Nokia Lumia 520 - nejde zapnout

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
Indi
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob srp 24, 2013 12:16
Zařízení: Nokia

Nokia Lumia 520 - nejde zapnout

Příspěvek od Indi »

Ahoj,

prosím zkušené o radu...včera jsem si koupila Nokia Lumia 520...dnes jsem telefon vypnula, abych mohla vythnout SD kartu, ale po vrácení karty a baterky zpět mi už telefon nešel zapnout. Dala jsem jej do nabíječky, ale ani po dvou hodinách nejde, stále to hlásí že nabíjí a ukazuje pouze jednu červenou čárku...podle rad na interetu jsem zkoušela vytáhnout baterku, přerušit nabíjení, resetovat, nahřát baterku...ale stále nic. Nevím, kde je chyba. Baterku jsem po vložení do telefonu nenabíjela, ale ukazovala cca 60%. Děkuji za rady.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Re: Nokia Lumia 520 - nejde zapnout

Příspěvek od Manek49 »

Nech to nabíjet dýl, když se baterka vycucne úplně, tak to pak tuhle červenou čárku ukazuje a mobil nejde zapnout, nevím proč to udělalo u tebe, ale mělo by se to vzpamatovat. Možná bych zkusil tu kartu zase vyndat, jestli to nepomůže.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 520 - nejde zapnout

Příspěvek od mimonaut »

A pokud ani to nepomůže, zkus současně držet zapínací tlačítko a Volume down po dobu asi 15s (do zavibrovaní)
zahry
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 20, 2015 20:47
Zařízení: LUMIA 520

Nokia Lumia 520 - nejde zapnout

Příspěvek od zahry »

Ahoj, měl jsem stejný problém tak jako tak je to na reklamaci. Problém je v kontaktu mezi baterií a piny od telefonu, časem může dojít k uvolnění. Postačí když vložíš mezi baterií a pravou stranu telefonu papír. Nevím jak dlouho to vydrží, ale mě to zatím funguje.
Good luck
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů