Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
dssj
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv črc 16, 2015 6:03
Zařízení: Lumia 520

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od dssj »

Ahoj, uvažuji o koupi telefonu Samsung Ativ Odyssey. Předpokládám, že nedostane od Verizonu update na Win10, proto bych se chtěl zeptat, jestli před finálním vydáním nové verze Windows vychází preview pro všechny telefony, díky kterému bych do Ativu WIN10 dostal. Díky
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od TomSoft »

No jestli dostane Samsung Ativ aktuallizaci na Win10 to netuším, ale v seznamu kompatibilních telefonů pro Windows 10 Mobile Insider Preview není.
http://windows.microsoft.com/en-us/wind ... ted-phones" onclick="window.open(this.href);return false;
Reddraw
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: čtv črc 16, 2015 6:53
Zařízení: Lumia 920, 1020, 520, 535, 640DS

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Reddraw »

Zdravím. Mám problém s aplikací lumia kamera. Ve storu ji nemohu najít a když ji vyhledám přes moje knihovna, tak je v polozkach nedostupných pro můj přístroj. Je to jen chyba u mě, nebo to nejde nikomu? Mam lumii 1020.
Díky za odpověď.
Dejv_
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: stř črc 24, 2013 11:28
Zařízení: OnePlus 3T

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Dejv_ »

Tak jsem udělal kvůli českému slovníku reset do továrního nastavení bez obnovení ze zálohy. Přesto se pořád nedaří slovník stáhnout (tuto zprávu to zobrazuje). Co dělám špatně? build 10166
Scaladek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 146
Registrován: úte led 22, 2013 10:56
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Scaladek »

Pro instalaci českého slovníku není třeba dělat HR. Na posledním buildu jsem ho tam dostal tak, že si na W10M ze Store stáhnete aplikaci Insider, v ní se přihlásíte do Fast ringu, potom jdete do nastavení/klávesnice a dáte stáhnout :)
datinko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pát bře 12, 2010 20:58
Zařízení: Samsung Galaxy S6 Edge+
Bydliště: Žilina

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od datinko »

Áno, funguje to. :)
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Radim Stehlík »

tak to mi není jasný, ale já tam mám slovník i klávesnici hned po instalaci. mám nainstalovaný jen Build 166. A pak se stáhly aktualizace ze Storu. nic víc.

Ale teď řeším zas to, že je nějak upravený Store na webu.. nemůžu najít seznam toho co jsem si kdy nainstaloval.
ukazuje mi jen pár aplikací, co byly kupovaný...
Dejv_
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: stř črc 24, 2013 11:28
Zařízení: OnePlus 3T

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Dejv_ »

Scaladek píše:Pro instalaci českého slovníku není třeba dělat HR. Na posledním buildu jsem ho tam dostal tak, že si na W10M ze Store stáhnete aplikaci Insider, v ní se přihlásíte do Fast ringu, potom jdete do nastavení/klávesnice a dáte stáhnout :)
Toto mi nefungovalo ani před HR :-(
senikac
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř led 02, 2013 11:37
Zařízení: Lumia 920

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od senikac »

Já mám také problém se stažením slovníku, a tak jsem zkusil teda odinstalovat windows insider, znovu nainstalovat, dát fast ring a zkusit znovu stáhnout českou klávesnici, ale stále to píše attention required.
Massik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: stř pro 05, 2012 15:19
Zařízení: Lumia 950 DS
Bydliště: Ústí nad Labem

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Massik »

Stále mi nejede synchronizace mailu na google účtu. V buildu 149 funguje ale ve 166 ne. Jak udělat oblíbené položky v cortane jako to bylo u IE v osmičkách? Nějaký nápad? Díky.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Petulinek »

Gabe na Twitteru zmiňoval, že Gmail nejede... Že pracují na opravě, nic víc v tuhle chvíli není známo.
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od pogo8303 »

senikac píše:Já mám také problém se stažením slovníku, a tak jsem zkusil teda odinstalovat windows insider, znovu nainstalovat, dát fast ring a zkusit znovu stáhnout českou klávesnici, ale stále to píše attention required.
a zkoušel jsi teda dát stahovat tu klávesnici a v průběhu stahování přejet do nastavení a vyhledat aktualizace?
Uživatelský avatar
Antuch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 117
Registrován: pát říj 25, 2013 5:51
Zařízení: Asus Zenfone 5
Bydliště: Trutnov Pyčo!!!

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Antuch »

přestalo mi fungovat zapínání mobilních dat, respektive zapnu a nic...ještě v pondělí to šlo...
senikac
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř led 02, 2013 11:37
Zařízení: Lumia 920

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od senikac »

Teď jsem to zkusil a v aktualizacích vidím: Updates are available. Additional language support. Začne se to stahovat a na 16 % to vyhodí chybu 0x80070003.
Zajímavé, že ve výpisu aplikací mně teď windows insider ukazuje error a nejde ani odinstalovat
Uživatelský avatar
Zaklinac
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 318
Registrován: sob zář 08, 2012 11:43
Zařízení: Apple iPhone 7 Plus + Microsoft Lumia 950 XL

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Zaklinac »

Mne idú aj slovníky, aj Gmail, už aj HS sa po reštarte nenačítava ale pekne hneď naskočí, ale zas sa mi veľmi zriedka po kliku nespustí aplikácia a pomôže až reštart. Ten build si skrátka žije vlastným životom :D napriek tomu je to tak návykové, že som to už dal aj na hlavný telefón. Verím, že čoskoro príde ďalší update.
dssj
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv črc 16, 2015 6:03
Zařízení: Lumia 520

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od dssj »

TomSoft píše:No jestli dostane Samsung Ativ aktuallizaci na Win10 to netuším, ale v seznamu kompatibilních telefonů pro Windows 10 Mobile Insider Preview není.
http://windows.microsoft.com/en-us/wind ... ted-phones" onclick="window.open(this.href);return false;
Mě spíš zajímalo, jestli někdo ze zkušenosti třeba s 8.1 neví, jestli na konci technical preview nedostanou preview všechny telefony (včetně těch brandovaných operátory).
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od TomSoft »

To nevím, ale myslím že ne.
Technical preview je podle mě jen na ty vybrané modely, ale třeba někdo bude mít s tím více zkušeností ...
Dejv_
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: stř črc 24, 2013 11:28
Zařízení: OnePlus 3T

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Dejv_ »

senikac píše:Teď jsem to zkusil a v aktualizacích vidím: Updates are available. Additional language support. Začne se to stahovat a na 16 % to vyhodí chybu 0x80070003.
Zajímavé, že ve výpisu aplikací mně teď windows insider ukazuje error a nejde ani odinstalovat
Přesně to samé s chybou mám taky. Prostě nanic bez slovníku... :evil:
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

Přehraje vám Hudba groove všechny písničky? Mě to u některých nejde, ukáže to červený vykřičník a čau.

Docela mě to irituje.
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od TomSoft »

Zkopíroval jsem si tam teda jen jeden Playlist (asi 50 MP3) a u jedné skladby jsem měl taky vykřičník.
Když jsem spustil přehrávání aby to hrálo podle listu, tak to skladbu přeskočilo, ale když jsem ji ručně spustil, tak to normálně hrálo a vykřičník zmizel.... asi nějaký bug.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 82 hostů