Lumia 820 nelze připojit k Win XP

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
TTKK
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv čer 06, 2013 12:50
Zařízení: Nokia Lumia 820

Lumia 820 nelze připojit k Win XP

Příspěvek od TTKK »

Přeinstaloval jsem PC a za živýho boha nejde připojit telefon k PC. V průzkumníku je pouze fotoaparát ale nelze procházet složky. Zkusil jsem už vše co se na netu najde, včetně ovladačů, nainstalování Media Playeru 11, prostě všeho co se i na zahraničních serverech najde ale telefon se prostě nepřipojí. Na Win 7 vše funguje ale na XP nic :( Nemá někdo nějakou radu ? Díky.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Lumia 820 nelze připojit k Win XP

Příspěvek od Manek49 »

Zbavit se prehistorických Win XP :tlem:
TTKK
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv čer 06, 2013 12:50
Zařízení: Nokia Lumia 820

Lumia 820 nelze připojit k Win XP

Příspěvek od TTKK »

Díky za radu ale nechci... Používám IBM T42 který mi na to co potřebuji vyhovuje a nerozpadne se za rok jako ty současný sráče. Ale Win 7 na něj nejdou. Respektive jdou ale není ovladač na grafiku, ten co je upravenej nefunguje moc dobře takže smůla.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Lumia 820 nelze připojit k Win XP

Příspěvek od Manek49 »

Však jsem to myslel žertem :-) bohužel ale neporadím mam Win XP jen v práci, takže jsem to ještě neřešil.
Pwerus
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv čer 28, 2012 22:15
Zařízení: Iphone 5

Lumia 820 nelze připojit k Win XP

Příspěvek od Pwerus »

Zdravím, v nějakým vlákně jsem četl že na Windows phone 8 je potřeba mít na Windows XP nahrané ovladače. Zkus prohledat tohle http://support.microsoft.com/kb/2749484/cs
TTKK
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv čer 06, 2013 12:50
Zařízení: Nokia Lumia 820

Lumia 820 nelze připojit k Win XP

Příspěvek od TTKK »

Při instalaci mi to píše že nelze instalovat do serverových operačních systémů....tak nevím, mám XP Pro legální... :(
Pwerus
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv čer 28, 2012 22:15
Zařízení: Iphone 5

Lumia 820 nelze připojit k Win XP

Příspěvek od Pwerus »

http://www.windowsphone8tips.com/2013/0 ... indows-xp/" onclick="window.open(this.href);return false; nebo http://www.ekoob.com/fix-windows-xp-vis ... e-8-12227/" onclick="window.open(this.href);return false; zde něco v češtině http://forum.mynokia.cz/viewtopic.php?f=148&t=18875" onclick="window.open(this.href);return false;
TTKK
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv čer 06, 2013 12:50
Zařízení: Nokia Lumia 820

Lumia 820 nelze připojit k Win XP

Příspěvek od TTKK »

Bohužel, všechno tohle už jsem na netu našel a zkoušel....bez výsledku. V ovládacích panelech se mi hardware nainstaloval jako USB Devices ale stále se hlásí pouze jako "fotoaparát" bez možnosti složek :(
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Lumia 820 nelze připojit k Win XP

Příspěvek od Flynn »

Nevím, zda jste se o tom už nebavili, a tak zkusím: jaký máš ServicePack na WinXP? Měl bys mít, tuším, SP3.
TTKK
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv čer 06, 2013 12:50
Zařízení: Nokia Lumia 820

Lumia 820 nelze připojit k Win XP

Příspěvek od TTKK »

Ano mám. Vše tak jak má být... Dělám v IT 20 let ale tady jsem fakt v koncích. Já už zkusil úplně všechno ale prostě to nejde, Lumia se nepřipojí, pouze jako fotoaparát.
Standa99
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: ned bře 12, 2006 10:53
Zařízení: Pixel

Lumia 820 nelze připojit k Win XP

Příspěvek od Standa99 »

........
TTKK
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv čer 06, 2013 12:50
Zařízení: Nokia Lumia 820

Lumia 820 nelze připojit k Win XP

Příspěvek od TTKK »

Uvažuji o tom, protože nic jinýho asi nezbýva.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 820 nelze připojit k Win XP

Příspěvek od htcjirka »

Je to opravdu divne,na XP(mam je jeste na jednom stroji) se me prerfektne zobrazuje vcetne veskerych moznych slozek..
TTKK
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv čer 06, 2013 12:50
Zařízení: Nokia Lumia 820

Lumia 820 nelze připojit k Win XP

Příspěvek od TTKK »

Tak problém vyřešen ! Stačilo ve správce zařízení najet na fotoaparát LUMIA 820 a aktualizovat ovladač. Poté se již objevil vytoužený Windows Phone ;)
Uživatelský avatar
Antuch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 117
Registrován: pát říj 25, 2013 5:51
Zařízení: Asus Zenfone 5
Bydliště: Trutnov Pyčo!!!

Lumia 820 nelze připojit k Win XP

Příspěvek od Antuch »

já musel přeinstalovat xp¨éčka, pak naistalovat servis pack 3...nic se nestalo...pak jsem zkusil nainstalovat nějaký winusb ovladač a spouštěl jsem to ručně a taky furt nic...pak jsem někde našel, že pomůže stáhnout windows media plaer 10, což jsem bral jako poslední možnost...a včera jsem to opravdu rozchodil.ale nervy jsem měl na pochodu, pač jsem to řešil od středy:-)
Lukix22
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned zář 01, 2013 22:43
Zařízení: Nokia Lumia 930

Lumia 820 nelze připojit k Win XP

Příspěvek od Lukix22 »

Nechci zakládat opět stejné téma, tak to zkusím zde.
Měl jsem Win XP nainstalovány asi 1,5 roku a asi před 2 měsíci jsem si do pc narval nějaký bordel (běžel proces svchost.exe na 100%), takže jsem naformátoval systémový disk a odznovu.
Před tohle akcí se mi Lumia 920 připojila v pohodě jako MTP a viděl jsem složky a mohl si přesunout fotky a videa do pc.
Po nainstalování systému a připojení telefonu se nainstalovali nějaký drivery a telefon se připojoval jako fotoaparát. Stáhl jsem si drivery a položce Fotoaparát Lumia 920 jsem dal vynucené nainstalování oněch stažených driverů. Nic. Pak jsem se dočetl o SP3 a Win media playeru 10. Provedl jsem to, opět i drivery a teď jsem o krok dále, ale stále to není jak by mělo být.
Viz. přiložený obrázek.
Přílohy
SprávceZařízení.JPG
SprávceZařízení.JPG (51.92 KiB) Zobrazeno 6281 x
energizer
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob úno 12, 2011 11:50
Zařízení: Nokia 5630 XpressMusic

Lumia 820 nelze připojit k Win XP

Příspěvek od energizer »

zdar. Já mám snad ještě blbější problém. Mám taky XP SP3 se všema aktualizacema a L920, která mi na jednom počítači dává "Zařízení USB nebylo rozpoznáno", všecky zde i jinde publikované postupy všetně Winmedie 11, WinUSB apod vyzkoušeny a nic. Na druhém počítači to ukazuje aspoň ten foťák, ale zase se to furt připojjuje, odpojuje, připojuje, odpojuje, takže nejde téměř nic stihnout udělat. Co s tím? WP je fakt úchylárna!!!
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Lumia 820 nelze připojit k Win XP

Příspěvek od mimonaut »

No, nazvat WP uchylarnou protože mi nefunguje připojení ke dvanáct let starému OS, který má za pár týdnů ukončenou veškerou podporu, to chce hodně odvahy. Uvědomuješ si, že standardy které WP používá jsou o mnoho let novější, než SP3 u winXP?
mceza

Lumia 820 nelze připojit k Win XP

Příspěvek od mceza »

Místo, aby byli lidé rádi, že to na Win XP vůbec funguje (zde to je ojedinělý problém, na dálku ho ale nevyřeším), tak nadávají, že WP je naprd... To je přesně to, proč nejsem rád za tak masové rozšíření smartphonů mezi lidi. Někteří si to prostě nezaslouží...
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Lumia 820 nelze připojit k Win XP

Příspěvek od CageJ »

mimonaut píše:No, nazvat WP uchylarnou protože mi nefunguje připojení ke dvanáct let starému OS, který má za pár týdnů ukončenou veškerou podporu, to chce hodně odvahy. Uvědomuješ si, že standardy které WP používá jsou o mnoho let novější, než SP3 u winXP?
12 ?

uz 13...
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů