vysvícený displej

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
MagicQ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: sob lis 15, 2008 22:22
Kontaktovat uživatele:

vysvícený displej

Příspěvek od MagicQ »

Zdravím...
Chci se zeptat... Mam takový zvláštní problém :D zjistil jsem, ze v dolní části displeje, mi na světlým pozadi lehce prosvitaji ikony z dolní listy whatsappu :D .... Hodne na něm trávím casu evidentně... Je to důvod k reklamaci? Ponesu tam teď telefon, jelikož mam prach pod displejem.. Nevim jestli toto je důvod k dalsi reklamaci...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

vysvícený displej

Příspěvek od htcjirka »

Samozrejme, vypaleny displej je duvod k reklamaci a to k reklamaci uspesne samozrejme.
Uživatelský avatar
Arsis
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon srp 04, 2014 15:26
Zařízení: Nokia Lumia 925

vysvícený displej

Příspěvek od Arsis »

Zdravím,
na své rok staré L925 pozoruji už delší dobu úplně stejné příznaky - na bílém podkladu lze jasně vidět vypálené ikonky (shodou okolností také whatsapp :) ). Řešit jsem to nechtěl, protože mi bylo řečeno (a také jsem se všude možně dočetl), že je to vlastnost amoled panelů a že mě na reklamaci maximálně tak pošlou do patřičných mezí - naděje tedy pohasla až do přečtení tohoto tématu. Obrácím se tedy s dotazem na Vás, htcjirko, má to tedy smysl reklamovat? Nechce se mi být zbytečně měsíc bez telefonu, abych stejně zjistil, že reklamaci zamítili. Telefon byl zakupován u Alzy.

Děkuji Vám za odpověď. :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

vysvícený displej

Příspěvek od htcjirka »

Je to sice vlastnost po delsim pouzivani, ale normalne a uspesne reklamovatelna.
Takze nebojete se reklamovat, nikdo vas nikam neposle a ani nemůže.
Uživatelský avatar
Arsis
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon srp 04, 2014 15:26
Zařízení: Nokia Lumia 925

vysvícený displej

Příspěvek od Arsis »

Tak to opravdu moc rád slyším (čtu). Děkuji za odpověď, telefon co nejdříve odnesu do servisu a poté sem napíši, jak jsem pochodil.
--
EDIT abych zbytečně nedoublepostoval: včera se mi tedy vrátila Lumia z reklamace a vzhledem k těm všem negativním reakcím na servis Arvato, jsem se mírně obával, ale výsledkem jsem byl opravdu velice mile překvapen. :) Vyjádření k vyřízení: Porvedena výměna konektoru, flex kabelu, vibra motoru, baterie, displeje a sestav krytu. Takže krom zadního krytu je v podstatě kompletně nová. :) Takže pokud by někdo váhal s reklamací vypáleného displeje jako já, tak se toho vůbec nebojte, servis je poměrně vstřícný :)
kodein
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř zář 12, 2018 22:01
Zařízení: Redmi Pro

Re: vysvícený displej

Příspěvek od kodein »

Ahoj,

prosím o radu jak postupovat při zamítnutí reklamace.
Reklamace byla zamítnuta s vyjádřením:

Jedná se o opotřebení výrobku způsobené obvyklým používáním výrobku - opotřebení zobrazovacího panelu. Jedná se o vlastnost zobrazovací plochy AMOLED.

Děkuji
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Re: vysvícený displej

Příspěvek od htcjirka »

Nijak, neměl jsis kupoat telefon s Amoledem. Postupne starnuti obrazovky, vypalovani proste k nemu patri. Je to jeho vlastnost.
U auta take nepujdes reklmovat ojete gumy, brzdove destiky apod.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů