Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
metyn
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned srp 04, 2013 10:27
Zařízení: nokia

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od metyn »

díky za tipy, já sem tam samozřejmě nastavil vypnout hl. scránku ale pří klepnutí na tlačítko se to samo aktivuje, asi zkusím to neexistující číslo nastavit, třeba to nebude žrat kredit, dík
metyn
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned srp 04, 2013 10:27
Zařízení: nokia

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od metyn »

takže sem tam zadal mé druhé číslo a le to ok, s tou 0 mi to nefungovalo, jo a je možno někde navolit jiný typ klávesnice než qwertz, tu klasickou abc def ...? nebo je na to spešl aplikace? díky za tipy a rady
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

Ne,klavesnice zmenit nelze,ani to neni potreba.Da se na ni psat jeste rychleji,nez na klasicke.,
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Metyne, musite si zvyknout, ze Windows Phone neni srovatelny s ostatnimi OS pro smartphony a plno veci jinde beznych proste nejde. Vyuzila by je totiz treba jen desetina uzivatelu, tak MS usoudil, ze to proste "nebude potreba", jak pise htcjirka.
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od karelchadim »

ale oni aplikace existují jen nefungují tak že by nahradili systémvou klávesnici jako v Androidu, ale spustí se aplikace v které se nechá napsat sms např. http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... 48c01cf446" onclick="window.open(this.href);return false;
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od Manek49 »

V iOS jde měnit klávesnice? Opravdu se jen ptám, nikdy jsem ho nepoužíval dýl jak dvě minuty :)
metyn
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned srp 04, 2013 10:27
Zařízení: nokia

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od metyn »

díky za rady a tipy, tak budu sa snažit si zvyknout ;-)
riso9994
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: čtv črc 07, 2011 14:04
Zařízení: Nokia lumia 920

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od riso9994 »

mam asi dost necakanu novinku na tento mobil, Pred chvilou som nainstaloval aktualizaciu Abmer a dost necakane v nastaveniach som nasiel nastavenie na vysoku sensitivitu, ale dispej nereaguje na rukavice, takze nechapem preco dali tuto moznost v nastaveniach. Dalsia vec, asi nefunguje dvoj klik ked chcem si odblokovat uzamykaciu obrazovku, neviem preco.
bigt
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 334
Registrován: sob bře 30, 2013 11:15
Zařízení: Nexus 5X, Nvidia Shield K1, Acer 1810TZ
Bydliště: Haná

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od bigt »

Mě teda s tenkými rukavicemi fungoval... Nevím jestli to tak mají i nové série, ale fungovalo to i bez nastavení senzitivity
riso9994
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: čtv črc 07, 2011 14:04
Zařízení: Nokia lumia 920

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od riso9994 »

len nechapem preco nefunguje dvojklik ked chcem si odblokovat obrazovku.

EDIT: tak uz viem preco nefunguje, 620 neponuka tuto moznost odomykat dvojkliknutim obrazovku
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od tslany »

Tento týden mi přijde 620, a jelikož bude nejspíš původem z polska od nějakého operátora, tak bych si tam rád hodil nějaký český FW z volného prodeje (ať už kvůli výchozímu jazyku při prvním spuštění, bootovací obrazovce, záložkám (jsem ohledně tohoto dost puntičkář :grin: ), ale především kvůli rychlejším aktualizacím). Proto bych někoho poprosil, zda by mi nemohl napsal product code nějaké té Lumie 620 z volného prodeje v ČR (bude to černá, ale na barvě myslím že tolik nezáleží, ROM je vždy na bit stejná :) )
riso9994
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: čtv črc 07, 2011 14:04
Zařízení: Nokia lumia 920

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od riso9994 »

tslany: 059Q220 ja som mal tento, mas tam vsetky jazyky a myslim ze budu ovela skor aktualizacie
marduk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: úte kvě 07, 2013 14:50
Zařízení: Nokia Lumia 925 Black
Bydliště: Nitra
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od marduk »

tak zdvojovanie uz postihlo aj mna a ked som album zmazal a nahral znovu tak som mal 4krat kazdu pesnicku
je to chyba systemu alebo karty?

a dalsia vec ako mi mozu zostavat mp3 v telefone ked som ich cez windows zmazal? ale telefon ich stale vidi a pritom v prieskumniku windows nie su, samozrejme ze ich neprehra ale irituje ma to

ak zistim ze je to kingstonom tak som vyhodil 25€
marduk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: úte kvě 07, 2013 14:50
Zařízení: Nokia Lumia 925 Black
Bydliště: Nitra
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od marduk »

tak som kartu sformatoval a pockam si na GDR2 update a potom tam nahodim hudbu a uvidim ako sa bude spravat
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od Carlosso »

Co jsem četl reakce tak GDR2 problém s "množením" souborů opravdu opravil.Takže po aktualizaci by už mělo být vše ok.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od tslany »

Tak už mám 620 pár dní u sebe, nyní tam láduji GDR2, ale pár věcí se mi na 620 nelíbí:
  • hlasitost - dělá si ze mě Nokia srandu, nebo to je zcela normální? na 1/30 telefon zbytečně řve, a naopak nad 10/30 už na hlasitosti nepřibývá, jen dochází ke zhoršení kvality (nyní mluvím jen o vestavěném reproduktoru, tj. bez sluchátek a ne při hovoru)
  • displej - že se nejedná o IPS jsem věděl, každopádně pozorovací phly jsou opravdu mizerné (srovnatelné s HTC Mozart, 2010) a ač má mít telefon ClearBlack, tak černá ve srovnání s HTC 8S má daleko horší podání, pokdu ty dva telefony položím vedle sebe, tak 8S má černou, a Lumia šedou
  • tlačítka - když jsem na 8S přejel (např. při Fruit Ninja) z obrazovky na tlačítka, tak ta sice zavibrovala, ale akce se neprovedla, tj. nevyrušil mne Bing. Nyní na Lumii když přejedu z displeje na tlačítka, tak namísto hry se můžu podívat na pelikána nebo kraba nebo co tam teď na Bingu je za obrázek
  • výdrž baterie v místech se slabým signálem - tam, kde Lumii 710 nebo 8S stačilo nabíjet jednou-dvakrát za den při brouzdání po EDGE 2/4-3/4, tak musím 620 nabíjed za den mnimálně třikrát. Neexistuje pro 620 nějaká lepší baterie? Ať už s tlustším krytem, nebo bez něj.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od CageJ »

AD) Nechap zle ale L620 ma malu bateriu ale daj tomu par dni, musi sa skalibrovat..
AD) Hlasitost je idiotizmus MS.
AD) Display doma ma oco L520, o displayi som to vravel.. zial, ze to ma aj L620 pocujem prvykrat.
el_lama
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: pon bře 10, 2008 13:43
Zařízení: Lumia 830

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od el_lama »

Podle me zkalibrovana bateria nijak moc nepomuze. Vetsinou mi to pres den lezi na stole, synchronizace jen 1 denne. Otazka je, kolik zerou background tasky, ktere nejdou vypnout (v mem pripade 18 app). A potvrzuji, ze na Edge (mam v praci, spatny signal), to vydrzi den a neco. V pripade, ze to trochu zacnu pouzivat, tak akorat nekam do vecera.
Nicmene nabijet 2-3x? To je divne. Baterie se tu probirala .. da se tam da vetsi BL5J(?), uz se nepamatuju, od Avacomu, ale moc si nepomuzes.

Displej mi neprijde nijak hrozny.

Hlasitost je problem, souhlas.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od tslany »

Hlasitost není idiotismus MS. Mě koncept jednotné hlasitosti vyhovuje, nechápu jak někdo může na androidu používat hlasitost "dvojí". Ale idiotismem Nokie je velmi vysoká základní hlasitost, a tím pádem její rychlý konec. U předchozích WP zařízení nebyl problém, že na 1/30 to hrálo potichoučku, v autě jsem měl na navigaci nastaveno 20/30 (pokud jsem neměl spárované BT), a byl i rozdíl ve hlasitosti mezi 25/30 a 30/30. U 620 je 1/30 na úrovni asi 10/30 na jiných WP telefonech, a 15/30 je jak 30/30. Ohledně toho displeje, všiml jsem si, že 8S má minimální podsvícení při automatice položeno poměrně nízko, tak je to možná dáno i tím, že podsvícení prostě svítí méně, proto se mi zdá, že na 620 je černá více šedivou. Každopádně ty pozorovací úhly rozhodně nemají v roce 2013 co dělat, a to ani ani v telefonech za 3000Kč (viz. čínské telefony a jejich IPS panely)
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Příspěvek od CageJ »

Skor mi ide o to, ze po restarte znizuje hlasitost.. Machri v Redmonte posunuli vrchol este viac.. po GDR2 este nizsie..
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů