Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Asi si budeš muset stáhnout aktualizace ze store...
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Máš výchozí zvuk, nebo svůj vlastní?
Massik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: stř pro 05, 2012 15:19
Zařízení: Lumia 950 DS
Bydliště: Ústí nad Labem

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Massik »

Svůj vlastni. Uz to funguje po tom ztahnuti ze stóru. Ani jsem tu barvu nemusel nastavovat a skočila tam sama. Diky
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

mZ80 píše: Zkus to jen nastavit, shodit na pozadí tlačítkem Windows a nechat to být. Pak ať ti někdo pošle zkušební zprávu (Viber, WA)
Takhle to ale funguje jen do restartu, nebo než nastavení z paměti zmizí.... holt - a to není jen tento případ - se zatím Desítky chovají na každém přístroji rozdílně, viz. například sada znaků kterou taky nemohu nastavit a někdo jo :-(
Massik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: stř pro 05, 2012 15:19
Zařízení: Lumia 950 DS
Bydliště: Ústí nad Labem

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Massik »

Taky mu tam nspř. Viber nevydrzi.
Jak se čtou QR kódy? Musi byr na to apka? Drive to bylo ve vyhledavaci.
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Massik píše: Jak se čtou QR kódy? Musi byr na to apka? Drive to bylo ve vyhledavaci.
QR umí číst Viber, nebo UC Browser



Jo, mám jedno přání... ve WP 8.1 byl zvuk Upozornění 5, na který jsem si zvykl, v Desítkách je Upozornění 5 jiné. Jak ten zvuk z WP 8.1, kde mi běží ještě L620 vydoluju? Potažmo zda někdo ten zvuk má... díky
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od relouth »

hroza vidiet,ze po zdvihnuti lockscreen nabehu aj na 950ke dlazdice az do sekundy :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=YT4fOrwsgLg" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
mZ80
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: úte pro 30, 2014 9:38
Zařízení: Lumia 930

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od mZ80 »

Massik píše:Taky mu tam nspř. Viber nevydrzi.
Vydrž Massiku vydrž !... ...u mě už 2 den, restart asi 30x a : drží 8-)
Massik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: stř pro 05, 2012 15:19
Zařízení: Lumia 950 DS
Bydliště: Ústí nad Labem

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Massik »

mZ80 píše:
Massik píše:Taky mu tam nspř. Viber nevydrzi.
Vydrž Massiku vydrž !... ...u mě už 2 den, restart asi 30x a : drží 8-)
OK, 30 restartu, to snad vydrzim :D
Uživatelský avatar
mZ80
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: úte pro 30, 2014 9:38
Zařízení: Lumia 930

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od mZ80 »

:-D
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od imperator »

chlapci neviem ci nerobim chybu ze tu stale vleziem a citam co vam ide a co nie... kazdopadne ste ma maximalne odradili od celeho w10 aj lumie 950 - neverim ze sa to do mesiaca spravi a aj keby...akonahle by sa mi na w10 objavil jeden dva tri bugy... uz viem ze to len tak neuslo...ale su to pozostatky narychlo zaplataneho neoptimalizovaneho systemu... skoda celeho 6jadra aj 8jadra na taky paskvil - kedze nevedia urobit ani zakladne veci neverim ze ho nejak specialne optimalizovali aby vyuzil viac jadier... takze je mozne ze 950xl pojde rovnako ako 930 - takmer 2 rocny telefon... podla mna by sa kludne zisiel rok naviac...

inak mozno ste citali... zatial sa deaktivoval ten android runtime lebo spomaloval cely system ale ma sa vratit - opat dalsi spomalovak...pochybujem ze ked ho vratia bude to bez penalizacie rychlosti systemu...

MS zase stiahol 950tky z predajni...aby ludia neporovnavali fotky alebo nedorobok w10 s hotovymi telefonmi... co je logicke a hlavne to potvrdzuje ze slovo roku 2016 a w10tky bude nedorobok...

ten win hello co do rychlosti sa s touch id nemoze ani zrovnavat a okrem toho castokrat odblokuvavam mobil skor nez donho cumagam takze to nema zmysel ani pouzivat... vobec neviem naco to je... snad mozno na potvrdenie platby alebo tak...ale na odblokovavanie telefonu zakazdym isto nie...

Cena 600e za 950nie je taka hrozna je to taka trhova launchova cena...ale za telefon s dokoncenym a dospelym systemom...
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od KoumiCZ »

Musím konstatovat, že za mě je to na Lumii 640 stále nepoužitelné. Jsem zklamaný, když vím, že se vydání finální verze velmi rychle blíží :-(

Zítra se vrátím na Windows Phone 8.1
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od jaroslavii »

Nestihnou to.. I ten Android je dnes použitelnější..
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od qwerty »

KoumiCZ píše:Musím konstatovat, že za mě je to na Lumii 640 stále nepoužitelné. Jsem zklamaný, když vím, že se vydání finální verze velmi rychle blíží...
Preco je to na L640 nepouzitelne? Obcas nieco zblbne, alebo spadne appka a tak. Ale v poslednych dvoch buildoch sa mi nic take strasne zatial nestalo co by ma vytocilo - neschopnost prijat hovor, precitat spravy ci postu, ze by som kvoli mobilu nieco zmeskal. Na mojej L640 je to pouzitelne, robil som po upgrade iba jeden reset pre istotu, aj to iba preto, lebo to pisali.

Takychto pesimistickych prispevkov je tu kopec. Co ste to za spolok uplakancov? Ved toto by mala byt stranka insiderov a fanusikov systemu. Nechapem.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od murder »

Mám 640XL dualsim LTE a s posledním buildem absolutní spokojenost. Nahozeno v pátek, jednou obnovení systému a neobnoveno ze zálohy. Nemám jedinou výraznou výtku.
D.J.Charlie
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned říj 18, 2015 7:40
Zařízení: Lumia 1320

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od D.J.Charlie »

Zdravím všechny mám Lumii 1320 a taky naprosto v pohodě.
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Jinak je to sice možná předčasné, ale pokud bude od dalšího sestavení fungovat OTA aktualizace, nebudu si dělat násilí s HR a nechám to zaktualizovat přímo. V téhle téměř finální fázi je to jako bych přešel z WP 8.1 Cyan na Denim, tehdy taky nikdo nedělal HR, nehledě na to že přes WDRT stejně nenainstaluju Denim, jen Cyan a pak OTA....
zipeta
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř čer 18, 2014 9:36
Zařízení: Nokia 1020

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od zipeta »

Já nejsem spokojen hlavně s baterkou. Přes noc mínus 16 procent. Při běžném používání tak poloviční výdrž oproti Denim. Dále mi ve spoustě aplikací vadí to blikání obrazu při rolování dolů. Taky rychlost spouštění aplikací je oproti 8.1 o dost pomalejší. Jediné plus je pěknější vzhled.
joeslovakia
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 244
Registrován: čtv zář 10, 2015 16:57
Zařízení: lumia 930, lumia 925

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od joeslovakia »

ja na lumii som HR ani nerobil. je tu par much to je iste ale je to v pohode. skor ked sa aktualizuju aplikacie tak stane sa ze padne aplkacia obchodu. alebo ak sa dve aplikacie zaseknu pri aktualizacii tak staci ch zrusit a zacn s aktualizavat dalsie v zozname. ja by som skor bral prepojenie aplikacie ludia s FB tak ze ked aj sa zrusi prepojenie tak aby info a fotky kontaktov zostali. akurát to ma stve
partykiller
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: sob kvě 14, 2011 21:41
Zařízení: Lumia 930

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od partykiller »

No tak po pár spokojených dnech na posledním buildu jsem se vrátil zpět na 8.1. Důvodem je po několika vteřinách padající aplikace Outlook. Restarty nepomohly, HR a znovunastavení už zkoušet nebudu, už mě to i tak stálo dost času. Už bych více snesl kdyby padaly SMS než pošta, ale potřebuju to na práci a nemůžu čekat do dalšího buildu. Škoda, jinak moc pěkný a bez dalších problémů, hlavně 4 střední dlaždice fakt návykový na 930.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 41 hostů