Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od matoman »

Divne... Urob Hard reset (vymaze sa ti cely mobil, tak si vsetko co mozes zalohuj) ten by mohol pomoct.

V mobile:

Settings -> about -> Reset your phone...

A potom skus nastavit znova....
miharu
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř bře 05, 2014 17:59
Zařízení: ..., Sony, Lumia 520, iPad Air, Lumia 925

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od miharu »

bububu000 píše:Prosím poraďte.Chci si koupit aplikaci ve W Store,ale bohužel mi to stále vyhazuje chybu,neplacené aplikace stahuji no prblm,ale placené nejdou.Operátor Mobil.cz
Ptala jsem se na to přímo operátora mobil.cz a platit za aplikace ve W Store stržením z kreditu plánují zavést do konce června letošního roku.
mates1
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pát lis 15, 2013 8:35
Zařízení: nokia

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od mates1 »

zdravím, chci se zeptat, zdali je normální, že lumie venku, když je jen maličko vítr přestane reagovat? Když chci jakoby odtáhnout spořič nahoru, abych se dostala do telefonu, tak nereaguje na žádný dotyk. Takže kdybych potřebovala nutně zavolat třeba hasiče nebo záchranku, tak se nedovolám, protože můj chytrý telefon zamrzne. Nebo blbne i v bezvětří když jdu a píšu sms, při zvolení jednoho písmenka najednou začnou naskakovat jiná písmenka a sami se do sms píšou, aniž bych něco dělala. Dost často zamrzne jen tak, obvykle pomáhá vypnout postraním prostředním čudlíkem a znovu zapnout a dostat se do spořiče, ovšem včera venku, kdy foukal vítr mě to docela vyděsilo, že nereagoval ani na tohle. Mísil se ve mě vztek, co to je za šmejd, když to stojí tolik peněz a člověk ho může využít leda v tichosti skoro bez pohnutí a v teple. Něco jako obuv do sucha jaaaaj :/
Na starý telefon mohlo pršet, foukat, sněžit, mohla jsem s ním běžet nebo jít a nezklamal, zamrzelo mě to :(
Tomáš Kápl
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte srp 11, 2009 13:40
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od Tomáš Kápl »

Bohužel se mi to začíná dít také a čím dál tím častěji. Když je venku více vlhko (poprchává, ...), tak je to téměř nepoužitelné - někam se v menu přepnu, musím vypnout a zapnout displej a znovu zkusit pokračovat v předchozí činnosti.
Hektor
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: čtv led 31, 2013 18:04
Zařízení: Nokia Lumia 620

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od Hektor »

Mě displej funguje i s kapkami na měm normálně, a to mi na něj prší vcelku pravidelně. Reklamoval bych to, tyhle problémy jsem nezažil.
Uživatelský avatar
street-dog
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: pon úno 10, 2014 12:51
Zařízení: Lumia 640 LTE / Nokia 6.1

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od street-dog »

Já zase musím tlačítko na vypnutí displeje používat, když mi někdo volá :( Ukáže se, že volá, ale nejde ťuknout ani na přijmout ani odmítnout ... vypnu a zapnu displej a funguje. Doufám, že aktualizace to vyřeší :)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od tslany »

Pokud máte, sundejte fólii a příp. po důkladném očištění displeje nalepte jinou. Tento problém jsem měl převážně s matnou fólií, která se neškrabe tak bleskově jako lesklá, kterou jsem musel měnit po 14 dnech, a klidně vydržela půl roku na displeji (ta matná, pokud se v mém souvětí někdo zamotal :) )
Tomáš Kápl
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte srp 11, 2009 13:40
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od Tomáš Kápl »

Na mém telefonu folie nikdy nebyla. Takže také čekám na update. A pokud jste si nevšimli, už se změnil status a měl by být brzy dostupný!
Uživatelský avatar
street-dog
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: pon úno 10, 2014 12:51
Zařízení: Lumia 640 LTE / Nokia 6.1

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od street-dog »

Folii mám, ale tou to není, protože já ani to tlačítko přijmout nemám barevný, ale šedý a nejde na něj ťuknout.
Už jsem taky koukal záleží jak dlouho znamená coming soon :)
jarunkaf
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 17, 2014 14:18
Zařízení: nokia lumia 520

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od jarunkaf »

Prosim vas, nevite jak pripojit telefon pres usb kabel k radiu v aute, aby sla prehravat hudba a aby se telefon nabijel? U stare nokie se simbianem s tim nebyl problem.. U lumie 520 si s tim nevim rady.. Dekuji
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Re: Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od iljusin66 »

Symbianový telefon, na rozdíl od WP, se po připojení pres USB může tvářit jako běžný flash disk s protokolem MSC (Mass Storage Controller). WP však na komunikaci přes USB používá protokol MTP (Media Transfer Protocol), který tvé autorádio nezvládne. Takže odpověď zní, ne, přes USB to nepůjde.
Hektor
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: čtv led 31, 2013 18:04
Zařízení: Nokia Lumia 620

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od Hektor »

Já mám lumii v autě v držáku s nabíjením připojen přes bluetooth k radiu, a funguje to dobře. Brácha to má připojené přes klasický 3,5 jack do rádia a taky bez problému.
Uživatelský avatar
street-dog
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: pon úno 10, 2014 12:51
Zařízení: Lumia 640 LTE / Nokia 6.1

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od street-dog »

Nevím co máš za rádio, ale když jsem se ptal v obchodě s hifi, tak nedoporučují nabíjet telefon přes USB v rádiu nejsou na to stavěný.

PS: Už aktualizuji na Lumia Black :)
JiriE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: úte lis 01, 2011 10:30
Zařízení: Lumia 930

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od JiriE »

Včera večer nám už doma také konečně naskočila aktualizace - CV Malaysia.
mates1
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pát lis 15, 2013 8:35
Zařízení: nokia

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od mates1 »

Jakou aktualizaci máte na mysli??? Ted koukam na bonusy + info a pise se tu, ze mam verzi softwaru: lumia amber. A pak úplně dole v získání více informací application version: 1.10.1.17..... kde mohu sehnat novější verzi, nebo o jaké aktualizaci se tu bavíte? 8-)
To s tím přijímáním hovorů se mi taky někdy stane, že musím vypnout displej a pak mohu přijmout hovor. Folii na displeji mám, už jsem přemýšlela, že bych ji sundala, ale trochu se bojím, že když ho nosím po kapsách, aby se brzy nějak neotento :-D A kupovat novou folii se mi moc nechce, chlápek v kameném obchodu jí prodává za 80kč!!!! tento malý kus plastu!!
mates1
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pát lis 15, 2013 8:35
Zařízení: nokia

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od mates1 »

jeste jsem se chtela zeptat, zdali nemáte tušení, jestli pro WP existuje nějaká hra, která by byla podobná ,,PIXWORDS,,? Tato hra je BOHUŽEL pouze pro androidy :/
Uživatelský avatar
street-dog
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: pon úno 10, 2014 12:51
Zařízení: Lumia 640 LTE / Nokia 6.1

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od street-dog »

Aktualizaci Lumia Black :) ... jdi do nastavení najdi položku aktualizace telefonu, ťukni a pak tlačítko zkontrolovat aktualizace :) akorát nevím jestli nemusíš být potom při stahování aktualizace na wifi.

Já folie používám pořád, teďka mám od Screenshield :) akorát ta se mi moc nelíbí je taková měkká.
JiriE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: úte lis 01, 2011 10:30
Zařízení: Lumia 930

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od JiriE »

Aktualizace - GDR3 a Lumia Black. Na webu stále ještě svítí Coming soon, ale při ruční kontrole si ji telefon už našel.
Toreador
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte bře 18, 2014 15:13
Zařízení: Lumia 620

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od Toreador »

mates1 píše:jeste jsem se chtela zeptat, zdali nemáte tušení, jestli pro WP existuje nějaká hra, která by byla podobná ,,PIXWORDS,,? Tato hra je BOHUŽEL pouze pro androidy :/
koukni se sem:

Kód: Vybrat vše

http://www.windowsphone.com/cs-cz/store/search?q=words
http://www.windowsphone.com/cs-cz/search?q=words
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Re: Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od Cheetah007 »

Tak firemni 520 od tmobile v cerne je doma,chystam se stahnout aktualizace co to nabidne pokud jiz neni update black fabriky tedy predehran.
Verze black jako jedina myslim ma zadek pokryt soft touch pogumovanim takze klouze minimalne a otisky nema cenu resit.
Jsem uvedavy cp konstrukce a tlacitka jestli to nezacne po par dnech a sundani vrzat.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů