Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
Uživatelský avatar
pechman111
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 19, 2013 18:47
Zařízení: Nokia Lumia 735
Bydliště: Praha

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od pechman111 »

Tak mi dnes napsal email Datart, ve kterém mi napsali, kdy asi by tak mělo dojít k naskladnění a předání zákazníkům. :) Cituji:

"Vážený zákazníku, dle aktuální informace od dodavatele, kterou jsme právě obdrželi, by se Vaše objednávka měla naskladnit 12.1.2015 na náš centrální sklad..."

Tak jsem tedy zvědavej, zda to tak bude a těším se, až ho vyzkouším. Podle mne velmi povedený model za tak malou cenu :)
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

My bychom další kusy měli mít od Pondělka, když to dobře dopadne a pojedou přepravci tak jak mají. Nečekal jsem, že o tento produkt bude nějaký výrazný zájem, ale za týden se prodali přes 40 ks (kombinace barev), což mi připadá velmi pozitivní, vzhledem k tomu, že se jedná o novinku (ne všichni model znají).
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chmeldas »

pechman111: Lumie z oficiální distribuce nekupují. :D
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

maxxz píše:My bychom další kusy měli mít od Pondělka, když to dobře dopadne a pojedou přepravci tak jak mají. Nečekal jsem, že o tento produkt bude nějaký výrazný zájem, ale za týden se prodali přes 40 ks (kombinace barev), což mi připadá velmi pozitivní, vzhledem k tomu, že se jedná o novinku (ne všichni model znají).
a co dualsim ?
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Zatím bohužel není dostupná nikde u našich dodavatelů :( Termín neznámý zatím.
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hudyss »

Já jsem zaváhal. Otec se nevyjádřil, tedy jako vždy, že nic nechce. Ale když ho vidím jak zápasí teď s klasickým tlačítkovým, tak mu ho stejně koupím. Koupit mu v téhle cenové relaci Android, to bych mu opravdu neudělal.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

hudyss - jj to je jasne... android kupit jedine ak by si chcel aby sa vratil k tlacitkovemu :D
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hudyss »

Tak on měl S Wawe II a ten mu stačil, byl v pohodě. Teď už ani pan důchodce nenapiše sms, protože to na tlačítkovým ani neumí :tlem:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Dnes jsem predal kolegovi jeho cernou 535 a je zatím nadsen co za tu skvělou cenu dostal.Tak snad mu to vydrzi.
Uživatelský avatar
pechman111
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 19, 2013 18:47
Zařízení: Nokia Lumia 735
Bydliště: Praha

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od pechman111 »

maxxz píše:Nečekal jsem, že o tento produkt bude nějaký výrazný zájem, ale za týden se prodali přes 40 ks (kombinace barev), což mi připadá velmi pozitivní, vzhledem k tomu, že se jedná o novinku (ne všichni model znají).
Já se ani nedivím.. :) Asi hodně lidí na takový telefon s WP čekali jakou dobu a proto je o ní takový zájem. Rozhoduji se, zda tedy počkat na ten Datart, či si to objednat jinde, kde už ji mají teda skladem. Ale stejně si říkám, že do toho 12. to asi už vydržím :)
Tak se hlavně pochlubte lidi, jak telefon tedy šlape, pokud ho již vlastníte.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od AIKON »

Sem nasranej jak sáňky v létě - Setos měl mít 535 SS Black 29.12 a mají kulové..... Čekám do 2.1. a pak jim ruším objednávku.
Potřebuji jí někde urychleně sehnat.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Mel jsi ji vzit z max-shopu.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od AIKON »

JJ teď mě to štve o to víc, že tam byla.
2.1. Je pro mě poslední datum, protože 7.1. bzzzz z ČR. Když bych 2 někde objednal abych jí do 6 dostal a moh to sestře nastavit. Štve mě to neskutečně.... Když už je Setos tak neschopnej, že neví kdy to bude tak nemají uvádět data.
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od stm01 »

Tak včera mi dorazila z Maxshopu ta zelená- lesklá. Telefonek to je docela hezkej. Překvapivě lehkej v ruce. Zpracování dobrý. Je to jen displej a zadní kryt. :-D Po vybalení jsem si s ním chvíli hrál. Koukal jestli už má možnost nastavit data v listě, ale ještě to tam nebylo. Potom si natáhl nějaké aktualizace a už se ta možnost objevila. Pokud porovnám se svou L1520, tak bych řekl že displej není tak citlivý, občas jsem měl pocit, že jsem někde musel občas mačkat dvakrát. Možná ale to mohlo být tím, že jsem tam ost šest stahoval hry a aplikace a telefon byl v zápřahu. V nastavení v položce Doteku není nastavení citlivosti, ale je tam pouze povolení poklepání na displej a ještě jedna položka. Glance to nemá, raději jsem to zkusil. :-D Takže jediná vada na kráse je to, že to probuzení telefonu poklepáním je nespolehlivý a to hodně. Špatně to fungovalo mě i potom známé co si přišla pro telefon. Jinak za ty peníze je to opravdu pěkná mašinka. Chtěla ho i manželka,ale roznyslela si to. Víc se jí líbí její L720. Takže aspoň ušetřím. Osobně ten telefon doporučuji. Známí jsem řekl aby si o něm udělala závěr až po třech měsících, tak dlouho měla LG 2mini.( prý se jí hodně často sekal) Takže LG si musel vzít povinně partner. Když porovnám cenu někdejší manželky L520 s cenou této nové Lumie k hardwaru, tak opravdu slušnej rozdíl ve prospěch 535. 8-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Po vybalení jsem si s ním chvíli hrál. Koukal jestli už má možnost nastavit data v listě, ale ještě to tam nebylo
Chodi se starym FW, takze doporucuji ještě před zapnutim updatovat napr. přes Lumia Software Recovery Tool.
Pokud porovnám se svou L1520, tak bych řekl že displej není tak citlivý, občas jsem měl pocit, že jsem někde musel občas mačkat dvakrát.
Souhlas, presne ty same pocity, když jsem včera kolegovi nastavoval, citlivost je vyrazne nižší.Castokrat jsem musel dvakrát ci vice zatlacit na sklo.
Zoomovani ve web prohlizeci = hrůza.Pritom to mel resit novy fw, který v telefonu mam.

Jinak za ty peníze celkem pekny telefon a v Android kategorii na to nic nemá.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

jj ked porovnas cenu 520tky a 535 tak je to nebe a dudy...treba zas brat ohlad na to ze presiel skoro rok a pol a to je v mobilnom svete vela no...

inak ked si das do googlu http://www.christianpost.com/news/micro ... es-131248/" onclick="window.open(this.href);return false;

nejake touch issues tak je toho dost takze to bude najskor suvisie s tym...a mozno to je len SW chyba
a odporucal by som vypnut lupu (teda priblizovanie zvacsovanie) a senzitivitu dat na najnizsiu...ale asi ani to nepomoze asi tam bude aj nejaky bug
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

FW update kvůli citlivosti a necitlivosti displeje vyšel 27. Prosince. Takže po vybalení doporučuji rovnou OTA update.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Pisu o tom, ale nepomohlo to, ten uplne novy fw jsem tam daval.Snad to nebude trvaly bug.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od AIKON »

Bzzzz ten displej, ale i tak to rysknu. Volal jsem opět do Setosu a Maj kulové, že prej kolem 7.1. a to budu tradá.... Takže sem zrušil objednávku a sestra si to objedná už sama. Navíc když to pořád nemaj tak objedná nějakou barvičku a ještě je ve hře Dual SIM místo SS. A na to se chci zeptat, jelikož DS sem v ruce Lumii nikdy neměl jak to funguje - pokud tam bude jen jedna Sim tváří se to jako SS ? Má telefon nějak omezenou výbavu nebo je naprosto totožný? Třeba u 630/635, 730/735 rozdíly jsou tady sem nic nezjistil. Díky.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

535 Dual a Single je úplně stejná co se HW týká, žádná omezení jako má L730 vs L735.

Pokud je vložena jedna SIM do DUAL sim, tak systém funguje standardně, pouze zobrazuje, že není vložena SIM 2. Viz. Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 71 hostů