Lumia 830 - chrastění ve fotoaparátu

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
MagicQ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: sob lis 15, 2008 22:22
Kontaktovat uživatele:

Lumia 830 - chrastění ve fotoaparátu

Příspěvek od MagicQ »

Zdravím,

poslední dny registruju v 830 po zapnutí fotoaparátu takový divní chrastění. Zvukově to připomíná nějakého švába co se škrábe po skle.
Dělá to automaticky po spuštění kamery, nehledě na to jestli zaměřuji s čočkou nebo ne, nemusím ani mačkat tlačítko spouště. Přijde mi to jako nezdravé ostření čočky bo co je uvnitř té kamery... Nemá někdo podobný problém?
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Lumia 830 - chrastění ve fotoaparátu

Příspěvek od kllr007 »

nieje to OIS samotneho fotomodulu ? Viem ze u 1020 to vrcalo pop rilozeni ucha dost ...
MagicQ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: sob lis 15, 2008 22:22
Kontaktovat uživatele:

Lumia 830 - chrastění ve fotoaparátu

Příspěvek od MagicQ »

Je to pravděpodobně... Je to na reklamaci? No to je nějaká softwarova chyba a win10 či HR to zafixuji?
bigt
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 334
Registrován: sob bře 30, 2013 11:15
Zařízení: Nexus 5X, Nvidia Shield K1, Acer 1810TZ
Bydliště: Haná

Lumia 830 - chrastění ve fotoaparátu

Příspěvek od bigt »

Mám L830 a rozhodně nechrastí, pokud to ale nemá vliv na fotky, neřešil bych to.
MagicQ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: sob lis 15, 2008 22:22
Kontaktovat uživatele:

Lumia 830 - chrastění ve fotoaparátu

Příspěvek od MagicQ »

Vliv na fotky to nemá, ostřit jde zatím také bez problémů. V létě se vracím do čech, tak to nejspíš donesu na reklamaci kvůli špatnému displeji (vadné pixely, bílá skrvna).. uvidím co na to řeknou. Nemá někdo zkušenost s reklamací, pokud je ten hliníkový rámeček evidentně pomačkaný na několika místech?
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Re: Lumia 830 - chrastění ve fotoaparátu

Příspěvek od Sinpa »

Známému z toho důvodu reklamaci zamítli - mechanické poškození. Reklamoval neostřící foťák na L830.
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Lumia 830 - chrastění ve fotoaparátu

Příspěvek od kllr007 »

2 rozne 930tky som reklamoval jedna viac druha menej poskodeny kovovy ram - obe vyreklamovane v pohode..

To ze sa na kove objavy obcas skrabanec/tukanec s tym musia ratat a ak o nieje nijak vazne tak to na zamietnutie nieje.
MagicQ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: sob lis 15, 2008 22:22
Kontaktovat uživatele:

Lumia 830 - chrastění ve fotoaparátu

Příspěvek od MagicQ »

o škrábanec ani nejde.. u mě to jsou jasný pády o zem, nic, co bych tajil. To samé se mi stávalo u L820, jenže tam jsem vyměnil kryt za nový, a bylo po šlincech... Tady ten hliníkový rámeček nevyměním, zase na druhou stranu nechci nosit žádný kryt... Ten telefon jsem si vybral právě kvůli tomu prďáckýmu rámu a nechci ho schovávat za obal.. a pak třeba zároveň přijít o bezdrátové nabíjení nebo třeba tloušťku telefonu a pohodlnost při ovládání... tak uvidím...
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů