Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Kaizr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 217
Registrován: čtv lis 27, 2014 7:38
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Kaizr »

http://m.windowscentral.com/windows-10- ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

Funguje vám v pořádku živá dlaždice Outlook kalendáře? Dneska mi zobrazila min. 2 jména lidí, kteří dnes slaví narozeniny (kalendář propojen s FB), ale ve skutečnosti tyto osoby dnes narozeniny nemají... Zkusím odepnout dlaždici a znovu připnout...
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Radek Jahoda »

Tohle mi dělalo když jsem měl aplikaci Facebook, tu jsem smáznul nainstaloval Facebook Beta a je to v pohodě.
Asi nějaká problém se synchronizací.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

Mně zase beta samovolně publikovala po každém přihlášení jeden konkrétní příspěvek do té doby, kdy jsem ji odinstalovala...
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Radim Stehlík »

Ono pořád nejde nastavit u SMS aby se při odeslání odstraňovala diakritika?
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Radek Jahoda »

A proč by nešlo? Jen to není v nastavení Messaging ale v Settings-extras-network services.
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Radim Stehlík »

možná proto se ptám, že jsem nevěděl, že to je tam... nicméně mám to zapnutý na omezená a stejně se mi SMS jakmile tam je háček posílají jako 2 a více
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Radek Jahoda »

Klasická chyba u všech softwarů. Zkus to změnit na standard,restartovat,změnit na reduced a zase restartovat.
Nevím proč to chce restart ale takový to změnit a pak zpátky se mi osvědčilo tisíckrát. Naposledy dnes s ovladačemi na tiskárnu Ineo.
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od finchcz »

relouth píše:Super. A co mam urobiť,ak nechcem byt?
tady mas odpoved... http://www.windowscentral.com/windows-1 ... e-firmware" onclick="window.open(this.href);return false;
Leave program will now attempt to provision the phone back to official production builds. When official builds catch up, the phone will receive compatible official updates again
me z toho vychazi, ze i kdyz jsi ve stare verzi aplikace odskrtnul zapojeni do insider programu, tak stejne jsi v nem porad zustal, coz ja muzu potvrdit. kdyz v nove verzi tapnes na tri tecky a das Information, tak ti to vypise status, ja tam mam porad Fast ring. a kdyz chci opustit program, tak mi pise, ze nemuzu, jelikoz to blokuje pripravena akutalizace na jeden z uplne prvnich buildu win10m, kterou samorejme nejde zrusit. proste dalsi diletanstvi microsoftu...
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Radek Jahoda »

O čem to mluvíš? Jaký diletantství?
Tak ty jsi se přihlásil kdysi do Insideru. Od té doby ti update píše že chce restartovat aby se nainstalovala nová verze a tys dotedka nerestertoval?
A divíš se že ti to ukazuje že jsi pořád v insideru a nejde ti z něj odejít protože ti píše že ti to blokuje nachystaná aktualizace?
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

notabene aktualizaci můžeš odmítnout a nenainstalovat.... hledej problém u své ublíženosti
Uživatelský avatar
Antuch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 117
Registrován: pát říj 25, 2013 5:51
Zařízení: Asus Zenfone 5
Bydliště: Trutnov Pyčo!!!

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Antuch »

Dnes jsem si šel zaběhat, pustím si hudbu do uší a během 40 minut mi pocitově zvuk sluchátek v uších zněl s menší a menší hlasitostí. Až jsem ji skoro neslyšel. Přiběhnu dom, mrknu na hlasitost a ta je stejná jako při startu (21). Každopádně pak se to nějak celý seklo, dal jsem restart a hudba pořád potichu. A když jsem chtěl do menu ekvalizér, tak to padalo a doteď jsem se tam nedostal.

Zajímavý
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Radek Jahoda »

Jedna verze ekvalizéru měla problém že nešla spustit, ale to je tak měsíc zpátky. Pak vydali update aplikace a už to jde.
Zkus mrknout do obchodu jestli nemáš update aplikace.
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Radim Stehlík »

třeba mě na 820 visí v aktualizacích ekvalizér, dotykové ovládání, ohodnotit zařízení, Lumia Help+Tips. A nedostanu to do telefonu ani za nic. dělal jsem kvůli tomu i HR
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od relouth »

finchcz píše:
relouth píše:Super. A co mam urobiť,ak nechcem byt?
tady mas odpoved... http://www.windowscentral.com/windows-1 ... e-firmware" onclick="window.open(this.href);return false;
Leave program will now attempt to provision the phone back to official production builds. When official builds catch up, the phone will receive compatible official updates again
me z toho vychazi, ze i kdyz jsi ve stare verzi aplikace odskrtnul zapojeni do insider programu, tak stejne jsi v nem porad zustal, coz ja muzu potvrdit. kdyz v nove verzi tapnes na tri tecky a das Information, tak ti to vypise status, ja tam mam porad Fast ring. a kdyz chci opustit program, tak mi pise, ze nemuzu, jelikoz to blokuje pripravena akutalizace na jeden z uplne prvnich buildu win10m, kterou samorejme nejde zrusit. proste dalsi diletanstvi microsoftu...
Mam najnovší insider. Ak dam opustit program,prihlásim sa do ms uctu,nasledne mi vyhodi,ze nie som v programe. Ale ak dam About,tak pise,ze som vo Fast ring. Skúsim sa do programu zas prihlásiť a odhlasit
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Radek Jahoda »

Radime a jaká verze W10M? Máš poslední insider?
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od finchcz »

@radek jahoda do insideru jsem se tehda prihlasil proto, abych si stahl WP8.1 GDR2 a ihned pote jsem se odhlasil, jenze mezitim to naslo aktualizaci na tehdejsi build w10m. ona neni pripravena k instalaci, ale zatim pouze ke stazeni. a kdyz jsem v insider app odklikl pripojeni k programu, tak se samozrejme nic nestalo a v tom programu jsme zustal nadale. ocekaval bych, ze me to hodi zpatky do produkcniho ringu, tak to jde ted, kdyz na to ms konecne prisel a aplikaci upravil...

@hotovyrado nevim, jak ve w10m, ale ve WP8.1, i kdyz odmitnes stazeni nalezene akutalizace, tak stejne tam porad smrdi a nejde s tim nic delat. neni tam tlacitko k vyhledani novejsi a kazdy den otravuje, ze je pripravena a jestli ji chci stahnout...

takze panove, o tomhle diletanstvi mluvim. stara verze insider app me i po odskrtnuti v ni z programu neodhlasila a telefon kazdy den otravoval s aktualizaci, o niz jsem nemel zajem, ale nesla odmitnout...
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Ty máš v telefonu neprodukční verzi SW a stěžuješ si na špatnou funkčnost?
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od finchcz »

ted uz jo, neodolal jsem, ale to co popisuju. se delo na WP8.1
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Mluvil jsi o neptodukční GDR2 aktualizaci, pokud se nepletu...
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 103 hostů