Lumia 82X???

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
kuclb
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pát úno 05, 2010 20:42
Zařízení: Xperia 1

Lumia 82X???

Příspěvek od kuclb »

Zdravím Vás všechny, vím, že mě možná pošlete do háje. předem napíšu jedno (a je to pravda!), a to, že jsem skutečně hledal informace, docela dosti dlouho :-). Chci se Vás zeptat, zda nevíte, jestli přijde nějaká Lumia 825 nebo nějak tak, prostě ekvivalent telefonu L 820 jen v designu L 925. 925 mi přijde příliš veliká, 820 je ok, jen prostě design a případně display s větším rozlišením. Nevíte o nějakých novinkách? Díky a neukamenujte mě...
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Lumia 82X???

Příspěvek od mato289 »

Zdravim, Lumia 825 sa chystá, no už dávnejšie som čítal, že displej bude presahovať uhlopriečku 4.5 palca, čiže bude určite celkovo väčšia..
mceza

Lumia 82X???

Příspěvek od mceza »

O Lumii 825 se psaly před měsícem nějaké spekulace, ale asi se z toho nakonec vyklube Lumie 1520. A možná i nějaký Nokiácký tablet. Jiné novinky zatím nejsou známy. Nokia určitě na něčem pracuje, ale co a kdy to bude, toť otázkou...

Na začátku roku tu možná dojde k odkupu společnosti Microsoftem, takže se ještě necháme překvapit...
kuclb
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pát úno 05, 2010 20:42
Zařízení: Xperia 1

Lumia 82X???

Příspěvek od kuclb »

No mně právě jde o to, aby tzv. Lumia 825 byla menší, než 925. Prostě velikost 4" až 4,3". Už 920/925 mně přijde veliká. O tom tabletu 825 jsem taky četl. Jinak mi přijde chaotické číslování a přeskakování "kategorií" u Nokie k ničemu. Takže o telefonu velikosti, výkonu a výbavy dnešní 820 nevíte? Proč nechtějí mít 4,3" display, 1920x1080, good processor, 1GB RAM, fajn svůj software... a místo toho dělají mobily s mega displayi a horší konfigurací... Díky za případné reakce a typy.
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Lumia 82X???

Příspěvek od mato289 »

Dnešným trendom je zväčšovanie uhlopriečok, s tým nespravime nič.K tej L920/925 ja keď som prechadzal z L800 na L920 hneď pri prvých dojmoch sa mi zdal telefon obrovský, no časom som si na to zvykol a menší prístroj by som už nechcel.
mceza

Lumia 82X???

Příspěvek od mceza »

4,3" displej o FullHD rozlišení by se nechytil na asijských trzích a v Indii. To je víc jak polovina potencionálních zákazníků. Zatímco my tupí Evropani prostě koupíme, co je.

Lumii 920 jsem se také hodně dlouho bránil. A víš co? Nerad to přiznávám, ale menší telefon už nechci.
kuclb
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pát úno 05, 2010 20:42
Zařízení: Xperia 1

Lumia 82X???

Příspěvek od kuclb »

Chápu, že při velikosti 4,3" už je mi takové rozlišení k ničemu, jediné co nechápu je honba za velikostí. Z praktického hlediska je to nesmysl. Dyť i jabko se nežene za většíma uhlopříčkama, je to k ničemu. Mně přijde 820 tak akorát do ruky :-) Proto jsem i zakládal tento topic, jestli někdo neví o něčem ve stylu 820 jen prostě nějak vývojem vylepšený... Díky za info!!! Bohužel jde Nikie jinudy, kvantitou, ne kvalitou, přitom by to šlo oběma najednou... :-D
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Lumia 82X???

Příspěvek od mimonaut »

není to nesmysl. na větší úhlopříčku si člověk zvykne jak nic a většina lidí by už do menší nešla. To, že to nedělá apple o ničem nesvědčí a taky je za to nejčastěji kritizován.. ono číst (nedej bože i přispívat na) web na iPhone je utrpení, když to porovnám s 4,5" na l920
Někdo rád menší, ale praktický význam větší obrazovky je prostě zřejmý.
Taky jsem se bránil a už 4" mé bývalé omnie7 mi přišly moc, teď už bych pod 4,3 nešel ani náhodou a uvažuji nad větším..
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů