L640 po továrním nastavení se nejde přihlásit k účtu

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
iMIRo
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon led 27, 2014 10:19
Zařízení: Microsoft Lumia 640 LTE
Bydliště: Pelhřimov

L640 po továrním nastavení se nejde přihlásit k účtu

Příspěvek od iMIRo »

Zdravím. Můžete někdo poradit. Mám Lumia 640 LTE. Dal jsem tovární nastavení a po něm po nastavení a přihlášení nemám v mobilu svůj účet. Navíc jsem nemohl obnovit zálohy. Jdu do Store, dám menu a zvolím "Přihlásit se" - přepne mě to do mobilu. Objeví se "Zvolit účet" a dole je zavřít. Žádný účet tam není a žádný tedy nemohu zvolit. Už jsem jednou dával tovární nastavení, ale tohle se mi stalo poprvé. Potřeboval bych se s mobilem přihlásit a obnovit ze zálohy mobil. Tady jsem našel nějaký návod, ale nefunguje:

https://support.microsoft.com/cs-cz/hel ... umia-phone" onclick="window.open(this.href);return false;

Pokud dám nastavení - Účty - Vaše informace - ukáže to Místní účet a možnost zvolit - "Místo toho se přihlaste pomocí účtu Microsoft" - zvolím a nabídne mi to "Chcete aplikaci vyhledat ve Storu?" - odkliknu otevře se Store a chyba "Zkuste znova".
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

L640 po továrním nastavení se nejde přihlásit k účtu

Příspěvek od veigy »

zkusil bych udělat znova HR, asi je tam něco špatně...
starkx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon říj 12, 2015 13:43
Zařízení: Alcatel Idol 4S (USA verze), Lumia 640 LTE-DualSIM

L640 po továrním nastavení se nejde přihlásit k účtu

Příspěvek od starkx »

Jj, taky doporucuju znovu HR.
Ja jej delal s obnovou zalohy dnes vecer kvuli CU a vse zatim ok, pocitove lepsi nez pred HR. Po prihlaseni se k uctu by ti mel nabidnout dostupnou zalohu pro obnoveni. Pak by jsi mel mit (temer) vse obnoveno. Pokud nedas obnovu, i tak bys mel mit ucet pote dostupny.
iMIRo
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon led 27, 2014 10:19
Zařízení: Microsoft Lumia 640 LTE
Bydliště: Pelhřimov

L640 po továrním nastavení se nejde přihlásit k účtu

Příspěvek od iMIRo »

Díky. No to jsem dělal asi hned po hodině, že se to srovná a nic. Zvolil jsem Tovární nastavení v menu. Je nějaký rozdíl mezi ním a tím HR? Minule jsem ho dělal pomocí nějakých klávesových zkratek. Taky mě překvapilo, že jsem v mobilu neměl to té továrce ani internetový prohlížeč. Dokonce ani původní nemohu nikde najít.

Čím chytřejší telefony tím víc je uživatel v pr.... Teď nemám telefonní seznam ten se pěkně smazal, ze Store co jsem si zaplatit aplikace nestáhnu, protože mobil neví, že jsem to já, když se nemohu přihlásit. A obnovit záloha nepůjde z toho stejného důvodu.

P.S.: Tak aspoň ty kontakty, že jsem našel na tom One Drive.

Tady je přesný postup po HR:

1. - Vítejte - vyberu jazyk Čeština
2. - Pojďme na to - vybrat zemi - Česká republika
3. - Restartování telefonu - OK
4. - Vítejte zpět - další
5. - Tady jsou nějaké právní věci - Přijmout
6. - Datum a čas - Praha, Bratislava...
7. - Připojit k Wi-Fi - zvolím síť a v dalším okně se přihlásím - další
8. - Pusťme se rychle do toho! - zvolit Expresní
9. - Kdo vlastní toto zařízení? - Přihlásit se
10. - Přihlášení - mail a heslo
11. - OneDrive - další
12. - Téměř hotovo - další
13. - Děkujeme, že jste si vybrali telefon Lumia - další

U předchozích továrních nastavení to na konci chtělo ještě něco instalovat, tady u posledního nic. Bohužel opět to nepomohlo. Zvolím - Všechna nastavení - Účty - Vaše informace - a objeví se Místní účet Místo toho se přihlaste pomocí účtu Microsoft - zvolím a naskočí - Chcete aplikaci vyhledat ve Storu? - a pak nic nenajde - Zkuste to znova - kód chyby je4,4, a ještě CV:1Exjin5sQkyJGdqs.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: L640 po továrním nastavení se nejde přihlásit k účtu

Příspěvek od veigy »

Ve tvém případě asi doporučím rovnou WDRT, evidentně je ten systém nějaký poškozený.
iMIRo
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon led 27, 2014 10:19
Zařízení: Microsoft Lumia 640 LTE
Bydliště: Pelhřimov

L640 po továrním nastavení se nejde přihlásit k účtu

Příspěvek od iMIRo »

Bohužel. Zkusil jsem to: Tento program vyžaduje vyšší verzi systému Windows. Mám ještě Windows Vista. Takže mi to říká. Zaplať za novější Windows a pak se s Tebou budeme bavit :-( Jsem tedy v háji a mobil je kaput? Používat jde, ale je teprve rok a půl starý takže bych ho rád zprovoznil.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

L640 po továrním nastavení se nejde přihlásit k účtu

Příspěvek od veigy »

Využij PC někoho z rodiny, kolegů, známých, v práci atd... Když děláš ten HR, kontroluješ datum a čas, jestli sedí?
iMIRo
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon led 27, 2014 10:19
Zařízení: Microsoft Lumia 640 LTE
Bydliště: Pelhřimov

L640 po továrním nastavení se nejde přihlásit k účtu

Příspěvek od iMIRo »

Jo jo, už jsem rozhodil sítě. Kupovat kvůli mobilu nové Windows nechci :-) Je to peklo. Nevím co je horší varianta, ale štve mě to ta pakárna. Čas myslím sedí. O problému okolo času píšou zde:

https://support.microsoft.com/cs-cz/hel ... umia-phone" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale možná jsem to nepochopil a mají hlavně nějaký univerzální popis návodu, který úplně nesedí.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů