Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Neposlou te do haje, je to bezne reklamovatelna vada.
kubass77
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: ned úno 23, 2014 19:01
Zařízení: Nokia Lumia 820, Nokia Lumia 730
Bydliště: Olomouc

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kubass77 »

Ok, já to prubnu, eště štěstí že sem to objevil za včas :-D
kubass77
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: ned úno 23, 2014 19:01
Zařízení: Nokia Lumia 820, Nokia Lumia 730
Bydliště: Olomouc

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kubass77 »

Tak telefon je doma, vyměnili mi displej :-o, dotykovou vrstvu, kryt foťáku, a ještě je tam vidět ve výpisu jiné, nevim co si podtím představit, s opravou spokojenost, na to že byl jenom trošku prach na čočce předního foťáku. Co mě ale vážně nasralo je že mi dali tel do továrního nastavení, fajn, mohl sem to čekat a vůl jsem si nezazálohoval data, ale típek mi suše odvětil že se mě na to měl přijímací technik zeptat, nezeptal...
Přecijenom já se o telefony starám a naposledy na reklamaci jsem byl naposledy s N73 před tisíci lety, tak mi to prostě nedošlo :-(. Otázka zní, mám kartu plnou map, a nainstalovanejch aplikací, tak bláhovej abych si myslel že strčím sd do tlfnu a vše pojede jak předtím nejsem, ale je tady otázka, když nainstaluju tu stejnou appku, hru..., sosne si data z SD nebo mám kartu rovnou naformátovat (až si zazálohuju fotky samo).
Dík.
xHeretic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned lis 26, 2006 19:08
Zařízení: Windows Phone!

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xHeretic »

Teď už je to zbytecčné, ale v PC branži i v na poli smartphonů platí jedno zlaté pravidlo: ZÁLOHOVAT, ZÁLOHOVAT, ZÁLOHOVAT
A obzvlášť když el. zařízení předáváš cizí osobě...to si můžeš nadávat opravdu jen sám sobě.

Microsoft na toto myslí a proto se ti záloha dělá automaticky po určité době, pokud jsi připojený přes wifi....nebo ti to alespoň nabízí aby jsi udělal zálohu...takže bych se docela divil kdyby jsi neměl alespoň nejakou na svém Microsoft účtu.
kubass77
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: ned úno 23, 2014 19:01
Zařízení: Nokia Lumia 820, Nokia Lumia 730
Bydliště: Olomouc

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kubass77 »

čeče, nemám, sem to vždy odbouchnul jakože pozdějc, a snad niákdy sem to nezálohoval, na co taky že? :-D, kontakty mám ve strym telefonu, sice teda né ty poslední, ale život jde dál, a když mám vlastně novej telefon tak si sním můžu aspoň zase hodiny hrát :-D
kubass77
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: ned úno 23, 2014 19:01
Zařízení: Nokia Lumia 820, Nokia Lumia 730
Bydliště: Olomouc

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kubass77 »

no já jsem asi d*m*n*, páč sem se rozčiloval zbytečně, kontakty, záložky v ie a celkově historie v prohlížení netu a i nastavení v appkách zůstalo, takže přecijenom asi zálohu provedli :-D, jsem rád...
Dejv_
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: stř črc 24, 2013 11:28
Zařízení: OnePlus 3T

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Dejv_ »

Zdravím, kolik může stát oprava L820? Spadl mi na chodník, rozbilo se sklo a přestala fungovat dotyková vrstva. Takže jediné co s ním můžu teď dělat je focení, protože hw tlačítka fungují.
Vyplatí se to ještě u tak starého telefonu nebo raději koupit novou lumii za 3-4 tisíce kč?
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od JirkaTom »

Například tady: http://stellatech.com/nokia-lumia-820-f ... 13943.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale htcjirka ti možná nabídne lepší cenu i s opravou...
bigt
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 334
Registrován: sob bře 30, 2013 11:15
Zařízení: Nexus 5X, Nvidia Shield K1, Acer 1810TZ
Bydliště: Haná

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bigt »

Lumia 640 je lepší alternativa opravy... Je to +- stejný telefon jak 820, ale má lepší baterku
P.J.Fry
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: stř črc 10, 2013 14:51
Zařízení: iPhone 6s 64GB

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od P.J.Fry »

Zdravím,

Je možnosť nahrať do telefónu nejako WP8.0?
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Wertigo »

Asi jen pokud máš někde staženou příslušnou ROM. Proč chceš nahrávat starý systém?
P.J.Fry
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: stř črc 10, 2013 14:51
Zařízení: iPhone 6s 64GB

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od P.J.Fry »

Keď bol telefón nový, spotreba batérie bola cca 2% za noc, teraz to je 10 až 15%, chcem teda zistiť, čo má na to vplyv, či novší OS alebo opotrebovaná batéria.

hmm ale keď tak rozmýšľam na GDR2 sa potom už asi nedostanem...
vald
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte lis 19, 2013 18:08
Zařízení: LG X Screen, Lenovo TAB 4.8

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vald »

Zdravím. Dnes mi vôbec nenačítalo pamäťovú kartu. Je tam micro SDHC class 10 A-data. Doteraz fungovala bez problémov. (mám ju tam už od začiatku). Vôbec mi ju nenačíta ale PC kartu bez problémov nájde aj prečíta.
Vie niekto prosím vás kde by mohla byť chyba? Riešil to už niekto? Díki
vald
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte lis 19, 2013 18:08
Zařízení: LG X Screen, Lenovo TAB 4.8

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vald »

Tak nič nepomohlo, len formátovanie karty v PC a zadanie továrenského nastavenia telefónu. Našťastie som mal aspoň zálohu kontaktov, takže som to prežil bez ujmy. Čo tento stav spôsobilo je mi stále záhadou...
freex
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát říj 23, 2015 21:47
Zařízení: Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od freex »

Zdravím
Už 4 mesiace vlastním tento mobil a nikdy som naň nemohol povedať nič v zlom. Ale dnes večer mu proste úplne šibe a robí si čo chce... Preinštaloval som ho a stále to isté. Mobil z ničoho nič sám približuje (zoomuje) obrazovku, prechádza si v menu ( z hlavnej obrazovky do menu ) a podobne. Keď chcem niečo napísať tak mi zruší klavesnicu, no proste jeden veľký bordel. Neviete čo s tým ?

Ďakujem.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

skus soft reset, ak nepomoze tak hard reset - nieco podobne sa udialo aj mne na L920 ale restartom to preslo
stomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: pon srp 19, 2013 14:48
Zařízení: Nokia Lumia 820

Re: Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od stomas »

freex: a nemáš zaplý zoom pomocí 2 prstů?
freex
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát říj 23, 2015 21:47
Zařízení: Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od freex »

Takže, zresetoval som mobil 3 krát a už to vyzerá v pohode. Zoomovanie som zapnuté mal, lenže mobil si zoomoval aj základnú obrazovku s dlaždicami + aj zamknutú obrazovku. Proste mobil sa ovládal úplne sám. Zatiaľ to vyzerá byť v pohode, keby niečo píšem :)
freex
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát říj 23, 2015 21:47
Zařízení: Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od freex »

Zdravím. Opäť začínajú problémy s mobilom. Občas si robí čo chce, alebo z ničoho nič prestane reagovať, tak ho musím zablokovať a odblokovať aby fungoval dotyk... toto sa zopakuje niekedy aj 5 krát... Neviete čo s tým ?
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tade »

Poslední dobou se mi to začalo také u L820 dít. Zrovna dnes ráno. Mám čerstvě nainstalovaný WP 8.1 GDR1 a předtím se mi to dělo při GDR2. Přičítal jsem to tomu. Očividně jsem se mýlil. Zrovna dnes ráno mi při prohlížení internetu přestal reagovat dotyk. Zamknul jsem telefon, odemknul a nepomohlo to. HW tlačítka (hlasitost, zamykání) fungovala. Restartoval jsem telefon a v pořádku. Většinou ale pomůže pouhé zamknutí a odemknutí telefonu.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů