Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
Uživatelský avatar
Foxl
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned led 11, 2015 9:33
Zařízení: Lumia 630

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Foxl »

Takhle to mám taky. Jako kde kdo. Oni to nejspíš nemůžou uznat, to je celý. Přiznali by chybu. Spíš čekám návod k použití jak tlačit na displej a jak ovládat telefon.
lacikaboss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: stř led 14, 2015 21:16
Zařízení: Lumia 820

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lacikaboss »

Napis im k tomu pekny dopis, ze si maju pozriet videjko a laskavo to vyriesit, inak to bude riesit SOI (resp. Ceska alternativa), alebo ci chcu byt v telke. Ze sa predavaju vadne kusy.
kope
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 113
Registrován: stř led 14, 2015 21:12
Zařízení: Nokia 7.1 4/64GB

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kope »

nav8 píše:...
Poprvé mi byl vyměněn kus za kus, ale bohužel i druhý kus nereagoval tak, jak by měl, ikdyž ze začátku to vypadalo celkem nadějně. Ale časem se to bohužel zhoršilo.
...
Chci se zeptat-je tady víc lidí, u kterých se zdál dotyk relativně ok, ale časem se zhoršil? Pořád jsem na vážkách. Říkal jsem si, že telefon koupím, budu ho testovat a pokud by byl problém, tak ho vrátím ve lhůtě 14 dní. Ale pokud by se vada nejprve neprojevila a začala se třeba zhoršovat až po uplynutí 14ti denní lhůty, tak by to vzhledem k přístupu servisu k reklamacím bylo špatný.
vladap
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon led 12, 2015 22:42
Zařízení: Lumia 535 DS

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vladap »

Po 1 měsíci. Telefon stále OK, nic se nezhoršuje. Viz můj post z 12.1.
Jelikož jsem měl nějaké kupóny do mallu, tak jsem na zdejší doporučení objednal ten kryt Bellkin, tak uvidím příští týden, jestli se to ještě zdokonalí. :-) Celkově jsem ale velmi spokojený nenáročný uživatel.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od JirkaTom »

Microsoft řeší dotyk: http://www.windowscentral.com/microsoft ... ome-owners" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Foxl
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned led 11, 2015 9:33
Zařízení: Lumia 630

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Foxl »

Tak pro všechny, ohledně přístupu servisu k reklamacím. Reklamoval jsem to, že při větším tlaku na kraj telefonu jde dotyk do středu telefonu. Videi je k tomuto hodně. Pro představu zmačknete L a mačkáte ve skutečnosti G nebo Y atd atd. Chybu jsem zaznamenal na SD kartu přímo v prodejně a dnes na reklamačním protokolu vyjádření servisu zní : REKLAMOVANA SKUTECNOST NENI ZAVADOU, ALE SPECIFICKOU VLASTNOSTI TELEFONU. (musel jsem to napsat velké) Tolik k reklamacím k uvedené chybě. Víc k tomu asi není co dodat. Čili hurá takovej telefon jsem si vždycky přál :-D
faoltiarna
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: stř led 28, 2015 20:45
Zařízení: Lumia 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od faoltiarna »

Tak mě právě odešel displej úplně. Dala jsem ho na nabíječku, všechnov pohodě, zkusím zapnout displej, ať vidím, zda je nabitej a černo. Nepomohl restart, vytažení baterky, nic. Telefon zvoní, takže funguje, ale displej je v háji. Takže hurá na reklamaci.
Ale jestli mi ho vymění, a pošlou mi nějakej s horším dotykem, tak jim ho asi pojedu narvat do zadnice...
imaxik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: stř srp 03, 2011 21:43
Zařízení: Omnia 7

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imaxik »

Foxl píše:REKLAMOVANA SKUTECNOST NENI ZAVADOU, ALE SPECIFICKOU VLASTNOSTI TELEFONU. (musel jsem to napsat velké) Tolik k reklamacím k uvedené chybě. Víc k tomu asi není co dodat. Čili hurá takovej telefon jsem si vždycky přál :-D
Pokud tu vlastnost neuvedli pri prodeji (navic to neni popsano oni v prirucce), tak to vlastnosti telefonu nemuzou nazyvat a je to normalne reklamovatelna vada, tak bych sel pekne s tim jejich vyjadrenim na COI
faoltiarna
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: stř led 28, 2015 20:45
Zařízení: Lumia 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od faoltiarna »

Se mnou jede do Prahy moje stará 520ka, a musím říct, ze se mi na ni píše o dost lip než na te 535. A to jsem si nemyslela, ze jo to až takový rozdíl.
Tak uvidím, co napisou z reklamace me, na ten vyhorelej displej.
Uživatelský avatar
Foxl
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned led 11, 2015 9:33
Zařízení: Lumia 630

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Foxl »

Taky me napadlo odstoupit ale neni nahodou odstoupeni od smlouvy z duvodu vlastnosti o ktere nevim, limitovano take pouze 14 dny. Moc se v tom neorientuji. Pokud ma nekdo nejaky napad sem s nim, ted uz mi jde i o princip.
petradler
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv led 22, 2015 21:38
Zařízení: Microsoft Lumia 535 DS

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od petradler »

Také mě odešel displej po čtyřech hodinách,vyměněna základní deska,špatný dotyk zůstal,ale při běžném užívání neznatelné
PML930
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř lis 05, 2014 9:06
Zařízení: Lumia 930

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od PML930 »

Ahoj, nevíte jestli už je jistota že při zaslání do servisu dotyk opraví? Já jsem psal včera do Mironetu, kde jsem L535 před par dny koupil, a jejich technik mě řekl, že to opravují a že je to problém HW revize 3.0.0.0 a že servis má k dispozici nové funkční díly. Nicméně ze zdejších příspěvků na to zatím nic neukazuje... Co myslíte?
Uživatelský avatar
Foxl
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned led 11, 2015 9:33
Zařízení: Lumia 630

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Foxl »

To asi servis od servisu, nebo jak se kdo vyspí. Já mám dotyk takovýhle : https://www.youtube.com/watch?v=aQjtdjh ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false; (nav8 promine) a jak píšu výše, je to prý specifická vlastnost. servis ARVAT.
Pancho159
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob úno 07, 2015 21:57
Zařízení: HTC Desire C

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pancho159 »

Mam dotaz. Má cenu si kupovat Lumii 535 DS? Pokud ne, jaký telefon do 3500,- doporučíte? Díky
Tomaš K
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: stř lis 09, 2011 19:22
Zařízení: Lumia 930 Orange Denim

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tomaš K »

Lumia 535 išla do predaja už s tým, že ma problém s displejom. Stejne ako u L 1520 tak u L 535 bolo odflaknute testovanie pred uvedením na trh.
Mizlerek007
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: čtv říj 17, 2013 6:42
Zařízení: Samsung Galaxy S6 Edge+

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Mizlerek007 »

mě fascinuje jak každej hudruje kvuli chybám ruznejch modelů... chyby se objeví u 2 z 10ti mobilů... koupim, vybalím, zjistím že tam chyba je, tak ho vyměním... měl jsem 920 u které displej blikal, tak jsem ho po 14dnech vrátil dali mi novej a pohoda, ted mám 1520 kde každej nadavá na chyby, tak bych to prostě vracel dokud mi nedaj dobrej , já naštěstí na své žádnou chybu nemám a to ani v dotyku... matce jsem pořídil 535 a že by tam byl nějakej špatnej dotyk to mi teda nepřijde... jestli jednou mi řekla že když chtěla přijmout hovor tak na vysunutí ji to zareagovalo až podruhý, jinak absolutně nic, takže "Pancho159" kup ho, když se nějaká chyba objevý, vrat ho a druhej den ti daj novej, neli tentýž den...
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veigy »

Za me taky, kup ho. Pokud něco bude spatne, tak ho proste vrať.... Ja mam L920 a mam u ni par chyb, ale ani po roce a půl mě nedonutily k reklamaci (a to sem dost náročnej člověk).... Za me L535 slušnej mobil, a to co vidíš na videích výše jsou extrémní případy, které nastanou pouze v laboratorních podmínkách (švagr si ji koupil, tak vím o čem mluvím)...
lacikaboss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: stř led 14, 2015 21:16
Zařízení: Lumia 820

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lacikaboss »

Mizlerek: nepride ti, ze je dotyk zly. Cize ide o subjektivny pocit. Co tak to prebehnut cez touch test a ziskat tak objektivnejsi nazor?

Nvm co je horsie. To ze nadavame na polovydareny telefon, kt. sme si riadne otestovali. Alebo, ze chvalis telefon, kt. si si poriadne neotestoval?
sparhawkCZ
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned úno 08, 2015 6:47
Zařízení: M L 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sparhawkCZ »

Zdravím všechny já jsem s dotykem jakš takš spokojen jen jsem zpozoroval že telefon špatně reaguje když je studenej při používání cca 10 minut se vše zlepší a je vše ok + to reaguje na dech když se probudim a kuknu na FB tak jak vydechnu tak mě začne displej tancovat a ak sem říkal po nějaké době je vše ok a funguje v pohodě
A neměl někdo porblém s Mobilnim internetem tam kde sem na svém starém HTCčku chytal 3Gčko tak na L 353 jen Edge
skoušel jsem nastavení APN ka a nic má vůbec smysl chodit do prodejny co s tim ? nebo je to jen problém modelu že má slabou anténu či tak něco ?
Uživatelský avatar
Foxl
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned led 11, 2015 9:33
Zařízení: Lumia 630

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Foxl »

4 Mizlerek007 ale to je to co se tu řešilo už na začátku, pokud bude ten telefon mít někdo kdo bude pouze volat, psát sms (zlehka) a možná i-net tak bude relativně spokojen. Ale já když půjčím telefon dceři nebo jakému-koliv dítěti tak to zkrátka funguje špatně. Protože dítě ten cit v prstech nemá a zkrátka mačká silněji (třeba při hře) a pak to zlobí. Mě prostě vadí že to dělá něco co ostatní Lumie ne a servis to vydává za vlastnost. Já taky ten telefon dokážu používat tak aby mě to co nejméně omezovalo ale tak to přeci nejde. To bys mohl koupit za chvíly boty obě levý a .... zvyknout si. :tlem:
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 62 hostů