Microsoft zasílání zpráv, někde mám propojení jen 2 - Outlook a Skype. Přitom oba kontakty mám nastaveny a vytvořeny stejně, oba mám ve skypu. Zkrátka nechápu. Jak to fachá u ostatních?
flejmendr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: pon říj 14, 2013 19:16
Zařízení: Lumia 920 Black

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od flejmendr »

Předpokládám, že nastavit na zamykaci obrazovku počasí asi nejde co ? Nebo dělám něco špatně.
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od kalmia »

Musím říct, že na L 930 to šlape v pohodě, zatím jsem nenašel větší problém. Co jsem ocenil - souborové manažery umí otevřít soubory typu docx, jpeg a jiné, což v minulém buildu nešlo. Bohužel, většina z nich neumí otevřít nebo stáhnout soubor z OneDrive. Jediný program, který umí download i upload z a na OneDrive a je přitom rychlý, je Briefcase. Vestavěný Průzkumník souborů toho moc neumí.
Luks
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 422
Registrován: pon čer 27, 2011 20:04
Zařízení: Galaxy S7 Gold
Bydliště: +- Semily

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Luks »

Jsem jedinnej komu se na GS nezobrazuje datum?Jen čas a den v týdnu,ale bez data...
Georgo10
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte lis 09, 2010 8:47
Zařízení: Palm Pre / iPhone 7+ / Lumia 640

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Georgo10 »

SmetyCZ píše:Je to opravdu tahle?

https://www.microsoft.com/cs-cz/store/a ... zdncrfjbm0" onclick="window.open(this.href);return false;

Přes tenhle link jsem jí stáhl, L640LTE (stejně jako ty). Jinak ono to občas blbne, minule sem musel čekat půl dne, než mi šel nainstalovt FB Beta.

Potvrzuji, ze na L640LTE tenhle jde nainstalovat ;)
newwes
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pát zář 26, 2014 21:20
Zařízení: iPhone 7

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od newwes »

Všiml jsem si už v minulém buildu. Outlook kalendář mi v týdenním přehledu zobrazí jen 4 události dne, i když místa v rámečku je dost. Pokud kliknu na konkrétní den, ukážou se všechny události, ale pak nejde se vrátit na celkový týdenní pohled. Můžete potvrdit?
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od osso »

Tak prva veľká chybka nefunguje gps na 535
tints
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: sob led 19, 2013 10:54
Zařízení: Lumia 950

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od tints »

ani mne nezobrazuje obrzovka z prehladom, datum, ani pocasie tam nejde dat ako bolo vo win8. dokonca mi nejde ani aktualizovat obrazovka z prehladom v store, ale to niesom sam. a vsimol som si ze v nastaveni telefonu ide nastavit aby po zdvihnuti hovoru tel. zavibroval.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od p.a.Ť.o »

elka_cz píše:
marek6161 píše:Ahoj. Funguje vám prosím v aplikaci zdraví počítáni kroku? Musí se to nějak zapnout? Diky
Ve zdraví to funguje, ale tahle aplikace už nebude (respektive už není) podporována. Nahrazuje ji Microsoft Health, kde to taky funguje.

MSN
Obrázek

MS Health
Obrázek
Mě ten krokoměr taky nefunguje :-( Kalorie to ukazuje nějaké průměrné, ale kroky ne. Přitom lokace, kde jsem byl, zaznamenává. Chjo...
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od relouth »

wau,tak ono to uz je snad aj rychlesjie ako wp 8.1
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6iVIzNNMYuI[/youtube]

tu porovnanie 640 vs 930..oproti nejakemu staremu buildu je to riadny rozdiel..tam sa 640 na 930 vobec nechytala..tu je to uz dost vyrovane
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=f5EMzVpTz6k[/youtube]
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Wertigo »

kalmia píše:Musím říct, že na L 930 to šlape v pohodě, zatím jsem nenašel větší problém. Co jsem ocenil - souborové manažery umí otevřít soubory typu docx, jpeg a jiné, což v minulém buildu nešlo. Bohužel, většina z nich neumí otevřít nebo stáhnout soubor z OneDrive. Jediný program, který umí download i upload z a na OneDrive a je přitom rychlý, je Briefcase. Vestavěný Průzkumník souborů toho moc neumí.
Taky Total Commander,Metro file explorer atd....
Uživatelský avatar
pepyn
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pon čer 23, 2014 19:26
Zařízení: lumia 735

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od pepyn »

Tak jsem pozoroval u sebe lumia 735, že pozn.blok OneNote někdy padá při přepínaní bloků, musím rozjet znova a pak je to O.K.
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Neodolal jsem a nový build nainstaloval... Z mého pohledu se na L920 o zrychlení vůbec nedá hovořit. Nejvíce je to patrné u SMSek, které se (pokud už nejsouá v paměti) načítají 5-10 sekund.... To mi teda připadá jako vše ostatní, jen ne rychlé.... Dávám buildu čas do rána, aby se usadil, ale vzhledem k tomu, že tahle "rychlost" u zpráv je stále stejná už od pradávna, nevěřím, že se něco změní.... Takže další promr*aný den reinstalací a nahráváním 15GB map zpět do WP8.1, díky....
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Radim Stehlík »

nejsem si jistej, ale řekl bych, že bude rozdíl v tom, jestli někdo přechází z WM10, nebo z WP8.1.
Včera jsem to tam nahrál z WM10, předchozí Build.Před updatem jsem udělal HR na 10 abych tam dával čistej systém. Ale zapoměl jsem přepnou úložiště dat na kartu, takže jsem měl smůlu a dávalo se to do telefonu. Což u 820 je 4GB místa.
Tak jsem se rozhodl přes recovery jít na 8.1 a z nich na poslední WM10. Proběhlo, ale rozsypala se mi Start obrazovka, přemazávala se přes sebe. Ostatní fungovalo OK, restart nepomohl. Tak další recovery na 8.1 a znova na 10. Tentokrát OK, ale zase mi to přijde nějaký smíchaný, nemůžu si zvolit vyzváněcí tón z jiných, než tech standardních. A oznámení na dlaždici není bílým číslem, ale mám tam černej puntík a vněm bílé číslo.

není to nějakej zmetek?
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od jaroslavii »

Prostě tento build je jeden z dalších nedostatečných. Fakt mám pochybnost, jestli to do konce roku stihnou. Když něco opraví, jiné poškodí nebo to nefunguje vůbec. A plno užitečných věcí zmizelo nebo tam nejde nastavit. Za mě palec dolu. :smt018
tints
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: sob led 19, 2013 10:54
Zařízení: Lumia 950

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od tints »

ty sa vecne na nieco stazujes. ja to mam v 4roky starej tiez 920 a ziadny problem nemám.
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

tints píše:ty sa vecne na nieco stazujes. ja to mam v 4roky starej tiez 920 a ziadny problem nemám.
Pokud bych porovnával s Androidem, tak jsem nadšen, ale do rychlosti WP8.1 to má na L920 sakra daleko.... Ale Tvůj entuziasmus Ti neberu, každý holt máme laťku kritičnosti jinde, já se rozhodně pokud jde o rychlost ochuzovat nemíním, někomu stačí ke štěstí málo, já mezi takové chválabohu nepatřím....
marek6161
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát kvě 15, 2015 5:48
Zařízení: lumia 930

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od marek6161 »

MS Health
Obrázek[/quote]

Mě ten krokoměr taky nefunguje :-( Kalorie to ukazuje nějaké průměrné, ale kroky ne. Přitom lokace, kde jsem byl, zaznamenává. Chjo...[/quote]


Me taky nefunguje. Ani zdravi ani ms health. A navíc mi v nastaveni nejde motion data. Když to otevřu, objeví se jen cerna obrazovka.
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Koukám že Fotoaparát fotí v maximálním rozlišení. Nejde sice skoro vůbec nastavit, ale fotky dělá srovnatelné s Lumia Camera a ukládá jen jednu fotku, to se mi líbí :-)
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 79 hostů