Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Já mám glance zapnutý trvale, takže těch 24 hodin sedí. Ale spotřeba vs pohodlí je jasná :-)
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od imperator »

to nie je teoria vypoctu za 24 hodin... ja som nechal telefon svietit asi 48 hodin s glance a bez glance a urobil 2x opakovanie a sprimeroval... samozrejme ze na ips svieti cely displej je mi to jasne - skoda ze uz nemam 820tku tam by som odskusal kolko zerie na amolede... len som chcel povedat ze "nezerie nic" mozno plati pre gps pokial ju nepouzivam alebo bluetooth...toto zerie celkom dost ak niekomu ide o maximalizaciu baterky
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Ale nějaký cas ho mas určíte v kapse, nebo překrytý, 8h ho máš v nabíječce a navíc máš AMOLED :D

Jo já si pamatuju, jak si to měřil. Ale myslel jsem to tak, že to byly laboratorní podmínky a v praxi se 24h nekoná. Možná bych mohl zkusit stejný pokus na L920 co mi tu leží :) ale už jsme OT...
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od František Šafr »

osso píše:Dal som update na 830 ale store nechce aktualizovať aplikácie hr som nerobil celkom ma to vytáča [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES]
Vydržte. Store se během několika hodin (max. dnů) usadí a vše se aktualizuje.
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Stevik »

Me na L820 se vcera vse doinstalovalo, opravdu to chce jen pockat 3 dny.

A ted jede o moc rychleji.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od JirkaTom »

Glance Screen:
Pokud u někoho převažuje režim používání mobilu, kdy ho má 8 hodin v práci na stole a potom 8 hodin položený doma a k tomu telefon používá jen občas, tak je opravdu blbost mít trvale zapnutý GS. Prakticky mu 16 hodin denně svítí displej a GS mu tak spotřebuje většinu energie...
kukom6
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pát led 16, 2015 11:05
Zařízení: Lumia 735 Orange

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od kukom6 »

Robí to aj vám že pri niektorých aplikáciach nejde schovat spodný panel ? pritom na 8.1 to šlo u všetkých.
Sentinel65
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: úte pro 10, 2013 20:12
Zařízení: Honor 8

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sentinel65 »

Tak dneska mi prisla aktualizace Microsoft Fotografie, Zpravy a Outloom posta. U tech zprav jsem mel malej bug, kdy pri prvnim klepnuti na ikonu mi to probliklo a az po druhym mi app nabehla. No a dneska po aktualizaci Outlook posta jsem zjistil, ze pri oznaceni zprav ve vlakne, kde z v minulych buildech dali check box pro zaskrtnuti vsech zprav, tak dneska uz to tam v te nejnovejsi verzi (17.6419.42012.0) zase neni. :-)
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od osso »

kukom6 píše:Robí to aj vám že pri niektorých aplikáciach nejde schovat spodný panel ? pritom na 8.1 to šlo u všetkých.
ano robi mi to na 535 asi je to problem aplikacie ked na niektorych to ide na niektorych nie typicky priklad je messenger tam sa to neskryva ani tapatalk :-D
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od osso »

tak zatial sa mi zda ze w10 je kusok rychlejsi ako wp8 na mojej 830 uvidim ked sa vsetko aktualizuje potom to bude este lepsie vyzera to zatial nadejne celkom :D
IgorVysoky
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon pro 30, 2013 20:02
Zařízení: Lenovo Vibe P1m, Asus T100Ta

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od IgorVysoky »

osso píše:
kukom6 píše:Robí to aj vám že pri niektorých aplikáciach nejde schovat spodný panel ? pritom na 8.1 to šlo u všetkých.
ano robi mi to na 535 asi je to problem aplikacie ked na niektorych to ide na niektorych nie typicky priklad je messenger tam sa to neskryva ani tapatalk :-D
Hej, pisal som to skor. V aplikaciach to nevadi. Najvacsi problem je pri hrach. Tam sa to neda skryt a cierna pasik tam ostane, co znamena, ze cely dotyk v hre je posunuty. Vraj to musia spravit vyvojari. MS zase nieco nedotiahol do konca.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

Myslím, že double tap byl součástí aktualizace black, je možné, že než si OS sedl, tak byla zvýšená spotřeba baterie ;) a já to spojila právě s double black. Ale co si pamatuju, tak mi nějaká aplikace stavu baterie doporučovala zrušit double tap.
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od finchcz »

dotaz ohledne nazvu zarizeni (ktery je dulezity pro zalohy na OD), zmeni se po upgradu na nejaky default nebo zustane nazev z WP?
Uživatelský avatar
ransot
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: úte črc 09, 2013 14:54
Zařízení: Lumia 950, Moto G5 plus
Bydliště: Slovensko

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od ransot »

Ako alebo kde mozem nastavit sms spravy aby mi ich pri pisani neskracovalo? Skusal som nastavenia>doplnky>sietove nastavenia ale nechce mi to otvorit (sietove nastavenia-chyba nejaka aktualizacia? ) vedel by niekto poradit?
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Dostala se mi do ruky L925 od kamarádky, pracující v moskevském sídle operátora TELE 2.

měla tam jejich Ajťáky upravený (TELE2 brandovaný) FW s Win 10 Mobile. Nechápal jsem nic.... věci, které semtam lidem blbnou (a není jich málo) tak žádný problém jsem neviděl. Telefon se dal nastavit tak jako WP 8.1, pod tlačítkem lupy se spustilo hledání Yandexem, Glance, individuální melodie u kontaktů, datový limit, notif tlačítka, Edge synchronizoval záložky s kompem.... vše košer..

Zprávy se načítaly o něco pomaleji, ale šlo to přežít, jinak to vypadalo fakt pěkně... tohle jsem vnímal jako světlo na konci tunelu :-)
Tyris22
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: sob dub 26, 2014 9:13
Zařízení: Nokia Lumia 620

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Tyris22 »

Zdravím, měl bych na vás pár otázek.

1. používáte někdo poslední build na telefonu s 512 MB RAM ? Např. Lumii 520 nebo 620 ?
2. funguje bez problému Groove Music ? Je rychlejší nebo pomalejší než Xbox Music ve W8.1 ?
3. dají se použít Mapy od Microsoftu místo HERE Drive pro navigaci do auta? Nebo používáte jinou bezplatnou náhradu?
4. jsou spolehlivé budíky? U starších buildů někdo tvrdil, že občas nezazvonili.
IgorVysoky
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon pro 30, 2013 20:02
Zařízení: Lenovo Vibe P1m, Asus T100Ta

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od IgorVysoky »

Ja by som mal otázku ci vám ide MSN health & fitness. Par dni dozadu to este uslo teraz mi pise že im je ľúto, ale appka už nefunguje. V Microsoft Health sa da len pridať Band. Ma MS nejakú inú appku na trackovanie športu, alebo to v MSHealth len neviem rozbehať?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Health & fitness skončilo v listopadu. Náhradou může být MS Health nebo Fitbit...
IgorVysoky
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon pro 30, 2013 20:02
Zařízení: Lenovo Vibe P1m, Asus T100Ta

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od IgorVysoky »

@tyris22 naposledy ked som používal W10 na 520ke tak tam este boli tie veci z Androidu a islo to dost pomaly teraz ti neviem povedať.
2. Groove ma svoje muchy ale subjektívne mi pride lepšia, krajšia, a funkčnejšia ako v 8.1
3. Toto som este neskusal, ak potrebujem sťahujem HERE ale bolo by fajn to zistiť asi skúsim.
4. Od pondelka s budíkmi problem nemám, budil ma každý den. Ine zvonenie nepotrebujem ale vraj sa nedá zmeniť.
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Jak je to s těmi HERE mapami?

Pokud jdete na Desítky z Osmiček bez HR, tak zůstanou Drive i Maps a až když uděláte HR, obě aplikace nejdou nainstalovat?
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 99 hostů