Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od relouth »

Ohľadom soft resetu. Ked podrzim dane tlacidla,tak displej len zhasne. Nech drzim akokoľvek dlho nezavibruje. Zavybruje,až ked tlacidla pustím. Potom sa do reštartuje. Skusal som toto na 930ke a tam to prebehne standardne.
RumCZajs
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát pro 19, 2014 9:19
Zařízení: L520, L920

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od RumCZajs »

Ok, zkusím reklamaci, mobil je rok starý, tak snad to uznají v klidu... Protože vada se projevuje fakt jen někdy, v řádu hodin...
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od stm01 »

Nejdříve bych udělal hardreset a pokud by nepomohlo tak reklamace.
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Nyny »

Prosím o radu. Moje žena do teď používala L610, která už pomalu dosluhovala, dnes jí donesl ježíšek L520. Od svého účtu odebrala telefon L610, ale už jsme nějak nepřišli na to, jak přidat L520, poraďte někdo prosím.

Dále jsem zjistil, že na tom účtu má ještě své staré telefonní číslo, jak ho změním na nové?
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od relouth »

Ak ešte niekto nemá denim, môže mi napísať číslo fw a os co mal cyan?
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Nyny »

Ahoj lidi,
prosím o radu, už několik dní se do L520 snažím dostat vlastní vyzvánění, ale bez úspěchu. Všude v návodech se píše "připojit telefon k PC, a do složky Ringtones nakopírovat vyzváněcí tóny. Jenže, ať je nakopíruju do složky Ringtones do telefonu, nebo na kartu, nebo do obojích, tak ve vyzváněcích tonech se ať dělám co dělám neobjeví. Pak jsem zkoušel skladby nahrát na OneDrive, otevřít ji v telefonu a dát uložit jako vyzváněcí tón, vše proběhne v pořádku, proběhne uložení, ale uložená skladba se neobjeví ani ve vyzváněcích tónech a ani ji nevidím ve složce Ringtones. Pak jsem zkusil poslat vyzváněcí tón MMSkou z jiného mobilu a po otevření ho dát uložit jako vyzváněcí tón. To se pak kupodivu ve vyzváněcích tónech objeví, ale co je mi záhadou, že ve složce Ringtones ani v jiné složce ten tón nikde nevidím, tak kam se to tedy ukládá?

Můžete mi někdo poradit, co dělám blbě? Nebo jak mám postupovat? Na mé L920 jsem prostě nakopíroval tóny do složky Ringtones a bylo vyřešeno :-(
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od relouth »

Blbe nedelas nič. Mas pokazene niečo v systéme. Asi pomôže len reset telefonu
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: sob říj 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Lord de Wolf »

Zdravím pánové,

po upgrade L520 na Denim se telefon začal samovolně restartovat (1-3x denně). Nezaznamenal jste někdo podobný problém?

Asi testnu "obnovit tovární nastevní", ale ještě jsem se k tomu nedostal -tel. mojí ženy.

Díky za info.

CU
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

Urcite, tez jsem delal po OTA obnovu tovarnich dat a telefon slape jak hodinky.¨
A pozor, druhym vinikem restartu po OTA udpatu muze byt i pametova karta, takze vykopirovat pouze fotky, video, kartu zformatovat a vratit fotky, video zpet.
kesounam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte dub 15, 2014 13:47
Zařízení: Lumia 520 , HTC HD2 , Lenovo A6000 ,

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od kesounam »

Prosím o pomoc. Fotografie pořízené mobilem se mi ukládaly po dnech a u nich bylo napsáno ,kde byly pořízené. Najednou je několik posledních dnů jen datum pořízení ,ale kde už tam není.Přitom jsem nastavení neměnil a mám pořád odškrtnuté v nastavení poloha .Kde je prosím chyba ?
xxxdvorixxx
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: čtv říj 16, 2008 10:28
Zařízení: iPhone 5S / Macbook Pro / Lumia 930

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od xxxdvorixxx »

Přítelkyni asi umřela 520. Možná se to někomu stalo podobně, tak třeba poradíte:

včera se jí nezobrazovali skladby v Xbox Music, tak jsem měl dojem, že je problém v kartě s nahranými soubory. Vypnu, vyndám, zandám kartu. A ups. Telefon nestartuje. Takže na nabíječku, vibrace, logo Nokia a symbol nabíjení vybité baterie (mezi tím opětovné vyndání a zandání, která nebyla vybitá, cca 30%). Cca 2 hodiny jsem musel telefon nabíjet, aby se nakonec zapnul. Ráno vytažen se 100% a přítelkyně dneska přišla, že se během dne vypl a zase.

Takže zase na nabíječku (jediná situace, kdy vlastně cokoliv ukazuje), po cca 45 minutách vytažený, dokonce se po vyjmutí a zandání baterie zapnul (96% baterie). Takže supr, holt asi resetovat do továrního nastavení (kalendář ukazuje 25. 11. 2014...? A má zapnutou synchro se sítí). Přetáhl jsem zbývající soubory. Vypnu, abych vyndal SIM a kartu před resetem a nic. Ani po dalších 45 minutách na nabíječce (kde se znovu opakuje logo Nokia a symbol nabíjející se "vyšťavené baterie").

Při připojení k počítači se jen cyklí vibrace - logo nokia - temno.

Zkoušel jsem různé varianty tlačítek na reset.

Díky za případné rady. Můj tip je mrtvá baterie, ale vzhledem k sw podivnostem typu mizející hudba (nestalo se to poprvé), špatný datum to nedává smysl.
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Radim Stehlík »

zkusil bych Lumia Software Recovery.. Mělo by to pomoci i když se telefon zdá KO
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od stm01 »

IgorVysoky
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon pro 30, 2013 20:02
Zařízení: Lenovo Vibe P1m, Asus T100Ta

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od IgorVysoky »

relouth píše:Ak ešte niekto nemá denim, môže mi napísať číslo fw a os co mal cyan?
Os- 8.10.14219.341

Fw - 3058.50000.1425.0003

Edit. Bezim na PfD neviem preco este nemam denim...
kesounam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte dub 15, 2014 13:47
Zařízení: Lumia 520 , HTC HD2 , Lenovo A6000 ,

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od kesounam »

Udělal jsem obnovu továrních dat a po nich se mi nechce nainstalovat aktualizace Denim .Píše to pořád ,že je telefon v aktuálním stavu ,přitom jsem měl před tím Denim.Proč to nejde ?
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od relouth »

podla mna denim mas..skus spojit dve dlazdice a uvidis ;)

IgorVysoky píše:
relouth píše:Ak ešte niekto nemá denim, môže mi napísať číslo fw a os co mal cyan?
Os- 8.10.14219.341

Fw - 3058.50000.1425.0003

Edit. Bezim na PfD neviem preco este nemam denim...
Denim mam,ale cisla mame rovnake :-D
IgorVysoky
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon pro 30, 2013 20:02
Zařízení: Lenovo Vibe P1m, Asus T100Ta

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od IgorVysoky »

Zaujímavé. Nejaké potuchy prečo to tak je? V nastaveniach teda v informáciách mi píše, že mám Cyan. Mám skúsiť HR? Resp. NSRT? Alebo nejaké iné nápady? :D
kesounam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte dub 15, 2014 13:47
Zařízení: Lumia 520 , HTC HD2 , Lenovo A6000 ,

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od kesounam »

Už nevím co si mám myslet . Sice už tam mám napsáno Denim ,ale v nastavení nemám USB ,informace o využitém místě v telefonu ,bylo to na posledním místě v nastavení takové to grafické kolo s využitím místa v telefonu , jaksi mi to tam chybí .Lumia smart camera též nemám a před tím jsem měl všechno .Kde je chyba ,jak je to možné ?
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od relouth »

Tip: Vsimol som si,ze 520 foti na automatiku(cez default app) dost vyblednuto,tj farby(barvy) su dost nevyrazne.
Odporucam teda nastavit v Nastaveni fotky "vyvazenie bielej" na zamracene..a ulozit.
Farby mam takto ovela zivsie.
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Nokia Lumia 520: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Marty04 »

kesounam píše:Už nevím co si mám myslet . Sice už tam mám napsáno Denim ,ale v nastavení nemám USB ,informace o využitém místě v telefonu ,bylo to na posledním místě v nastavení takové to grafické kolo s využitím místa v telefonu , jaksi mi to tam chybí .Lumia smart camera též nemám a před tím jsem měl všechno .Kde je chyba ,jak je to možné ?
Najdi si ve store "kontrola úložiště". Ale spíš to bude třeba najít na netu a využít jako externí link.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů