lumia 710 - nejde zapnut

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
Wancohoff
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon bře 10, 2014 17:15
Zařízení: lumia 710

lumia 710 - nejde zapnut

Příspěvek od Wancohoff »

ahojte, mam taky problem s lumiou 710:

normalne fungoval, no zrazu sa vypol a uz nejde zapnut. po zapnuti iba zavybruje. nic sa nerozsvieti, ani nic nezobrazi.
po pripojeni na nabijacku zavybruje... po pripojeni k pc sa pripoji ako NLOAD, a asi v 10 sekundovych intervaloch sa pripoji, a odpoji, pripoji, odpoji... skusal som aj inu baterku, a sprava sa rovnako. telefon nepadol ani nic podobne, takze to predpokladam na software. lenze neviem ako ho mam preflashovat, ked sa kazdu chvilku odpaja pripaja.
hard reset tiez nepomaha. neviete nejaku radu?
dakujem
Wancohoff
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon bře 10, 2014 17:15
Zařízení: lumia 710

lumia 710 - nejde zapnut

Příspěvek od Wancohoff »

dakujem za brutal rychlu odpoved, idem vyskusat , a dam vediet ako som dopadol...
Wancohoff
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon bře 10, 2014 17:15
Zařízení: lumia 710

lumia 710 - nejde zapnut

Příspěvek od Wancohoff »

no nechce sa pripojit k tomu programu. (ovladace mam OK)

nepodarilo sa precitat informacie o telefone...

no ked som to dal sposobom ze telefon neodpoveda, tak ho Asi detekovalo, lebo vyhodilo ze TELEFON NIEJE PODPOROVANY...
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

lumia 710 - nejde zapnut

Příspěvek od l0lz »

Stretol som sa s takymto problemom, tiež to bola Lumia 710. Recovery tool vtedy ešte neexistoval, tak som to poslal na reklamaciu. Pomohlo.
Osobne si neviem predstaviť ako môže fungovať Recovery tool, keď je telefón vypnutý.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

lumia 710 - nejde zapnut

Příspěvek od htcjirka »

Mnohem lepsi je na telefon, který nejde zapnout Nokia Care Suite.Recovery tool je moc automaticky,takze nelze nektere operace delat manualne.
Wancohoff
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon bře 10, 2014 17:15
Zařízení: lumia 710

lumia 710 - nejde zapnut

Příspěvek od Wancohoff »

v zaruke uz nieje - servis sa urcite neoplati.
recovery moze fungovat, lebo aj ked je telefon vypnuty-pripoji sa.. akurat ze mi napise ze nieje podporovany (???)


nokia care suite mi ho napripoji, lebo sa odpaja pripaja sam dookola a pri tom vzdy zavybruje. (inak ani obraz ani zvuk)

nemate este daky napad ?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

lumia 710 - nejde zapnut

Příspěvek od htcjirka »

NCS ti ho nemůže pripojit,protoze ho pripojujes hned a ne az po vyzve při pouziti recovery,.Nepripojuje se po spusteni programu.Jen s tim programem neumis, to je cele.Kdybych to mel v ruce, do chvilky je nazivu.
Wancohoff
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon bře 10, 2014 17:15
Zařízení: lumia 710

lumia 710 - nejde zapnut

Příspěvek od Wancohoff »

ked to neumim, tak mi prosim ta porad...

dostal som sa po tade, ze zacnem flashovat (recovery v support tools) ale pred koncom sa telefon odpoji a fail...
Wancohoff
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon bře 10, 2014 17:15
Zařízení: lumia 710

lumia 710 - nejde zapnut

Příspěvek od Wancohoff »

fakt mi neviete niekto poradit ?
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

lumia 710 - nejde zapnut

Příspěvek od pk »

ak tam mas HW chybu tak ti nepomoze ziadny software.. je dost pravdepodobne ze ti uz odisiel do vecnych lovist bohuzial.
Wancohoff
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon bře 10, 2014 17:15
Zařízení: lumia 710

lumia 710 - nejde zapnut

Příspěvek od Wancohoff »

hej to som si tiez myslel, no ked este javy znamky zivota... pripoji sa, aj flashuje, ale pred koncom sa odpoji... nieje este nejaky iny sposob flashu ?
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

lumia 710 - nejde zapnut

Příspěvek od jaroslavii »

Ano. Již jí není pomoci. :???:
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

lumia 710 - nejde zapnut

Příspěvek od pk »

Wancohoff píše:hej to som si tiez myslel, no ked este javy znamky zivota... pripoji sa, aj flashuje, ale pred koncom sa odpoji... nieje este nejaky iny sposob flashu ?
to ze javi znamky zivota neznamena ze nema HW vadu. To co popisujes ale obavam sa je HW vada. Keby bola chyba v softe flashnes to tam na prvy pokus a neodpaja ta.
Wancohoff
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon bře 10, 2014 17:15
Zařízení: lumia 710

lumia 710 - nejde zapnut

Příspěvek od Wancohoff »

no hej, asi to nezachranim, program mi vyhodi toto :

Loading hashblock failed with ‘Messenger encountered error ‘No response received before timeout! Unable to continue message sending.’’
Exception:
System.Exception: Loading hashblock failed with ‘Messenger encountered error ‘No response received before timeout! Unable to continue message sending.’’ ---> System.Exception: Messenger encountered error ‘No response received before timeout! Unable to continue message sending.’ ---> System.OperationCanceledException: No response received before timeout! Unable to continue message sending.
at Nokia.Wezen.Programming.Messaging.Messenger.WaitAndHandleResponse(Bb6Tlv message)
at Nokia.Wezen.Programming.Messaging.Messenger.StartMessageHandling()
--- End of inner exception stack trace ---
at Nokia.Wezen.Programming.Messaging.Messenger.CheckError()
at Nokia.Wezen.Programming.SequenceLogic.HashLoader.LoadHashBlock(Byte[] data, UInt64 count, EscoCallbackData callbackData)
at Nokia.Wezen.Programming.ImageHandling.EscoReader.ManageDataBuffer(EscoCallbackData hashData)
at Nokia.Wezen.Programming.ImageHandling.EscoReader.Write(Byte[] buffer, UInt64 count, EscoCallbackData hashData)
at Nokia.Wezen.Programming.ImageHandling.EscoReader.Write(Byte[] buffer, Int32 offset, Int32 count)
at ComponentAce.Compression.Archiver.BaseArchiver.WriteToStreamWithOnDiskFull(Byte[] buffer, Int32 offset, Int32 count, Stream stream)
--- End of inner exception stack trace ---
at Nokia.Wezen.Programming.SequenceLogic.HashLoader.CheckForErrors()
at Nokia.Wezen.Programming.SequenceLogic.ImageLoader.LoadBinaryData(ImageBinaryData binaryData, HashLoader hashLoader, ImageCertificate certificate)
at Nokia.Wezen.Programming.SequenceLogic.ImageLoader.LoadImageFile(ImageBinaryData binaryData, ImageCertificate writeCertificate)
at Nokia.Wezen.Programming.SequenceLogic.ProgrammingLogic.ProgramImageFiles(EraseMethod eraseMethod)
at Nokia.Wezen.Programming.Programmer.Program()
at Nokia.Wezen.Product.Programming.FirmwareUpdate.WezenFirmwareUpdate.Recovery()
at Nokia.CareSuite.PlugIns.WezenRecovery.RecoveryDialog.RecoveryDialogModel.Flash()
at Nokia.CareSuite.PlugIns.WezenRecovery.RecoveryDialog.RecoveryDialogModel.<HandleDownloadVariantPackageCompleted>b__a(Object state)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

lumia 710 - nejde zapnut

Příspěvek od htcjirka »

Stále si stojim za tim, ze bych to rozchodil, mam vice moznosti.
Wancohoff
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon bře 10, 2014 17:15
Zařízení: lumia 710

lumia 710 - nejde zapnut

Příspěvek od Wancohoff »

to je pekne, ale poradit nechces, a ja som zo slovenska....
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

lumia 710 - nejde zapnut

Příspěvek od htcjirka »

Nektere rady bohužel nejsou zadarmo, i jejich ziskani něco stalo.I posta z SK není nejdrazsi.
Wancohoff
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon bře 10, 2014 17:15
Zařízení: lumia 710

lumia 710 - nejde zapnut

Příspěvek od Wancohoff »

heh, toto je zvlastne forum. vzdy som si myslel ze forum sluzi ako poradna, kde si ludia vymienaju rady a skusenosti navzajom aby si pomohli ...... ok tak diky vsetkym, pekny den ...
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Re: lumia 710 - nejde zapnut

Příspěvek od Manek49 »

A co ti máme poradit? Běžně dostupné možnosti jsi už vyzkoušel, teď už zbejvá jen servis, Jirka ti k němu nabízí alternativu. Servis ti taky neřekne jak to zpravil, protože nástroje na opravu nejsou zadarmo a investici potřebují zaplatit.
Wancohoff
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon bře 10, 2014 17:15
Zařízení: lumia 710

lumia 710 - nejde zapnut

Příspěvek od Wancohoff »

ok. uz som ho aj tak hodil do skatuly medzi nefunkcne mobili. neoplati sa to opravovat, ma to hodnotu tak 40e ...
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů