Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Uživatelský avatar
chobotmilan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv srp 22, 2013 19:22
Zařízení: Lumia 950 xl
Bydliště: Kamenná Poruba

Re: Windows 10 Technical Preview for Phones

Příspěvek od chobotmilan »

Ja som použival dvojmetrovy taky hruby.Môže byť chyba že je dlhy?
xxxdvorixxx
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: čtv říj 16, 2008 10:28
Zařízení: iPhone 5S / Macbook Pro / Lumia 930

Windows 10 Technical Preview for Phones

Příspěvek od xxxdvorixxx »

Rollback s programem od Microsoftu mi nešel, ale nečekaně se starší verzí od Nokie to šlo
1pelokar1
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř úno 11, 2015 17:03
Zařízení: Lumia 920

Windows 10 Technical Preview for Phones

Příspěvek od 1pelokar1 »

veigy píše:U mě stejné, a pravděpodobně i na všech L920
To by som nepovedal. Mne fungovala ok.
Ale paradoxne ani nerozumiem preco mi vobec fungoval fotak kedze mi na windows 8.1 nikdy nesiel.o to som uz pisal vo vlakne o l920.V telefone som mal preto iba wp8 kde mi fungoval aspon hlavny zadny fotak.po nainstalovani 8.1 mi vsak nefungoval uz ani ten.skusal som tie nepouzitelne riesenia ako hr.sr. reset kamery milion krat.nikdy to nepomohlo.
Pred 2 dnami som vsak zase vyskusal update cez wifi na wp8.1.po update som ani kameru neskusal zapnut kedze viem ze na wp8.1mi nikdy nefungovala.hned som nainstaloval windows insider.ponuklo update gdr2. Po nainstalovani som uz fotak vyskusal a cuduj sa svete hlavny zadny fungoval.tak som sa tesil ze konecne to fixli.
No predcasne kedze som insider neodinstaloval tak mi ponuklo update na wp10. Samozrejme mi to nedalo a stiahol som nainstaloval a to som nemal robit.kamera fungovala no mnoho inych veci blblo tak ako to vsade na forach vypisuju.
Po downgrade na wp8.1 cez wp recovery tool uz zase nesiel. Vyskusal som aj cely postup odznova wp8- update cez wifi na 8.1- instalacia insider-update na wp8.1 gdr2. Veril som ze kamera pojde no mylil som sa. Znova nejde.
Nerozumiem ako je mozne ze sa predtym rozbehla. Maju v tych aktualizaciach a resetoch riadny bordel.
Mizlerek007
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: čtv říj 17, 2013 6:42
Zařízení: Samsung Galaxy S6 Edge+

Windows 10 Technical Preview for Phones

Příspěvek od Mizlerek007 »

určitě to nebude aktualizaceme ale něcím v telefonu ;) mám kolem sebe 4x 920tku a jediná neměla nikdy s ničím problém, až na blikající displej u jedné ( to vyřešila reklamace) v tvém případě bych navštívil servis ;) a nebo zkus stáhnout systém přes navifirm a nainstalovat přes Nokia Care Suit
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Windows 10 Technical Preview for Phones

Příspěvek od Petulinek »

Rozhodně je to na servis, kamera na L920 samozřejmě normálně funguje a pokud takto zlobí, není to Windows
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Technical Preview for Phones

Příspěvek od SmetyCZ »

Asi tak. Třeba si s tím někde blbě bouchnul, kontakty se spojily, kamera jela. Za den už třeba ne.
Kaizr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 217
Registrován: čtv lis 27, 2014 7:38
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Windows 10 Technical Preview for Phones

Příspěvek od Kaizr »

Já to měl s kamerou také . Tak jsem dal hlavni LC Classic a už je to ok. . Ale nevím zda tomu nepomohl restart. L930
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Windows 10 Technical Preview for Phones

Příspěvek od stm01 »

Tak jsem včera v noci zkusil přes Insader nainstalovat GDR2. Nechám hezky stáhnou a nainstalovat aktualizaci v domění, že po restartu odinstluju Insider. Mezitím koukám na baseball a když potom vezmu do ruky telefon, tak v něm WIN10. :tlem: Takže hned jsem dal stáhnout a nainstalovat WPRTool. Ještě jsem nechal stahovat firmware a šel spát, byly tři hodiny ráno. Dneska jsem nahodil nazpátek WP8.1 a ještě se mi instaluje asi 90 aplikací. Až to bude tak ještě budu muset doinstalovat aktualizace aplikací a také mi to oznamuje nějakou aktualizaci systému. Měl jsem se na to vykašlat a měl bych klid. :-D
Co se týče vzhledu WIN10, tak nějak mi neseděl. Styl písma atd. Takový nezvyklý. Kalkulačka sice vybavená, ale černo bílé provedení bez nějakého odlišení čísel a znaků? Prostě divný. :)
Uživatelský avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 397
Registrován: čtv říj 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

Re: Windows 10 Technical Preview for Phones

Příspěvek od Freeloader »

chobotmilan píše:Freeloader: Skušal som to sobota,nedeľa,hard resete som robil včera a dnes to kamarat stale nemohol preinštalovať.
tak mne sa stalo to ze ked som si svoju L925 updatol na W10 tak som bol zaseknuty na PIN sceene, nedalo sa vytukat PIN proste telefon uplne zamrzol nedal sa ani vypat, napojil som ho na recovery tool a stiahlo to 8.1 no neslo nainstalovat daka chyba.. potom som dal hard reset no po hard resete bola cervena obrazovka s logom NOKIA, takze som nemal asi nainstalovany ziadny system v telefone, potom som znova napojil na recovery tool a nainstalovalo mi 8.1ku
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Windows 10 Technical Preview for Phones

Příspěvek od murder »

Taky jsem W10 zkusil a na hlavní telefon to fakt není, zbytečné zkoušet. Ale s čím jsem měl problém, tak W10 mi podělalo zálohu, instalace W10 OK, obnovení ve W10 taky. Po instalaci 8,1 zpět pomocí recovery tool, záloha nakopnutá, udělalo to neskutečný bordel v telefonu. Takže čistá instalace :-( alespoň jsem probral ty tuny balastu, co se za ty roky nasbírali...
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Windows 10 Technical Preview for Phones

Příspěvek od stm01 »

Záloha u mě naštěstí byla nedotčená, takže dá se říci , že všechno OK. Akorát to snad trvalo skoro tři hodiny než se všechno doinstalovalo a aktualizovalo. 8-)
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Technical Preview for Phones

Příspěvek od Radim Stehlík »

taky jsem se vrátil asi po hodině na 8.1.
Nešla spousta her a bylo to na hlavním telefonu.
jinak to proklínané prostředí mi až na moc malý písmo nevadí
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Technical Preview for Phones

Příspěvek od veigy »

Ja jsem teda po dvou HR, ale aplikace mi jdou úplně všechny...
Uživatelský avatar
Fireboss15
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon bře 17, 2014 19:47
Zařízení: Sony Xperia Z1

Re: Windows 10 Technical Preview for Phones

Příspěvek od Fireboss15 »

Mne tiež a ja som HR nerobil, jediné čo vidím je to, že mi laguje skype :D
Radeczek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 273
Registrován: ned led 26, 2014 22:54
Zařízení: iPhone 5s

Windows 10 Technical Preview for Phones

Příspěvek od Radeczek »

Taky vam telefon hlasi, ze SMS nebyla dorucena? Mam t-mobile. To, ze dorucenka stale chodi jako samostatna SMS snad ani nebudu komentovat.
Uživatelský avatar
Zaklinac
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 318
Registrován: sob zář 08, 2012 11:43
Zařízení: Apple iPhone 7 Plus + Microsoft Lumia 950 XL

Windows 10 Technical Preview for Phones

Příspěvek od Zaklinac »

No tak po pár dňoch skúšania, keď som už preliezol asi všetky nastavenia musím povedať, že si systém asi sadol, pretože výrazne zrýchlil, otváranie aplikácií je rýchle a už nezažívam žiadne ich pády. Vlastne je to celkom použiteľné a myslím si, že ešte dva - tri buildy a bude sa to dať používať denne. Záver: nechávam si to a čakám, ako sa to ďalej vyvinie. Testované na Lumia 820, po nahodení TP som robil HR.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Technical Preview for Phones

Příspěvek od JirkaTom »

Máš v mobilu SIM ? Pokud ano, máš nějaký tarif na mobilní data ? V buildu 2 nejdou vypnout mobilní data - resp. jdou (vypínač dát na Off) , ale ony se ve skutečnosti nevypnou (známá popsaná chyba buildu 2).
To byl jeden z důvodů, proč jsem dal W10 ze zkušebního mobilu pryč (kromě faktické nepoužitelnosti)...
Radeczek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 273
Registrován: ned led 26, 2014 22:54
Zařízení: iPhone 5s

Windows 10 Technical Preview for Phones

Příspěvek od Radeczek »

JirkaTom, nevím na koho to bylo, ale: ano, mám. Ano, mám. A ano, data vypnout jdou. Připojení k internetu není po jejich vypnutí možné, pokud něco sosají na pozadí, to jsem nezkoušel.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Technical Preview for Phones

Příspěvek od JirkaTom »

Radeczek: Ano, bylo to na tebe. Mě to na L520 při některých činnostech (myslím že Store při vypnutém wifi) samo aktivovalo datový balíček ( zkušební testovací předplacená SIM u T-mobile). To jenom pro informaci...
Radeczek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 273
Registrován: ned led 26, 2014 22:54
Zařízení: iPhone 5s

Windows 10 Technical Preview for Phones

Příspěvek od Radeczek »

Ať zkouším cokoliv, datové připojení se samo neaktivuje.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů