Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
Bobr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: pát led 30, 2015 11:06
Zařízení: Lumia 830

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bobr »

Marty04 píše:830 má GPS v pořádku. Přestaňte furt strašit.
Ja nechci nikoho strašit, mě se osobně 830 líbí. Proto jsem si ji koupil a ta Gps nesla a nesla i po výměně základní desky. A známý si koupil měsíc po me a ten samej problém. A to ze někomu jde jen když ma zapnuta data nebo wifi, neznamena ze je to v pořádku. Gps ma byt funkční i bez dat. Navíc nam nesla ani když byla data zapnuta. Tak neříkej ze strašim, když během měsíce 3 Lumia 830 s vadným modulem GPS :)
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaroslavii »

Také mi nefunguje GPS.
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Marty04 »

Taky jsem si to dřív myslel, že nejde. Ale po první fixaci satelitů, která sice trvala deset minut, už šlape jako hodinky za všech okolností.
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaroslavii »

A jak se ta fixace dela?
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Wertigo »

Necháš ji prostě zapnutou,dokud se nechytne?
Bobr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: pát led 30, 2015 11:06
Zařízení: Lumia 830

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bobr »

Marty04 píše:Taky jsem si to dřív myslel, že nejde. Ale po první fixaci satelitů, která sice trvala deset minut, už šlape jako hodinky za všech okolností.
Hm. To jsem taky zkoušel, měl jsem to zaplé i déle a nic. Asi mě štěstí opustilo. Jinak lumia 830 je bezvadná. :tlem:
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaroslavii »

Ta kalibrace, myslel jsem, ze je to neco jako lezata osmicka.
Bobr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: pát led 30, 2015 11:06
Zařízení: Lumia 830

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bobr »

jaroslavii píše:Ta kalibrace, myslel jsem, ze je to neco jako lezata osmicka.
Tím kalibruješ kompas
Laetry
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 25, 2015 13:49
Zařízení: LG g2

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Laetry »

Zdravím, čas dozrál, displej mojí LG g2 měla smrtelnou nehodu (už druhou) a já koukám po novém telefonu, dosud jsem měl jen android zařízení a to: LG optimus 2x, LG nexus 4 a LG g2. Teď vážně uvažuji o koupi wp. Rozhodně už nechci tel. s cenou vlajkové lodi, chci střední třídu a velice se mi líbí lumia 830, případně 930. U 930 mě ale velice odrazuje amoled. Ptám se, jestli byste mi doporučili radši 830 nebo 930, nebo radši android. Dodám, že pro mě je velice důležité dílenské zpracování, použité materiály, design a tím mi obě Nokie velice imponují, pokud bych měl volit zase android, tak asi huawei p7. Osobně se mi nejvíc líbí lumia 830, ale bojím se jejích dětských nemocí. Proto píšu sem do vlákna o 830, jestli se to sem nehodí, tak věřím, že nějaký mod bude tak hodný a přesune. Předem díky za rady.
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od pogo8303 »

Za mě Ti ji rozhodně doporučím, mám ji týden a po zkušenostech s L920 rozhodně nemůžu říct, že by byla horší než starší typy. 3 uživatelé Ti napíšou, že nefunguje GPS, pak je potřeba si dávat pozor na někdy nelícující rohy displeje, ale u mě všechno funguje na 100%. Výdrž zatím 1-2dny podle používání. Co se týče displeje - jsem zvyklý na IPS, takže to že černá není úplně černá mi nevadí, AMOLED nechci, proto jsem taky volil L830, Zase L930 je výkonnější, takže tam je to na Tobě. "Dětské nemoci" má dnes bohužel každá značka, každý mobil, takže to, že narazíš na 100% bezchybný přístroj Ti samozřejmě nikdo nezaručí :)
newwes
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pát zář 26, 2014 21:20
Zařízení: iPhone 7

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od newwes »

Já přešel na 830 z LG G2 a můžu doporučit. S oběma max spokojenost
faoltiarna
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: stř led 28, 2015 20:45
Zařízení: Lumia 535

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od faoltiarna »

Uznávám, ze gps bych za tu cenu čekala lepší. Sice netrvá deset minut než se chytí, většinou je to tak minutka nebo dvě, ale úplně přesná není, ale aspoň trefi ulici. Uvidím, co to udělá po nějaké aktulizaci, nebo prechodu na w10, teď se mi to reklamovat nechce.
Ale kompas mi to porad hlasi jako nefunkční, ať s tím hybu jak chci, tak teda nevím...

Jinak je zajímavé, ze Here drive me najde během chvilky, ale Here maps to trvá desne dlouho a kolikrát je to i nepřesné, a člověk by řekl, ze by to melo fungovat stejne.
Bobr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: pát led 30, 2015 11:06
Zařízení: Lumia 830

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bobr »

Laetry píše:Zdravím, čas dozrál, displej mojí LG g2 měla smrtelnou nehodu (už druhou) a já koukám po novém telefonu, dosud jsem měl jen android zařízení a to: LG optimus 2x, LG nexus 4 a LG g2. Teď vážně uvažuji o koupi wp. Rozhodně už nechci tel. s cenou vlajkové lodi, chci střední třídu a velice se mi líbí lumia 830, případně 930. U 930 mě ale velice odrazuje amoled. Ptám se, jestli byste mi doporučili radši 830 nebo 930, nebo radši android. Dodám, že pro mě je velice důležité dílenské zpracování, použité materiály, design a tím mi obě Nokie velice imponují, pokud bych měl volit zase android, tak asi huawei p7. Osobně se mi nejvíc líbí lumia 830, ale bojím se jejích dětských nemocí. Proto píšu sem do vlákna o 830, jestli se to sem nehodí, tak věřím, že nějaký mod bude tak hodný a přesune. Předem díky za rady.
Známý má 930 a je bezchybná. Doporučuji. Mám Lumii 830 také bezva ale má své mouchy.
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od pogo8303 »

faoltiarna píše:... Ale kompas mi to porad hlasi jako nefunkční, ať s tím hybu jak chci, tak teda nevím...
Doteď jsem nepoužíval, takže jsem nezkoušel - trvalo to teda hodně dlouho, než se povedlo najít správný pohyb, ale asi po 10ti minutách zkoumání se povedlo a kalibrace úspěšně dokončena :)
Laetry
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 25, 2015 13:49
Zařízení: LG g2

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Laetry »

Bobr píše:Známý má 930 a je bezchybná. Doporučuji. Mám Lumii 830 také bezva ale má své mouchy.
Věřím, že je bezchybná, ale pro mě je poměrně velký problém přítomnost amoled displeje, chtěl bych se mu pokud možno vyhnout, proto váhám mezi 830 a 930, jinak by to byla jasná volba.
Bobr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: pát led 30, 2015 11:06
Zařízení: Lumia 830

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bobr »

Nevím co všíchni mají proti Amoled. Doma mame dva mobily s amoled už dva roky a bezchybné. No záleží na každém co mu sedí :tlem:

necituj předchozí příspěvek, je to zcela zbytečné a zabírá to místo. Díky. Mimonaut
Bobr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: pát led 30, 2015 11:06
Zařízení: Lumia 830

Re: Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bobr »

Jak říkáš, každý kousek má něco, ale pamatuju období kdy ještě byla Nokia a tolik závad nebylo. Ale to je dáno tím, že teď se jede na kvantitu a co nejrychleji na trh a ne na kvalitu. :smile:
Naposledy upravil(a) tslany dne sob bře 28, 2015 15:32, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Citace posledního příspěvku
eXtenZ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 135
Registrován: pát lis 12, 2010 20:57
Zařízení: iPhone 5S

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od eXtenZ »

Dnes sa mi stalo niečo nevídané na mojej L830 :D Neviem ako to presne nazvať, ale z ničoho nič, keď som odblokoval mobil mi vydal taký čudný zvuk asi na 2 sekundy (ako keby nejaký typ notifikácie ale nebola to notifikácia). Po pár minútach znova to isté. Nestretol sa niekto s tým ? Dosť ma to vydesilo :D
zemiak33
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: čtv pro 18, 2014 21:33
Zařízení: lumia 950 dual sim

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od zemiak33 »

to Laetry: mám Lumiu 830, aj keď je to IPS, zobrazovanie čiernej ujde, mne ten fon stačí, na glance screen som si zvykol...
keďže prechádzaš z androidu odporučil by som Ti WP si najprv vyskúšať buď v obchode, alebo kúpiť, vyskúšať a do 15 dní vrátiť keď sa Ti nebude pozdávať
JarekBer
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: sob pro 20, 2014 18:26
Zařízení: Honor 4X

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od JarekBer »

Zdravím, tak jsem vyměnil 1320 za 830, ale byl jsem dost zvykly u 1320 na probuzení (zobrazeni glance) po vytažení z kapsy. To 830 nemá? Nebo jsem to jenom nenašel?
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 76 hostů