Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Pomozte nám vylepšit SMARTmanii, sdělte nám co máte na jazyku!
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

mmme: psal jsem už výše, že šipky pro listování dodělám, jen teď nemám čas se šabloně věnovat, takže doporučuji zatím používat tu původní - tahle běží v čistě optimalizačním režimu abychom na tom mohli pracovat a ještě není ready pro normální použití, ale samozřejmě jsem rád za každý feedback, ať to společně můžeme ladit k lepšímu :)

Pavel: interval pro editaci příspěvků jsem navýšil z 5 na 7 minut, to už musí stačit i při editaci přes GPRS připojení :-)

Pro všechny: až bude nová šablona odladěná a spuštěná, všichni budou mít možnost vrátit se zpět k té původní, která je na fóru nyní – a budeme ji také nadále aktualizovat, tzn. že původní plán, že ji na konci roku odstraníme, se realizovat nebude. Bude to nejlepší řešení – těm, co se kabátek nebude líbit, se změna nijak nedotkne (kromě toho, že si šablonu budou muset v nastavení znovu změnit). Kromě toho jsem vrátil zpět původní mobilní verzi (styleID=4), kterou bude také možné nadále používat. Pro nás to sice bude složitější na údržbu, ale alespoň si každý přijde na své :-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od htcjirka »

všichni budou mít možnost vrátit se zpět k té původní, která je na fóru nyní – a budeme ji také nadále aktualizovat, tzn. že původní plán, že ji na konci roku odstraníme, se realizovat nebude.
Za toto opravdu moc diky ;-)
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od TomSoft »

Dobrá zpráva pro "konzervy" :tlem:
Já se spokojím s BBOOTS :)
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Nasazení responzivního vzhledu fóra (diskuze)

Příspěvek od relouth »

ono by keby sa v tomto povodnom vzhlade urobil trochu hranatejsi flat dizajn,tak je to fajn.. s tym je minimum roboty uploadnut nove obrazky na server
Odpovědět

Zpět na „Náměty, dotazy, připomínky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů