Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
kratales
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: úte úno 17, 2015 19:31
Zařízení: Microsoft Lumia 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kratales »

Ahoj,

tak od dnesniho dne mam Lumii 535 a displej je zatim nastesti OK a i multitouch funguje celkem obstojne. Po letech jsem presel z Androidu a zatim jsem maximalne spokojen :)
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veigy »

Napiš sem prosím ještě HW revizi...
Davis
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon úno 16, 2015 22:52
Zařízení: L535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Davis »

a napiš nám to třeba za 2 dny .. jelikož první den nebo dva mi přišlo že je to ok :)
bery1970
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: stř úno 04, 2015 18:14
Zařízení: lumia 520,535 ex-nyní L640 LTE

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bery1970 »

faoltiarna píše:Tak mě právě odešel displej úplně. Dala jsem ho na nabíječku, všechnov pohodě, zkusím zapnout displej, ať vidím, zda je nabitej a černo. Nepomohl restart, vytažení baterky, nic. Telefon zvoní, takže funguje, ale displej je v háji. Takže hurá na reklamaci.
Ale jestli mi ho vymění, a pošlou mi nějakej s horším dotykem, tak jim ho asi pojedu narvat do zadnice...

jak čtu odešel nám display ve stejný den 6.2. v pondělí 9.2. jsem ho odnesl k reklamaci na pobočku czc.cz v šumperku. dnes 17.2. jsem se na arvato dotazoval na stav reklamace a bylo mi odpovězeno že:Uvedena zakazka nie je prijata v nasom servise.S pozdravom prajem pekny deň.
Iveta Sujova
jak jste na tom vy ?
kratales
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: úte úno 17, 2015 19:31
Zařízení: Microsoft Lumia 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kratales »

Sorry, chtel jsem to napsat hned, ale zapomnel jsem na to. HW revize je 3.0.0.0, takze ta problematicka, ale zatim ok (musim zatukat) :)
Davis
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon úno 16, 2015 22:52
Zařízení: L535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Davis »

To seš asi šťastlivec :D...uvidíme co mi vyřeší na reklamaci, každopádně bych ten tel. chtěl ale musí šlapat dobře. Zkus si zahrat nějakou hru napr nekdo tu hral hru Archer, nebo auta, kde je zapotrebí ovládat displej 2 prstama zároveň
faoltiarna
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: stř led 28, 2015 20:45
Zařízení: Lumia 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od faoltiarna »

bery1970 píše:
faoltiarna píše:Tak mě právě odešel displej úplně. Dala jsem ho na nabíječku, všechnov pohodě, zkusím zapnout displej, ať vidím, zda je nabitej a černo. Nepomohl restart, vytažení baterky, nic. Telefon zvoní, takže funguje, ale displej je v háji. Takže hurá na reklamaci.
Ale jestli mi ho vymění, a pošlou mi nějakej s horším dotykem, tak jim ho asi pojedu narvat do zadnice...

jak čtu odešel nám display ve stejný den 6.2. v pondělí 8.2. jsem ho odnesl k reklamaci na pobočku czc.cz v šumperku. dnes 17.2. jsem se na arvato dotazoval na stav reklamace a bylo mi odpovězeno že:Uvedena zakazka nie je prijata v nasom servise.S pozdravom prajem pekny deň.
Iveta Sujova
jak jste na tom vy ?
Já jsem ho posílala poštou do Prahy do Setosu, psala jsem pak v pondělí email, na který mi prakticky obratem odpověděli, že telefon dávají k opravě. Ale od té doby zatím nic. Je to jenom týden, ale když se mi na L520 pokazilo tlačítko zamykání, tak jsem měla telefon opraven a doručen zhruba za týden. A to se jednalo o šedivku z Itálie...
bery1970
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: stř úno 04, 2015 18:14
Zařízení: lumia 520,535 ex-nyní L640 LTE

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bery1970 »

u 520ky to samé- tlačítko zapínání vyměněno za týden doma. koupeno a reklamováno v krakens šumperk. ale spíš mne zajímá jestli jste poslala dotaz do arvata na ten infomail o stavu reklamace 535. u mně po víc než týdnu ještě ani nedorazil do servisu, chápu že za to servis nemůže.
faoltiarna
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: stř led 28, 2015 20:45
Zařízení: Lumia 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od faoltiarna »

bery1970 píše:u 520ky to samé- tlačítko zapínání vyměněno za týden doma. koupeno a reklamováno v krakens šumperk. ale spíš mne zajímá jestli jste poslala dotaz do arvata na ten infomail o stavu reklamace 535. u mně po víc než týdnu ještě ani nedorazil do servisu, chápu že za to servis nemůže.
Mno já komunikovala jenom s prodejcem, tedy Setosem, jestli to oni někam posílali, to netuším. Zkusím jim napsat pristi týden, pokud se do té doby neozvou sami.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

trosku OT ale ja som bol jednym z priekopnikov tohto modelu a hned som ho aj vratil...potom sa tu zacali mnozit staznosti na ten displej a aj tak ste do tych modelov (len kvoli cene) isli a teraz tu je zas kopec stran o reklamaciach a podobne :D nechapacka :)
kratales
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: úte úno 17, 2015 19:31
Zařízení: Microsoft Lumia 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kratales »

Tak dnes se Lumia 535 ukazala v pravem svetle a sla zpet do obchodu. Vcera OK a dnes uz jsem mel chut ho svihnout do zdi :(. Skoda, protoze WP je super system!
bery1970
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: stř úno 04, 2015 18:14
Zařízení: lumia 520,535 ex-nyní L640 LTE

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bery1970 »

jaký problém ?
kratales
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: úte úno 17, 2015 19:31
Zařízení: Microsoft Lumia 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kratales »

Displej, respektive reakce ci spis zmatena reakce na dotyk. Viz. par prispevku nazpatek.
faoltiarna
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: stř led 28, 2015 20:45
Zařízení: Lumia 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od faoltiarna »

imperator píše:trosku OT ale ja som bol jednym z priekopnikov tohto modelu a hned som ho aj vratil...potom sa tu zacali mnozit staznosti na ten displej a aj tak ste do tych modelov (len kvoli cene) isli a teraz tu je zas kopec stran o reklamaciach a podobne :D nechapacka :)

Tak já si ho objednala už před vanoci, a o tom, ze ten dotyk je tak zlý, jsem se dozvěděla až náhodou tady. Myslela jsem, ze je to moje chyba, jak to blbne...
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

chapem...ale ostatni tuto isli na skusku ved to nemusi mat prave jeho kus - zopar ludi tu je spokojnych a na zakladne pouzitie to dajme tomu staci ale do normalneho spravania to ma daleko a asi to uz nikdy v 100% poriadku nebude - dan za velmi privetivu cenu vzhladom na vybavu
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

535ka se mi moc libi a recenze jsou take priznive, displej je snad oproti 530ce uz poradne ipsko, jen bych rad protoze hledam nahradu za Samsung Galaxy Xcover2 S7710, kdyby MS predstavil lumii take nejakoiu tu odolnejsi, kazit to zase silikonovou "sprckou" to nemam zapotrebi.

EDIT:
Mel bych dotaz, pouzivam internetove bankovnictvi a k prijmu autorizacnich smsek, mi slouzi vyborne jedna zakladni nokia tusim ze jde o 1616-2 prenos je tedy temer bezpecny, do chytreho telefonu, natoz androidu se tu druhou sim zdraham dat, stejne tak pouzivat aplikaci z google play, pro iB.
V pripade WP je bezpecnost lepsi? ja kdyz jde o dual SIM tak ze bych druhy slot zuzitkoval timto zpusobem.

Neni odolna s tim se smirim, stejne tak ze MS o tyto telefony asi velky zajem nema zatim, holt to vyresi pouzdro, ci si proste v praci budu davat lepsi pozor.
Galaxy 2 mi vyhovuje s androidem nemam a nikdy jsem nemel jediny problem i kdyz je to "jen" 4.1.2 a slibovany update na 4.2 zatim nedorazil, da se ale flashnout nejaka vamir tusim s 4.4.4 nbove.
Stve me prkticky jen nizka vnintrni pamet, mam tam par aplikaci a logickych her pro odreagovani a ac tam je ve slotu 8gb microSD stale to rve nedostatek mista v ulozisti, takze ani fotku neudelam, napevno to ma naasignovanou tu malou vnitrni pamet asi i pro docasne tmp soubor, holt jsem to promazl a je klid ale kdo vi kdy se to zase vrati.
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od stm01 »

Zrovna jsme to samé probírali s kamarádem. Taky bych byl rád kdyby MS udělal nějakou odolnější Lumču. Sám jsem měl asi 4 měsíce také XCover2. Nyní mám L1520 a od pondělka jsem začal jezdit na kole. Zatím jí dávám do kapsy a potom až shodím bundu tak začnu vozit batůžek. Osobně bych tedy dal přednost nějakému kompromisu s výbavou aspoň jako je minimálně L830. Jinak ta L535 je opravdu povedený kousek. Holt zkusit na prodejně a nebo objednat od někud kde mají novější revizi aby se člověk vyhnul problému s displejem. :)
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

imperator píše:trosku OT ale ja som bol jednym z priekopnikov tohto modelu a hned som ho aj vratil...potom sa tu zacali mnozit staznosti na ten displej a aj tak ste do tych modelov (len kvoli cene) isli a teraz tu je zas kopec stran o reklamaciach a podobne :D nechapacka :)
Ten displej celkem nastve je to vada/vlastnost? vsech nebo kus od kusu??
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

stm01 píše:Zrovna jsme to samé probírali s kamarádem. Taky bych byl rád kdyby MS udělal nějakou odolnější Lumču. Sám jsem měl asi 4 měsíce také XCover2. Nyní mám L1520 a od pondělka jsem začal jezdit na kole. Zatím jí dávám do kapsy a potom až shodím bundu tak začnu vozit batůžek. Osobně bych tedy dal přednost nějakému kompromisu s výbavou aspoň jako je minimálně L830. Jinak ta L535 je opravdu povedený kousek. Holt zkusit na prodejně a nebo objednat od někud kde mají novější revizi aby se člověk vyhnul problému s displejem. :)
Byl jsi rychlejsi, takze novejsi revize uz by tim trpet nemely jo? ms zapracoval resp. informoval dodavatele displeju a ti sjednali napravu, jak se to presne projevuje? muzu koupit a kdyz se to objevi v 14d vratit a zkusit vzit jinde, chtelo by to vedet oznaceni na stitku co je na krabicce kde je carovy kod a imei, jestli jde ta revize nejak poznat....popr v menu ale to uz bude pozde.
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Re: Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od stm01 »

V obchodě zapneš mobil, najedeš do nastavení, klikneš se na položku O systému a tam uvidíš číslo hardwarové a softwarové revize. Pokud objednáš na netu, tak odzkoušíš a uvidíš, můžeš to vrátit do 14 dnů. Ideální je objednat na netu v obchodě který má kamenou prodejnu kde si to vyzvedneš.

Jak jsem psal již dříve, známá má první revizi a psal jsem zde o své zkušenosti a pocitu z displeje. Ani po dvou měsících nemá nutkání telefon reklamovat. Jen lituje toho, že na mě nedala již dříve a nejprve koupila LG G2mini.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů