Lumia Camera pro nejnovější buildy W10M

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Lumia Camera pro nejnovější buildy W10M

Příspěvek od spellshaper »

Zdravím,

před koncem roku jsem byl nucen aktualizovat telefon s WP8 na W10 kvůlu zrušení store, ale po aktualizaci nefungovala Lumia Camera (psalo,že je nutné používat MS kameru). Problém je, že fotky jsou na L640 mnohem horší, než v původní aplikaci ve WP8. Podobně je to i na L930.

Našel jsem si XAP aplikace Lumia Camera 4.8.1.1 nahrál do zařízení a snažil se ji nainstalovat. Povolil jsem v nastavení sideload, soubor otevřel v prohlížeči souborů a klikl na "ibnstalovat". Ale přesto, že se neobjevila žádná chyba, tak aplikace v seznamu není.

Existuje nějaký postup, jak na nejnovější buildy W10M dostat starou dobrou Lumia Cameru nebo nějaký jiný trik/app, ve které jsou fotky na úrovni WP8?

Díky moc
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Re: Lumia Camera pro nejnovější buildy W10M

Příspěvek od htcjirka »

Ahoj, na W10 potrebujes appx soubor (xap by jsi musel instalovat pres pc a nejaky externi program jako TR power tools apod.)
Prikladam ti tedy aktualni appx verzi Lumia Camera ve verzi 5.0.2.49. Nainstalujes ji pomoci pruzkumnika a mit povoleny rezim developera.
Ono chvilku trva, nez se objevi v menu.

Davam ti to na leteckou postu, v zipu, nezapomen rozbalit a do telefonu dat jen appx soubor.

http://leteckaposta.cz/939648543
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Re: Lumia Camera pro nejnovější buildy W10M

Příspěvek od spellshaper »

Ahoj a díky moc!
Instalace z toho souboru proběhla korektně a aplikace funguje!

Ještě bych se chtěl zeptat. Aplikace hned nabídla aktualizaci, která zase Lumia Cameru zakázala. Je nějaká možnost zakázat automatické aktualizace pouze pro konkrétní aplikaci (třeba nějak v tom aplikačním packu)?
Případně dala by se někde sehnat ta starší verze, která se neaktualizuje? Někde jsem četl, právě ta verze 4.8. by se do toho stavu nefunkčnosti dostat neměla, proto jsem ji stahoval (ale mám jen ten xap).
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Re: Lumia Camera pro nejnovější buildy W10M

Příspěvek od htcjirka »

I ta verze 4.8 by se ti zaktualizovala. Pres registry, pokud mas interop unlock, lze zakazat aktualizace, nebo aktualizovat manualne a nebo nainstalovat Lumia Camera Beta, ta se nezaktualizuje, protoze betu to ve Store nenajde. Ja neaktualizuji automaticky a je to ok.
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Re: Lumia Camera pro nejnovější buildy W10M

Příspěvek od spellshaper »

Ok, vypnul jsem automatické aktualizace a budu si dávat pozor. Ale i tak jsem si nechal instalačku v telefonu.
Ještě jednou díky, jsem rád, že se tu stále najde někdo na pomoc s W10M :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Re: Lumia Camera pro nejnovější buildy W10M

Příspěvek od htcjirka »

Kdyz muzu, tak pomuzu. 🙂 Kdyby si chtel tu betu, vlozim ji, je stejne aktualni a update ji nepremaze. W10M stale pouzivam spolu s Androidem 10. Stridam to. Tady radim s W10M a na Android foru take radim. 😉 Jsem i na windowscentral, androidcentral, xda-developers a dalsich webech.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů