Debranding / přeflashnutí L640 XL LTE AT&T

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Debranding / přeflashnutí L640 XL LTE AT&T

Příspěvek od SmetyCZ »

Jak už jsem to nakousl přímo v tématu pro L640 (XL), potřeboval bych poradit jak přeflashnout L640 XL LTE původem od AT&T.

Perlička - telefon byl zde v CZ prodávan jako nový, doma se podívám na eshop a pak ho sem postnu. V čítači hovorů natočeno přes 5 hodin. Ale tak to je problém mezi prodejcem a kupujícím.

Teď - potřeboval bych to přeflashnout na evropskou nebo nějakou jinou distribuci, pro kterou už je k dispozici W10M update.

Co jsem koukal na netu, tak to asi nejde - viz třeba Jindra Lukeš v komentářích na wmmania.cz https://wmmania.cz/clanek/nokia-lumia-j ... e-unbrand/" onclick="window.open(this.href);return false;

Zkoušel jsem Windows Phone Image designer, pak přes WDRT a příkazovou řádku a furt ten krám řve, že FW není určenej pro tenhle telefon. Ještě asi dneska zkusím Nokia Care Suite, ale moc tomu šanci nedávám.

Můžete mi někdo potvrdit, že evropská verze na US nejde, popř. pokud ano, nakopnout mě k nějakému funkčnímu řešení?

Díky
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Debranding / přeflashnutí L640 XL LTE AT&T

Příspěvek od veigy »

Na twitteru to @petulinek dělal, ale na neXL verzi...
Timothydok

Debranding / preflashnuti L640 XL LTE AT

Příspěvek od Timothydok »

Zdarec
Krom ДЌlГЎnku v zГЎhlavГ­, vyЕ™eЕЎil uЕѕ nД›kdo indukДЌnГ­ nabГ­jenГ­ u 640xl lte?
Po 920 a 830 jsem si na toto navyknul a je to jako droga
Nebo nГЎvod jak a kterГЅ konektorek kam napГЎjkovat na 4konektorky v phounu. PouЕѕiji tЕ™eba indukДЌnГ­ pЕ™ijГ­maДЌ z krytu 830
DГ­ky
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů