Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
elka_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: stř zář 02, 2009 7:44
Zařízení: iPhone 6S 64 GB
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od elka_cz »

Nestačí. Restartoval jsem to celkem 4x, než jsem to nas....ý vzdal.
Martina46
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 222
Registrován: pát kvě 09, 2014 5:09
Zařízení: Lumia 550

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Martina46 »

no mne sa zas deje to co vzdy, zacne vyhladavat aktualizaciu, najde, a pri pokuse stiahnut vyhodi chybu, teraz mi uz ani aktualizaciu nenajde, hned vyhodi chybu,
vytopna
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon zář 21, 2015 11:17
Zařízení: Lumia 630

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od vytopna »

Jak se vám chová paměťová karta ?
U mě je občas nepřístupná, pak tam všechno vidím a za chvíli to zase zmizí.
Nevím, jestli to je problém mého telefonu ("vylítaný" konektor, špatná karta), nebo to dělá i někomu jinému ?
Díky Honza
mcquack
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv srp 04, 2011 20:08
Zařízení: Lumia 950 XL DS

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od mcquack »

Tak s kartou mam taky problem. Nekdy nejdou prehrat SMS. Nekdy se MP3 dlouho sposteji. Je i problem s fotkama. JPG ma 0 velikost a pak ulozeni jeste soubour .....jpg.tmp. Nastesti staci nulovy soubor smazat a ten tmp prejmenovat (smazat TMP koncovku). Nekdy se sekne fotak s hlaskou saving...
Myslel jsem, ze mam problem s telefonem nebo kartou, ale ocividne nejsem sam.
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

SmetyCZ píše:Tak se mi zopakovala moje domněnka z minulého buildu - je lepší dělat 2x HR (po 1. HR tam ještě zůstává nějaký bordel z WP8.1), rozdíl nebe a dudy.
Pokud po aktualizaci aplikací udělám druhý HR, tak telefon nastartuje s aktualizovanými programy? Měl jsem za to, že po HR budou v telefonu verze aplikací z před jejich aktualizací, tzn verze poplatné sestavení, tzn budu muset znova aktualizovat totéž....
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Aktualizace aplikaci po HR nezůstávají...
hotovyrado

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Potom druhý HR v mých očích nemá smysl....

EDIT... jinak předpokládám, že před instalací W10 HR dělat nemusím, tzn přeinstalovat programy napěchované osmičky a poté udělat Reset. reset je reset a je jedno, kdy jej udělám, koncový stav by měl býti stejný....
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od relouth »

SmetyCZ píše:Tak se mi zopakovala moje domněnka z minulého buildu - je lepší dělat 2x HR (po 1. HR tam ještě zůstává nějaký bordel z WP8.1), rozdíl nebe a dudy.
A teraz mi povedzte kto z BFU co sa im koncom roka zpdatne win 10 na telefon bude robit co i len jeden HR ?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Tak tohle ale není verze pro BFU, předpokládejme, že aktualizační proces vychytají....

Jinak jestli dělat HR před updatem je hodně filozofická otázka... Můžeme se jenom dohadovat co se v nitru telefonu odehrává...
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

relouth > nikdo :-) Jeden HR a start načisto beru, ale dva Hard Resety jsou podle mě prachsprosté placebo. Hard reset je Hard reset a pokud po aktualizaci aplikací resetem zase aktualizace zruším a dostanu se do stejného bodu, jako po instalaci OS, nemám problém druhý HR nazvat jako placebo/šlendrián - nehodící-se škrtněte :-)

veigy > HR je HR a jeho výsledek je pořád stejný, proto dělat HR před instalací je dle mě hloupost, stejně jako píšu výše - druhý HR

Jinak já teda dám novému buildu šanci na víkend... už jej instaluju a vynechám obnovu z - byť desítkové - zálohy a pojedu načisto....
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Samozřejmě že by tam rozdíl neměl být, ale 100% jistota to není, obzvlášť ne v beta verzi... Říká se i u WP8.1 že je lepší přehrávat SW než dělat HR, i když by tam neměl podle tvé teorie rozdíl..
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

No nevím, pokud jsem se nevracel z Desítek, tak jsem Osmičky vždy resetoval, nikdy jsem je (kabelem) neinstaloval a nikdy jsem neměl problém a přiznám se, že tento názor slyším prvně. Principielně je to nesmysl. Pokud HR dělá to, co má tak je to dostačující a funguje to u všeho.. u Androida, u linuxového satelitu, u navigací... prostě HR je HR
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

Já si jsem na 99% jistej, že to placebo není. U HR po updatu z 8.1 tam prostě něco musí zůstávat z 8.1 (já tam měl třeba Hudba app). U druhého je to pryč.

Po druhém HR jsem měl např. všechny dlaždice na hlavní ploše, po prvním ne. A vůbec, u dalšího buildu to všechno klidně natočím :D
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Fajn, udělám druhý HR, vodky mám dost :-)
elka_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: stř zář 02, 2009 7:44
Zařízení: iPhone 6S 64 GB
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od elka_cz »

SmetyCZ píše:Po druhém HR jsem měl např. všechny dlaždice na hlavní ploše, po prvním ne. A vůbec, u dalšího buildu to všechno klidně natočím :D
Co tím myslíš "Všechny dlaždice"?
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

hotovyrado: Ještě před 2. HR doporučuju stáhnout "fast configuration update", asi nutný insider.

elka_cz: Na hlavní ploše jsem měl asi jenom 7 dlaždic. Chyběla Hudba Groove (tuhle app jsem ani neměl v seznamu aplikací) a další. Screenshot jsem si bohužel nedělal a nedaří se mi vygooglit podobný screenshot :-(

Jo, ještě chyběly office dlaždice...
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

ad "fast configuration update"... to je co? Nainstalonat Windows Insider a znovu dát získání Fast Ring Buildu?
hdcz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 122
Registrován: pát pro 06, 2013 7:55
Zařízení: Nokia 950 Black

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hdcz »

[quote][/quote]ted to po me chtelo restart a dela to aktualizaci systemu...taky to tak mate?
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

hotovyrado píše:ad "fast configuration update"... to je co? Nainstalonat Windows Insider a znovu dát získání Fast Ring Buildu?
Já jsem stáhl insider, nastavil fast ring, vlezl do nastavení, aktualizace, manuálně vyhledal, stáhl, spustil. Už jsem to měl takhle u minulého buildu.
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

hdcz píše:ted to po chtelo restart a dela to aktualizaci systemu...taky to tak mate?
jasně, ony se po instalaci systému updatují programy a systémové kktiny, jako Rychlý přehled, Bonusy a info atd.. a chce to restart
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 115 hostů