Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Kaizr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 217
Registrován: čtv lis 27, 2014 7:38
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Kaizr »

Ona se nerozdělí. Jenom sjede do spodní části pro lepší ovládání jednou rukou.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od JirkaTom »

Funguje vám v tuto chvíli aplikace Dropbox ve W10M ? ( na WP8.1 to normálně běží )

EDIT: už to běží...
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od laco73 »

Kaizr píše:Ona se nerozdělí. Jenom sjede do spodní části pro lepší ovládání jednou rukou.
Pokud je to tak, pak je to nedokonale protoze mi neukaze cele menu, nebo aplikaci. Jen jeho část. Asi jeto BETA test.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Nechápu proč by ti to mělo ukazovat celé menu, to chceš aby se menu zmenšilo ? Toto je funkce, která se jmenuje "reachability", má ti prostě prvky co jsou vysoko stáhnout dolu. Klikneš na prvek a vrátíš zpět celý displej.

To není přímo upečený mód pro ovládání jednou rukou. Z podstaty je to funkce okopírovaná z iPhone. Prostě ti prvky zezhora sjednou do spodní části displeji pro lepší dosažitelnost.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od AIKON »

Už jste četli Windows Central ohledně Lumia Camery?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od htcjirka »

Nic se v podstate nedeje, všechny funkce Lumia Camery budou preneseny do Windows Camery, takze v podstate jen změna nazvu.Nazev nefoti.
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Wertigo »

Tak abych se podělil o dojmy. Update udělaný rovnou na w8.1 update 2 bez HR. Po update taky žádný HR . A všechno běží a funguje normálně a v pořádku. Asi jsem šťastlivec :)

Edit: Tak zatím se mi to zdá už celkem normálně použitelné. Jediná chyba zatím zatuhnutí aplikace mapy když chci přejit na navigaci
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od AIKON »

Htcjirka - opravdu všechny? Windows xamera nefotí do RAWu a i to JPEG je výrazně horší - na 1020 dost podstatný rozdíl, aby nepřenesly jen ,,funkce,, ale i kvalitní algoritmus.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od htcjirka »

Ještě není venku finalni verze fw ani os ani tohoto sw Windows Camery.
I toto bude Windows Camera umet, budou preneseny všechny funkce.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od JirkaTom »

AIKON: dnes je nová aktualizace právě Windows Camera (pro W10M). Jak to vypadá na Lumii 1020 ? Jde nastavit JPEG (5MP+34MP) a JPEG (5MP)+DNG(34MP) ? Samozřejmě pokud provozuješ W10M na L1020. Díky za informaci.
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Wertigo »

Přišel někdo na způsob, jak připnout spořič baterie na živou dlaždici tak, aby ukazovala procenta baterie?

JirkaTom: Nemám sice 1020, ale i 830 umí DNG a ani po aktualizaci tam možnost nastavení není.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od JirkaTom »

Wertigo: dík za info. U L1020 to určitě bude stejné.

Dlaždice spořiče (resp.Spořič) procenta asi nemá naprogramovaná. I když u WP8.1 ukazuje v určitém pásmu bludy, hodila by se... 8-) i ve W10M...
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

Windows Insider na mé 535tce padá, respektive po přesměrování na stránky Microsoftu mi to restartuje mobil. Nevím opravdu, co s tím. Před týdnem jsem si zvolila slow aktualizace. Po nabídce aktualizace mi naběhlo, že mi to padlo na SD kartě, zkusila jsem jo vyjmout, padlo to na vnitřní paměti telefonu, po koupi nové SD karty a instalaci zálohy na kartu to ukazovalo chybu, že nejde zaktualizovat. Pak proveden HR bez obnovení zálohy, zrušen automatické nastavení času, Win Insider padá, dána stará SD karta, Win Insider padá, nastavena oblast USA, Win Insider padá, už fakt nevím, co s tím, čekat do října se mi nechce. Má někdo taky s Insiderem problémy? Ještě mne napadlo, mobil jsem vyhrála přímo od Microsoftu, mohl by být nějakým způsobem bloklý?
Uživatelský avatar
Dr.Y
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 05, 2013 21:44
Zařízení: Huawei P9 Lite White

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Dr.Y »

Zdravim, doporucite ci nedoporucite beznemu uzivateli instalaci W10TP na Lumii 920? Diky.
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od osso »

Mahtiel píše:Windows Insider na mé 535tce padá, respektive po přesměrování na stránky Microsoftu mi to restartuje mobil. Nevím opravdu, co s tím. Před týdnem jsem si zvolila slow aktualizace. Po nabídce aktualizace mi naběhlo, že mi to padlo na SD kartě, zkusila jsem jo vyjmout, padlo to na vnitřní paměti telefonu, po koupi nové SD karty a instalaci zálohy na kartu to ukazovalo chybu, že nejde zaktualizovat. Pak proveden HR bez obnovení zálohy, zrušen automatické nastavení času, Win Insider padá, dána stará SD karta, Win Insider padá, nastavena oblast USA, Win Insider padá, už fakt nevím, co s tím, čekat do října se mi nechce. Má někdo taky s Insiderem problémy? Ještě mne napadlo, mobil jsem vyhrála přímo od Microsoftu, mohl by být nějakým způsobem bloklý?

Ja nemám žiadny problém mam posledný build 10166 a žiadny problém nemám možno by som skúsil bez sd karty, stalo sa mi totiz že sa aplikácie instalovali savolne bez nastavenia na sd kartu aj ked tam bol telefón zadany
Martina46
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 222
Registrován: pát kvě 09, 2014 5:09
Zařízení: Lumia 550

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Martina46 »

no ja som zatial nahodila spat 8.1
po 3 HR mi stale nesiel poriadne store, insider nesiel nainstalovat, cize pockam si na dalsi build a urobim vsetko podla vyssie opisaneho postupu s HR pred a po.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od relouth »

ja by som na vasom mieste robil hr dva krat denne..rano a vecer.. :-D :roll:
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od JirkaTom »

Mahtiel píše:Windows Insider na mé 535tce padá, respektive po přesměrování na stránky Microsoftu mi to restartuje mobil. Nevím opravdu, co s tím. Před týdnem jsem si zvolila slow aktualizace. Po nabídce aktualizace mi naběhlo, že mi to padlo na SD kartě, zkusila jsem jo vyjmout, padlo to na vnitřní paměti telefonu, po koupi nové SD karty a instalaci zálohy na kartu to ukazovalo chybu, že nejde zaktualizovat. Pak proveden HR bez obnovení zálohy, zrušen automatické nastavení času, Win Insider padá, dána stará SD karta, Win Insider padá, nastavena oblast USA, Win Insider padá, už fakt nevím, co s tím, čekat do října se mi nechce. Má někdo taky s Insiderem problémy? Ještě mne napadlo, mobil jsem vyhrála přímo od Microsoftu, mohl by být nějakým způsobem bloklý?
Poradit se dá to, co už tady bylo mnohokrát napsáno: Pomocí programu Windows Phone Recovery Tool nahraj do mobilu aktuální WP8.1 (nahraje se i aktuální FW) a opakuj vše s Windows Insider bez obnovy ze zálohy znovu... :)

V první fázi bych to celé zkusil bez SD karty...
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od TomSoft »

relouth píše:ja by som na vasom mieste robil hr dva krat denne..rano a vecer.. :-D :roll:
Ty tvoje stupidní kecy tady miluju :!:
Se-re tě, že ti to nejde co? :tlem:
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Stevik »

Uz by to chtelo novy build. Aby se radsi mluvilo o nem. :-(

EDIT: Aktualizoval se mi Windows Insider, takze mozna uz.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 102 hostů