Reklamace, záruka ...

Pomozte nám vylepšit SMARTmanii, sdělte nám co máte na jazyku!
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Reklamace, záruka ...

Příspěvek od htcjirka »

Podminky davno byly zmeneny, i se o tom psalo na ruznych webech.Plati 2 leta zaruka, a na ty vymenene komponenty zbytek te dvoulete zaruky.Takze kdyby ti menili displej tyden pred koncem zaruky, tak po tydnu ti konci zaruka i na ten vymeneny komponent.Uz se to neprodluzuje jako driv.
peeeeta
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: stř zář 12, 2012 10:44
Zařízení: Lumia 950XL

Re: Reklamace, záruka ...

Příspěvek od peeeeta »

Tak že se již záruka neprodlužuje o dobu,co bylo zboží opravováno?
Např. 25 dní než se reklamace vyřešila a neměl jsem možnost zboží využívat.
kleinak
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: ned zář 14, 2014 12:07
Zařízení: .... N8, N808, niní L1020

Reklamace, záruka ...

Příspěvek od kleinak »

Peeeta - Jirka Htc by to měl vědět. Myslím si, že to tak platí pořád,ale ani já jsem neuspěl. Poslal jsem telefon rovnou do servisu Arvato a kdž se mi vrátil neopraven z důvodu nedostatku náhradních dílů,bylo už 2dny po zaruce a když jsem to posílal prodejci,tak mi ho vrátili,jako by vůcec v servisu nebyl,ta doba co byl v Ar aru je vůbec nezajimala. Tak mi leží doma v hodnotě 8000kč a mám smůlu. Takže asi záleží jaký prodejce. Držím palce.
xHeretic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned lis 26, 2006 19:08
Zařízení: Windows Phone!

Reklamace, záruka ...

Příspěvek od xHeretic »

Záruční doba se prodlužuju už jen o dobu strávenou v servisu, tak to bylo před novým občanským zákoníkem a platí to pořád.
Podle starého OZ pokud byla oprava provedena výměnou zařízení, běžela od té chvíle nova 2letá záruka, to už teď neplatí, ...prostě jen dál pokračuje původní záruka.

-Pavel- - tobě nebylo vyměněno IMEI, jen díly, takže ani podle starého OZ by jsi něměl novou 2letou záruku.
Odpovědět

Zpět na „Náměty, dotazy, připomínky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů