Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

ManT píše:Jen dotaz, vratil jsem se na WP8.1 ve W10m je po aktualizaci sys casti moznost nechat na GS zobrazit mimo casu i aktualni datum, WP to neumi, zkusil jsem aplikaci "Custom Glance Info" ale i kdyz to spravne podle navodu nastavim, datum na GS stale neni, neznate nejake reseni jina app nebo neco delam spatne?
Na WP8.1 je to pravděpodobně uměle omezeno, aby byl větší rozdíl mezi L640 a 830.
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od Krayzie »

To ma veru nenapadlo, na L925 a L830 to fungovalo rovnako, veru neviem ako to fungovalo na nizsej triede.
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od ManT »

Krayzie píše:
ManT píše:...ve W10m je po aktualizaci sys casti moznost nechat na GS zobrazit mimo casu i aktualni datum, WP to neumi...
Cas, datum, kalendar, notifikacie a pocasie na WP 8.1 uplne normalne, teraz mam uz cca 2.5 mesiaca W10M, ale na WP8.1 to system defaultne vedel (okrem systemovej GS appky nebolo treba ziadnu dalsiu). Skor na W10M je to ochudobnene o pocasie.
No ve WP je prave jen cas jak psal kolega asi je to umele omezeno aby byl vetsi rozdil a duvod koupit tehdy l830 ta appka to ma povilit ale nic...v diskuzi na store nekdo pise ze mu to u 640xl taky nefacha...
klimji
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: pát úno 27, 2015 17:12
Zařízení: lumia 920

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od klimji »

Caute nemate náhodou někdo nejnovější info jak to facha na lumii 920. Mel sem 10 v prosinci, všechno jelo dobre jen to strasne zralo baterku. Není v tom nějaké zlepšení?
P.s. Včera jsem mel v ruce 550 a 10 me zas nalomila
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od finchcz »

dva tri buildy zpet jsem mel baterku +- stejnou jak na WP8.1, ted je to zas o dost horsi, ale nedelam po kazde aktualizaci HR, ktery by mozna pomohl, nevim. zatim nedelam finalni soudy, pockam az na finalni verzi, kde pocitam, ze bude min insider "balastu", ktery imho z baterky taky neco ukousne...

jinak co se tyka te veci s poctem upozorneni na dlazdicich mailu, tak od vcerejska uz se to zase chova tak, jako predtim, cili upozorneni z dlazdice se mi smazou pouze v priprade, ze otevru ten konkretni mailbox, ach jo...
hotovyrado

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od hotovyrado »

na 920 bez jediného zádrhele, spotřeba na úrovni Osmiček, zpět se už nemám důvod od Vánoc vracet, HR jsem od listopadu nedělal, jen updatuju
klimji
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: pát úno 27, 2015 17:12
Zařízení: lumia 920

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od klimji »

Asi nechám zas zlakat
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

finchcz píše:upozorneni z dlazdice se mi smazou pouze v priprade, ze otevru ten konkretni mailbox, ach jo...
Potvrzuju, ráno jsem si toho všimnul. Záhada :)
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od Krayzie »

finchcz píše:dva tri buildy zpet jsem mel baterku +- stejnou jak na WP8.1, ted je to zas o dost horsi, ale nedelam po kazde aktualizaci HR, ktery by mozna pomohl...
Prechadzal som W10M niekedy zaciatkom januara, take 3 buildy spat. Prechod som robil reflashom cez WDRT a naslednymi OTA aktualizaciami. Po nainstalovani W10M som este urobil HR. Odvtedy (3 buildy) instalovane len cez OTA a bez HR. Baterka bola na zaciatku o nieco lepsia ako na WP8.1, teraz na poslednom builde je to cca to iste, co na WP8.1. Treba vsak brat do uvahy aj to, ze baterka uz ma 2 a 3/4 roku, takze je otazne, ako by to fungovalo s novou baterkou (silno uvazujem o vymene baterky, kedze nastupca L925 je v nedohladne - bral by som L650, ale ked odhliadnem od vacsich rozmerov, tak ma odradza slabsi fotak).
Mirdyn
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned úno 15, 2015 22:28
Zařízení: Huawei P30 lite

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od Mirdyn »

Baterka vydrží cca 1000 cyklů, ta bude mít dost. Kuli foťáku jsem šel do 640 XL, na W10 super a baterka někdy i 3 dni :)
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od pogo8303 »

OT: No, musím říci, že co se týče foťáku, 640XL je pro mne minimum, co jsem schopnej akceptovat - jako nefotí špatně, ale zvykl jsem si na L830, která ať si kdo chce co chce říká, fotí prostě skvěle ( v rámci cenovky, samozřejmě)
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od Krayzie »

Pre mna je niekedy aj L925 az moc velka, takze si neviem predstavit pouzivat 5+" zariadenie (napr. 640XL). S W10M som relativne spokojny, aj ked mam stale velke vyhrady ku konzistencii UI roznych systemovych appiek. Prechod na inu platformu teda riesit nechcem (ak, tak 4" iPhone, ak bude realitou). Nepredpokladam zaplavu trhu s Windows telefonmi mensich rozmerov, lebo aj ked sa crtaju moznosti z Ciny (s Mediatek SOC), zrovna cinania su uchylaci na lopaty. Vymena baterky je asi jedine (pre mna) mozne riesenie.
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od Papek »

Tak to si tu 925 podrz co najdlhsie, lebo telefonu s displejom mensim ako 4,7" a parametrami aspon strednej triedy so slusnym fotakom sa uz asi nedockame :-(

Pre porovnanie, 925 vs 950. Kvalita nic moc, nemal som nic lepsie ako GoPro...
Obrázek
Martina46
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 222
Registrován: pát kvě 09, 2014 5:09
Zařízení: Lumia 550

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od Martina46 »

neviete, ako nastavit mms, aby mi pri vyponutych datach prislo upozornenie, ze mam mms?
data mam prakticky stale vypnute a takto netusim o novej ms, nechapem, na 8.1 to fungovalo, tu nie.
Uživatelský avatar
malir66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát led 08, 2016 22:48
Zařízení: Nokia Lumia 830

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od malir66 »

Zkus v nastavení zpráv zapnout příjem zpráv pokud jsou data vypnutá co to udělá.
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od Radim Stehlík »

co to ten MS zas mrví? On za to vlastně MS nemůže, ale konec HERE Drivu+ zamrzí. Přece jen byl při jíždě přehlednější než nové Microsoft Mapy. Navíc nové mapy nenajdou to co staré HERE našly. I když by to mělo mít stejný podklady :-(
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od Papek »

Mne Here Drive na Lumii 950 funguje. Ci sa bavime o niecom inom?
Kaizr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 217
Registrován: čtv lis 27, 2014 7:38
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od Kaizr »

Fungují, ale už nebudou dostávat aktuální podporu - mapy
Uživatelský avatar
malir66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát led 08, 2016 22:48
Zařízení: Nokia Lumia 830

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od malir66 »

A všimli jste si že sotva vyšla zpráva o konci here tak hned byla aktualizace? To mě jako konec moc nepřipadá.
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile TH: Insider Preview

Příspěvek od pogo8303 »

A všimli ste si, že jsem o tom psal v tématu k tomu určeném a ne v insider preview, jelikož se to týká obecně aplikací here pro všechna Windows zařízení? Všude jinde než na WP8 skončí, tam neskončí jenom proto, že jsou v systému. Dnešní aktualizace přidala tak maximálně popis, že od 29.3. nebudou dostupné ve store a v červenci nebo kdy končí úplně - čtěte trošku...
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 97 hostů