Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Sentinel65
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: úte pro 10, 2013 20:12
Zařízení: Honor 8

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sentinel65 »

Jinak se system projevuje pri aktualizaci z 10.0.10512.1000 a jinak pri aktualizaci z posledni verze 8.1. Kazdopadne ja taky udelal HR. V systemu je jeste porad co dodelavat, nejde mi nastavit custom vyzvaneni ke kontaktu, proste v seznamu se zobrazuji jen systemove zvuky. U posty outlook se mi zatim nedari nastavit ucet pro IBM Lotus Traveler, kdy nastaveni mam dobre, ale pri spusteni synchronizace mi to haze hlasku, ze Nastaveni pro ucet ten a ten je zastarale. Dva ucty pres Gmail vsak funguji naprosto bez problemu, vcetne zobrazovani poctu zprav na Start obrazovce.
Baterka si uz "sedla" a pokud je telefon v klidovem rezimu, spotreba je mezi 1-2%. Takze pres vikend jsem se dostal na dva a pul dne a telefon strcil do nabijecky pri zustatku 20% baterie.
U app LockAgenda mi nejde nastavit obrazek na pozadi, ale to muze byt problem app, ktere jeste nejsou plne kompatibilni s WM10.
Zkousel jsem i instalaci souboru *.xap z interniho uloziste i z pametove karty, objevi se dialog, jestli chci app nainstalovat, problikne a nic.
U zamykaci obrazovky mam trochu problem, ze prvni tri volby pro zobrazeni na zamykaci obrazovce mi drzi, ctvrtou a patou nastavim a kdyz se tam pozdeji podivam, tak ctvrta a pata pozice je nevyplnena, ale notifikace chodi :-)

Telefon pouzivam jako sluzebni a uz jsem zustal u posledniho buildu. Vracet zpet na 8.1 se nebudu. Uvidim co prinese nasledujici build.
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od TomSoft »

No já si myslím, že 6.10 rozhodně není datum vypuštění Win10M do světa. Možná tak na těch 4 nových modelech co se představí (jen spekulace). A rozhodně to na těch starých krámech co máme bude chvilku trvat než se vypustí aktualizace na Win10M pro starší, loňské modely.
Nicméně jsem konvertoval a s Windows Mobile na poli smartphone jsem skončil. Takže je mi to f**k.
A to ani ne tak pro OS jako takový, ale ten krám, co 6.10. představí jako vlajkovou loď, je děsná katastrofa, hrůza a děs. Takhle si nepředstavuju mobil pro rok 2016 od takové společnosti jako je Microsoft. To je jako vystřižené z dílen NOKIA z roku 2010. Ať si ho strčí do p....e :)
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 493
Registrován: ned lis 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Bydliště: Liberecko

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od robsol »

proč tak silná slova? Já bych hodnotil až po tom co skutečně toho 6.10. představí. Třeba se budeme divit pozitivně nebo i negativně. Dnes jsou to pořád jen spekulace nad úniky co nemusejí být vůbec pravdou.



TomSoft - jen ze zvědavosti. Co u tebe vyhrálo jako nástupnický HW a SW po opuštění WP platformy?
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od qwerty »

Forum by malo sluzit fanusikom, ak vam nieco na Win10M nevyhovuje, treba to predovsetkym napisat do feedbacku a nevylievat si tu srdce.
Tomtom: kedze 6.10. je coskoro, zda sa mi rozumne pockat. Ani moja 640 na renderi nijak extra nevyzerala, a som spokojny
Martina46
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 222
Registrován: pát kvě 09, 2014 5:09
Zařízení: Lumia 550

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Martina46 »

konecne sa mi podarilo stiahnut aktualizaciu (vyhadzovalo mi predtym chybu - problem bol vo wifine), v telefone mam verziu operacneho systemu .....536, boli tu vsak spominane 2 aktualizacie, ze najprv stiahne 514, potom 536, je mozne, ze mi stiahlo obe naraz?
Sentinel65
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: úte pro 10, 2013 20:12
Zařízení: Honor 8

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sentinel65 »

Pokud jsi prechazel z 8.1, tak se instalovala rovnou 10.0.10536.1004
Martina46
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 222
Registrován: pát kvě 09, 2014 5:09
Zařízení: Lumia 550

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Martina46 »

ano, z 8.1, dakujem.
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Radim Stehlík »

TomSoft píše:No já si myslím, že 6.10 rozhodně není datum vypuštění Win10M do světa. Možná tak na těch 4 nových modelech co se představí (jen spekulace). A rozhodně to na těch starých krámech co máme bude chvilku trvat než se vypustí aktualizace na Win10M pro starší, loňské modely.
Nicméně jsem konvertoval a s Windows Mobile na poli smartphone jsem skončil. Takže je mi to f**k.
A to ani ne tak pro OS jako takový, ale ten krám, co 6.10. představí jako vlajkovou loď, je děsná katastrofa, hrůza a děs. Takhle si nepředstavuju mobil pro rok 2016 od takové společnosti jako je Microsoft. To je jako vystřižené z dílen NOKIA z roku 2010. Ať si ho strčí do p....e :)
tak hlavně ať ti 2 roky starý model slouží... možná bych taky řekl ať jde iZařízení do p...e :-)
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od TomSoft »

Jo, 2 roky starý model je jen zatím (výměna s kolegou) než bude ten nový model :)
A klidně si říkej, ať jde cokoli do p....e, v pohodě ;)
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Radim Stehlík »

na druhou stranu on je ten starší hezčí než nový... ale to jen tak mimo WP fórum. Alespoň budeš moct realně posoudit, jestli si to ten haló efekt zaslouží nebo ne... Už párkrát jsem si taky říkal, že dokud to sám nezkusím, neměl bych hodnotit
kleinak
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: ned zář 14, 2014 12:07
Zařízení: .... N8, N808, niní L1020

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od kleinak »

Souhlasím s TomSoft, ale do pr.... bych je neposlal, to už je teď totiž jedno. Jak budou vypadat ve skutečnosti, to se ještě uvidí. Ale hrát si na vlajkové lodě, to je od MS troufalost. Samsung kovoví, zahnutý displej, minimální rámečky, Apple inovoval velikost , je také kovoví a MS ????? Je to plasťák jako poleno, velikost rámečků kolem displeje opět obrovská a cena ?? Tak tam se jim opravdu přiblížil, to je jediné. Nehaním co neznám, mám L 1020 a za nic bych ji nevyměnil, maximálně za projekt Mclaren, ale ten šel stejně k šípku, takže z toho nic nebude, zatím mi to nevadí.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Já teda vyměnil L920 za L930 a trpím kovovým rámečkem... Vypadá to sice super, ale po dvou letech jsem se musel vrátit k otřesnému gumovému "kondomu" aby ten telefon přežil alespoň týden vcelku... Já teda upřednostňuji polykarbonát před kovem i za cenu horšího designu...

Ale to je celkem OT... Chtěl bych ostatní poprosit, zda by si mohli všechny soudy o budoucnosti a nedoladěnosti W10M nechat až na finální produkt a nevěštili z koule!
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od kllr007 »

Ono záleží aj ako je ten plast spracovaný. Ak by bol ako U l920 tak OK ale ak bude tak ako napr. pri Galaxie sérii tak zbohom..
Ale súhlasím hliník na telefóne je krásny až do prvého, hoc jemneho, tuknutia.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od htcjirka »

Kdyz clovek neni prasatko i po roce je telefon/hlinik jako novy bez mikroznamek uzivani.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Jde vám nainstalovat Facebook beta? Mně to píše, že potřebuju zařízení s více funkcemi...

Osobně si myslím, že se ke svým věcem chovám více, než slušně. Ale prostě občas se sem tam něčemu prostě nevyhneš.
Georgo10
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte lis 09, 2010 8:47
Zařízení: Palm Pre / iPhone 7+ / Lumia 640

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Georgo10 »

Taky se vam provedl dnes rano upgrade ? Rikalo to neco jako "Fast Ring Configuration", vi nekdo, co se zmenilo, pripadne co se chysta? :)
Kaizr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 217
Registrován: čtv lis 27, 2014 7:38
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Kaizr »

Jj a hlavně už se nainstalovalo Photo Addins :)
Kaizr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 217
Registrován: čtv lis 27, 2014 7:38
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Kaizr »

Tak nic - bylo to jen zdání - pořád dokola :( jinak snad úprava pro nový build ?
Martina46
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 222
Registrován: pát kvě 09, 2014 5:09
Zařízení: Lumia 550

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Martina46 »

kde najdem v store zoznam vsetkych mojich aplikacii?
nahravanie hovorov asi stale v nedohladne....
Sentinel65
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: úte pro 10, 2013 20:12
Zařízení: Honor 8

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sentinel65 »

Ve Store klikni vlevo nahore na tri carky, otevre se ti menu, kde zvol Zakoupeno, tam mas sve zakoupene aplikace ci hry, zbytek najdes ve volbe Moje knihovna
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 43 hostů