Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
marrian
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte úno 17, 2015 14:50
Zařízení: Nokia Lumia 830

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marrian »

Dobrý den, mohl by mi, prosím někdo poradit s řešením následujícího problému? Výběr písniček, který si vytvořím pomocí seznamu stop, se mi postupně náhodně, případně rovnou celý maže. Nová stopa sice zůstane vytvořená, ale zobrazuje 0 skladeb, případně menší počet, než jaký jsem vytvořil. Zkoušel jsem různé možnosti ukládání - tzn. plusko u seznamu stop a následné vyhledání a přidání skladby i stisknutí názvu skladby a následné přidání do již existující stopy - a nic z toho nepomáhá. Za případnou radu díky.
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Wertigo »

Rád bych poradil,ale playlisty si dělám zásadně v počítači a pak jen synchro
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

Inak už mi 830 2x padla asi z metra na podlahu (doma plavajucu) a nič a to priamo na displej - raz sa rozletela druhýkrát ani to - žiadny skrabanec ani na kryté displeji či hliniku - ale dnes mi už preistotu došlo puzdro nabudúce také šťastie nemusim mať
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

Inak mam ale celkom dosť skrabancov na to že to má GG3 - a to nosim slusne a vo vrecku len samostatne... Nechapem
Dragonerix
smartguru
smartguru
Příspěvky: 771
Registrován: úte pro 23, 2014 9:37
Zařízení: Lumia 930

Re: Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Dragonerix »

Vzhledem k tomu že ti již spadnul a zrovna displejem se ani nedivím.. Mikro části ze země poškrábou displej při pokusu třeba jen při sebraní nebo očistění telefonu bez ohledu na GG3. GG3 je spíše proti velkým škrábancům, nikoliv drobných.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

no po padu som ho jemne ocistil a nezaznamenal som vacsi vyskyt...skor pri beznom noseni a vytahovani z a do vrecka...je mozne ale ze nejake mikrovlakna alebo nejake casti mozem jemne obtriet (nejaky zips niekde a pod) hovorim nie je to nic hrozne...ale mini vlasnocnicovych tam je celkom dost...ale treba to skumat resp spravne naklonit na svetlo - inak vyzera ako novy no :D
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Marty04 »

Nemáš v kapse džínů našitý cvočky?
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

ne ne...ale vo vetrovke na krajoch su tie take zapinacie...tak je mozne ze pri vytahovani - aj ked niesu vobec ostre su uplne hladke aj na krajoch aj som si daval pozor...ale asi sa tomu nevyhnem...zas srdce mi to netrha - sklo som lepit nechcel lebo na bokoch je celkom zaoblene sklo a keby som tam mal hrany tak by mi to vadilo...a zas folia...folie nemam rad :D
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Marty04 »

Taky nemám rád fólie. A ani nenosím telefon v žádném pouzdru. Jediná věc, kde jsou vidět známky užívání je tlačítko fotoaparátu, už je trochu ošoupané na jedné hraně. Klasická plastová lesklá tlačítka vydrží víc než ten nástřik. :-D
Uživatelský avatar
Tambor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 108
Registrován: úte bře 27, 2012 13:13
Zařízení: HTC U11
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tambor »

Nemáte náhodou někdo zkušenost s tímhle držákem do auta? http://www.sunnysoft.cz/zbozi/120PBR-51 ... ovace.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaroslavii »

Je je. Asi dobrej, ale ta cena! Ja mam za 80,- z Kaufladnu a zatim funguje. ;-)
Uživatelský avatar
Tambor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 108
Registrován: úte bře 27, 2012 13:13
Zařízení: HTC U11
Bydliště: Praha

Re: Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tambor »

Já vím, ale ta cena je za to dobíjení v držáku ...
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaroslavii »

Nejspis jo. Mam v aute universal microusb najijecku 1A na mobily za 120,- a mam pokryto. Za 200 celkem mam take oboje. :grin:
couker
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon črc 21, 2014 14:59
Zařízení: ---

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od couker »

Nemohl by mi prosím někdo poradit, co mám udělat, když mi přestalo fungovat gesto pro zobrazení notification centra na zamčené obrazovce? Pokud mám mobil odemčený, můžu normálně gestem dolů zobrazit notifikace. Pokud je display uspaný, tak když 2x poklikám - aktivuji ho, ale když se pokusím gestem zobrazit notifikace, tak se mi to zasekne tak v půlce a nejde to stáhnout kompletně dolů. Předtím mi to fungovalo a nic extra jsem neměnil. Díky za případné nápady, jak by to šlo spravit.
couker
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon črc 21, 2014 14:59
Zařízení: ---

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od couker »

Jasné - restart jsem zkoušel, nepomohlo. Ani googlení mi zatím rozumné odpovědi nepřináší. Telefon by měl být aktualizován - resp. OS version 9.10.14219.341
couker
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon črc 21, 2014 14:59
Zařízení: ---

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od couker »

-Pavel- píše:Tak pokud máš tento problém a restart nepomohl, můžeš Obnovit tovarní nastavení, ten telefon vrátí do podoby, kdy jsi telefon vybalil a mělo by být po problému. Zálohuj kontakty atd ... Celou zálohu telefonu bych tam nepouštěl a začal jako nový telefon, ať tam něco nenatáhneš. Připrav se na nastavování telefonu a atd ... Pokud jsi zkusil co jsi mohl, tak obnovit. ;-)
Jo, to mě taky napadlo, ale chtěl jsem se tomu vyhnout, jelikož se mi s tím nechce znovu drbat. Zas na druhou stranu tam nemám moc aplikací, tak by to nemuselo být tak tragické. Ale asi mi nezbyde nic jiného :(
-Pavel- píše: Není to 8.10.14219.341 ? To číslo 9 je asi překlep. :)

Poslední OS 8.10.14219.341 + Lumia Denim 02040.00019.14484.24002
Jj. Překlep.
Inkoust
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon úno 23, 2015 16:46
Zařízení: Nokia C3-00

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Inkoust »

@Couker: Podívej se do nastavení notifikačního centra, jestli nemáš zakázané zobrazování notifikací na zamčeném telefonu. Pak se stažením prstu můžeš podívat jen na hodiny a dál tě to nepustí. Reset bych vůbec nedělal, protože to by sis to nahrál znovu při obnovení ze zálohy :) Dej vědět, jestli to pomohlo, protože jsem si kvůli této odpovědi zřídil účet :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Nic se natahnout nemuze, aplikace se instaluji od zacatku a zbytek nastaveni zadne vadne data obsahovat nemuze.Jiz nekolik let bezne obnovuji a vse ok., logicky.
couker
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon črc 21, 2014 14:59
Zařízení: ---

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od couker »

Inkoust píše:@Couker: Podívej se do nastavení notifikačního centra, jestli nemáš zakázané zobrazování notifikací na zamčeném telefonu. Pak se stažením prstu můžeš podívat jen na hodiny a dál tě to nepustí. Reset bych vůbec nedělal, protože to by sis to nahrál znovu při obnovení ze zálohy :) Dej vědět, jestli to pomohlo, protože jsem si kvůli této odpovědi zřídil účet :)
YES! Díky, toho jsem si vůbec nevšiml. Funguje. Moc díky za to, že sis tu ten účet zřídil :)
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Nokia Lumia 830: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaroslavii »

Ta 830 je fakt kram, pokud vypadne signal, uz nenaskoci. Musim telefon vypnout a zapnout, pak naskoci. Jo, mam Vodafone, predtim jsem mel LG, signal na chvili zmizel, ale naskocil. Lituji, ze jsem si ji koupil. I komunikace s pamet.kartou je spatna, mam A-data class 10. Chrci reproduktor a nez se nekdy preklopi dlazdice, to je doba. Stve me, kdyz neco nejde tak jak ma. Dlouho ji mit nebudu, pro me je to zklamani.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 hostů