Stránka 1 z 1

Internet explorer update Lumia Cyan

Napsal: stř srp 27, 2014 7:51
od Venda12
Zdravím, po update Nokia Lumia 820 na Cyan mně nefunguje na internet explorer verze pro stolní počítače, pouze mobilní verze. Nelze přehrávat např. video na Seznamu.cz, stránka naležato jsou zobrazena v úzkém pásu apod. V dřívějších verzích to fungovalo dobře. Řešil to někdo?

Internet explorer update Lumia Cyan

Napsal: pon zář 22, 2014 15:36
od herbert24
Asi zatím ne. V podstatě jsem nic nenašel ani na zahraničních fórech. Přitom ten IE je na mé 720 úplně odepsaný. Video tragédie, složitější stránky vůbec nenajedou, padá velmi často...

Internet explorer update Lumia Cyan

Napsal: sob říj 25, 2014 22:51
od dimm
Taky mám problém s IE
Při prohlížení stránek Smartmanie,se mě asi po druhém vrácení nazpět(přetáhnutím obrazovky) začne obrazovka IE zasekávat,blikat a po pár sekundách se chytne,nebo se i zasekne(pomůže znovu načíst),někdy se podaří vrátit bez problémů,ale většinou se seká a načítá.Zajímavé že se to děje jen u Smartmanie,nebo jsem zatím neobjevil jiné stránky kde by to dělalo také.
Další věc je že mě v nastavení IE nejde nastavit větší písnenka a pozadí tmavé...v náhledu se mě změny zobrazí,ale když se vrátím na stránky prohlížeče tak žádná změna,restart mobilu také nic.
Po přehrátí softu přes NSRT žádná změna,všechno stejné.
Tak se chci zeptat,jestli máte také takové problémy na stránkách Smartmanie a jestli po změně nastavení v IE vel.písmen a pozadí se vám tyto změny projeví.

Ofic.Cyan 8.1.

Edit:Tak ta velikost písmen a pozadí platí asi jen pro volbu zobrazení pro čtení(musí se rozkliknout,,knížka,,vedle tlačítka znovunačtení) , v samotném prohlížeči IE asi nelze.