Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

Si říkám, jestli nejde v případě odkazu výše o rafinovanou reklamu? :D
molca
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv led 15, 2015 17:09
Zařízení: Honor 9

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od molca »

Na pc nebo na mobilu diky
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

M.Bobo zkuste po updatu počkat, systém si sedá, ale poslední buildy jsou velmi stabilní, takže by si měl OS sednout brzo, pamatuju si, když jsem měla build 10512, tak si mi sedl OS sedl cca po měsíci, a to bylo cca půl roku nazpět... Jo a vaše manželka předtím měla, jsem někde snad četla, Lumii 520? Udělal jste update na mobilní desítky bez nebo s obnovením zálohy? To dělá také svoje
molca
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv led 15, 2015 17:09
Zařízení: Honor 9

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od molca »

Mahtiel píše:Si říkám, jestli nejde v případě odkazu výše o rafinovanou reklamu? :D
Ne ne na pc me to jde úplné normálně
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

Jsem si původně myslela, že děláte na rybářské potřeby reklamu, ale vypadá to dle vaší reakce, že ne :D :D :D
molca
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv led 15, 2015 17:09
Zařízení: Honor 9

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od molca »

Mahtiel píše:Jsem si původně myslela, že děláte na rybářské potřeby reklamu, ale vypadá to dle vaší reakce, že ne :D :D :D
Mam
čerstvě nainstalované desítky, a už toho začínám mít plné Zuby
Tak co jede to někomu prihlasovat se nikdo nemusí stačí me jenom jestli vám to v tom poli jméno a heslo píše, funguje me to pouze v opeře mini.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od imperator »

ano mne to ide bezproblemov
molca
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv led 15, 2015 17:09
Zařízení: Honor 9

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od molca »

a mas radu proč me to nejde co mas za telefon?
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od M.BoBo »

Mahtiel: Žena měla na Lumii 520 klasické WP8.1. Tam radši neexperimentovat, ale zde jsem myslel, že bude "výkonu na rozdávání". Byla to čistá instalace, neobnovovala se původní data. To nedělá dobrotu v žádném systému.
Nechám to sednout a uvidíme. Díky za rady.
molca
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv led 15, 2015 17:09
Zařízení: Honor 9

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od molca »

nejde to cele se to seka potom nevyjede klavesnice, nevim co s tim
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od KoumiCZ »

molca píše:Chlapi můžete někdo vyzkoušet tuhle stránku a vyplnit jméno a heslo, v přihlížeči edge, díky za pomoc, nemůžu se tam přihlásit protože mě to nepíše v tom poli, díky.
http://www.mrk.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na L640 mi to nejde. Též jsem se s tímto jevem kromě těchto stránek nikde nesetkal.
molca
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv led 15, 2015 17:09
Zařízení: Honor 9

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od molca »

to jsem chtěl slyset, tak kde muže byt problém?
Reddraw
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv črc 16, 2015 6:53
Zařízení: Lumia 920, 1020, 520, 535, 640DS

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Reddraw »

Nazdar spřízněné duše. Asi to sem moc nepatří, ale musím se s vámi podělit o mou dnešní zkušenost. V hospodě mi známý říkal že má problem doma s wifi. Tak jsem mu doporučil aby si na svém iphone našel app wifi analyzer. Byl pro mě šok když jsem zjistil že sice našel xy app, ale žádná nezvládne zobrazit základní info o wifi a kanálech na kterých běží. Sice apek našel na jejich store hromadu, ale desetkrát tu samou s tím rozdílem ze se jinak jmenovali, byly placené, nebo plné reklam. Ale ani jedna použitelná. Hleděl jsem jak puk, už jen z důvodu, že iphone si vážím a nemam jej jen kvůli ceně. Ale byla to pro mě neuvěřitelná satisfakce za to neustále urážení v okolí a na fórech nás menšiny že máme system s nedostatkem app. Neberte to jako flame na ostatní os. Možná jsme jen špatně hledali. Ale sám mi říkal, že když hledá nějakou app, tak přes google a ne přes store. Byl jsem dosti rozčarovaný. Zajímají mě vaše zkušenosti.
molca
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv led 15, 2015 17:09
Zařízení: Honor 9

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od molca »

Reddraw píše:Nazdar spřízněné duše. Asi to sem moc nepatří, ale musím se s vámi podělit o mou dnešní zkušenost. V hospodě mi známý říkal že má problem doma s wifi. Tak jsem mu doporučil aby si na svém iphone našel app wifi analyzer. Byl pro mě šok když jsem zjistil že sice našel xy app, ale žádná nezvládne zobrazit základní info o wifi a kanálech na kterých běží. Sice apek našel na jejich store hromadu, ale desetkrát tu samou s tím rozdílem ze se jinak jmenovali, byly placené, nebo plné reklam. Ale ani jedna použitelná. Hleděl jsem jak puk, už jen z důvodu, že iphone si vážím a nemam jej jen kvůli ceně. Ale byla to pro mě neuvěřitelná satisfakce za to neustále urážení v okolí a na fórech nás menšiny že máme system s nedostatkem app. Neberte to jako flame na ostatní os. Možná jsme jen špatně hledali. Ale sám mi říkal, že když hledá nějakou app, tak přes google a ne přes store. Byl jsem dosti rozčarovaný. Zajímají mě vaše zkušenosti.
mas win 10 na mobilu diky
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

Co se týče problému s Edgem mně se to stejné stalo na Smartmanii před dvěma týdny, když naskočil nový web (něšlo mi psát do diskuzí pod články, prostě nenaskočila klávesnice v Edgi ale v mobilní Opeře to fungovalo), naštěstí už to fachá

na windowsáckém storu jsou taky sr.čky, našla jsem třeba několik údajných subtitle video playerů od jednoho vydavatele, ale ani jeden z nich neplnil původní funkci, ukazovaly se tam snad akorát nahé slečny. V jednom případě jsem to i nahlásila, ale nevím, jestli to vymazali. Ale asi takových aplikací nebude tolik. Jinak před dvěma dny mi mobil nenašel u nás ani jednu wifi včetně té naší, kdežto manželův mobil jich našel aspoň deset. Po soft resetu bylo po problémech
Reddraw
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv črc 16, 2015 6:53
Zařízení: Lumia 920, 1020, 520, 535, 640DS

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Reddraw »

Jj. Win 10 lumia 640. A kupodivu bez problému krom zavináče a občas podivného chování edge. Ale i na 8.1 jsem byl spokojený a většími nedostatky netrpěl.
molca
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv led 15, 2015 17:09
Zařízení: Honor 9

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od molca »

Reddraw píše:Jj. Win 10 lumia 640. A kupodivu bez problému krom zavináče a občas podivného chování edge. Ale i na 8.1 jsem byl spokojený a většími nedostatky netrpěl.
tuto stranku jsi zkousel jak je tam heslo a jmeno pise ti to v tom policku diky
http://www.mrk.cz/
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

Jinak, když se tu nakousla wifina, v jedné hospodě je problém s wifinou. Já s desítkama tam zpravidla problém nemívám, kdežto manžel s 8.1 na mobilu a na ultrabooku s Win 8.0 nebo 8.1 ano. Jednou se nepřipojí ani jednou, podruhé jen jeden přístoj. No a když se připojí na obou přístrojích, tak zas to někdy nejde mně :) Jinak on má Lumii 640 LTE a já Lumii 535, nastavení wifi máme zcela stejné. Zajímavé je, že mně se připojuje wifina k Sportbar a manželův noťas k k wifi Sportbar 2, ale jedná se o tu samou a tutéž wifi..Pokud jsou problémy, tak se k wifině přístroj zpravidla připojí, ale ukáže se hláška připojení bez přístupu k internetu.
Reddraw
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv črc 16, 2015 6:53
Zařízení: Lumia 920, 1020, 520, 535, 640DS

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Reddraw »

Nepíše. Asi jedna z chyb edge. Explorer v 8.1 byl bohužel použitelejší.
Reddraw
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv črc 16, 2015 6:53
Zařízení: Lumia 920, 1020, 520, 535, 640DS

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Reddraw »

Wifi mi převážně blbne vždy když se na ní připojí i ten známý s iphone :-D Ale pokud je název u vás ....1 a ....2, tak to není na 100% ta samá.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 87 hostů