Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

A má někdo z vás už GDR3? Jestli to v kombinaci s resetem a naformátovaní karty nezabere?
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

ano mam, prisiel som s tym prvy.. a riesil som to aj na wpcentral.. akurat sa to potvrdilo,ze sa to neriesilo.. este som pisal aj ludom s NDA co maju pristup k beta verziam a novym FW... tak stale to je ohlasene ako bug

riesenie je zatial iba vypnut metadata... format karty je take polo riesenie a hard reset telefonu robit nemienim.. pockam na novy FW ked uz..
blanicky
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: pát zář 27, 2013 13:04
Zařízení: Lumia 820

Re: Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od blanicky »

S Amber jsem měl duplicity taky. S přechodem na GDR3 a HR vše ok
subrt96
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát lis 29, 2013 21:10
Zařízení: Nokia Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od subrt96 »

Dobry den, rád bych se zeptal, jestli je na mobilu už od výroby folie nebo jestli si ji musím koupit :)
Děkuji za případné odpovědi :)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Není a kupovat ji musíš pouze v případě, že ji chceš používat. Nutné to není :)
Pokud tedy nemyslíš ochrannou přepravní fólii.. ta na displeji je, jen se s ní telefon ovládá dost blbě, navíc to strašně vypadá :)
subrt96
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát lis 29, 2013 21:10
Zařízení: Nokia Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od subrt96 »

A jak je to s poškrábáním displeje :) když mám silikonový pouzdro a nosím mobil samotný v kapse :)
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Petulinek »

Manželka jí tahá v kabelce... no asi všichni víme jak vypadá taková kabelka... a displej po půl roce naprosto v pohodě, škrábanců jen pár a mikroskopických, člověk je fakt musí hodně hledat.
patdevast
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: sob lis 16, 2013 13:54
Zařízení: Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od patdevast »

Formát karty jsem nedělal, je to blbost. Chyba je v telefonu. Po hard resetu je to zatím ok. Navíc, asi jako bonus, jsem přišel o některé nové funkce a nastavení GDR3, ale aktualizaci to znovu nestáhne. Takže prozatím začínám bejt dost rozladěnej. A to ani nevím, jestli se duplicita neobjeví znovu.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dwbmb »

mimonaut píše:A má někdo z vás už GDR3? Jestli to v kombinaci s resetem a naformátovaní karty nezabere?
Ano, mám GDR3, ani HR zcela zjevně nezabere.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dwbmb »

patdevast:

Aktualizace lze vyvolat i ručně, tady máš na ně přímé odkazy (QR kódy) ve Storu. U Extras+Info bude patrně nutné přepnout region do US, jinak to bude hlásit, že aplikace není určena pro tvé zařízení. Čert ví proč, ale je to tak.
patdevast
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: sob lis 16, 2013 13:54
Zařízení: Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od patdevast »

Podle mě tam aktualizace zůstala, akorát některý funkce už nejdou. Kupříkladu nová správa úložiště nebo zavírání multitaskingu jde pořád.
dzenda7
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned lis 24, 2013 16:07
Zařízení: NOKIA LUMIA 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dzenda7 »

Nedá mi to, abych taky nenapsal. Nedávno jsem si pořídil taky Lumii 820, neříkám, že je to špatný telefon, ale má své nedostatky. Nedostatek, který je z mého pohledu dost podstatný je to, že nemá nějaký protokol hovorů a poslaných sms, což je dost podstatná funkce má ji i ten nejjednodušší model. Zkoušel jsme i nějaký čítač z netu, ale muselo by se přes tento čítač volat, což se mi zdá zbytečná funkce ...... a nějaká placená verze není nikde ke stažení. Je to pro mě dost divné, že tato funkce v Lumii není, tak kde udělali soudruzi z Majkrosoftu chybu? Koukal jsem i na forum Majkrosoftu a nic podstatného jsem se tam nedozvěděl, ani maličký náznak, že by chystali nějaký čítač pro Lumii 820.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

Data Sense co to podporuje je iba lincencovany pre Verizon a AT&T, hold biznis...
subrt96
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát lis 29, 2013 21:10
Zařízení: Nokia Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od subrt96 »

dobrý den, chtěl bych se zeptat , jestli nevíte, jestli umí výchozí hudební přehrávač seřazovat skladby podle toho, kdy byly přidány.. tato funkce mi docela dost chybí :D
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

No to sice neumí, ale mohla by ti lespoň trochu pomoci záložka "nové" přímo v hubu..
vald
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte lis 19, 2013 18:08
Zařízení: LG X Screen, Lenovo TAB 4.8

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vald »

Ľudkovia dobrý prosím vás vie mi niekto poradiť ako zostavím playlist resp. zoznam oblúbených skladieb v prehrávači hudby?? Vopred pekne ďakujem
ben81
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát dub 26, 2013 23:52
Zařízení: Lumia820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ben81 »

Vald, zkus tohle.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dwbmb »

dzenda7 píše:Nedá mi to, abych taky nenapsal. Nedávno jsem si pořídil taky Lumii 820, neříkám, že je to špatný telefon, ale má své nedostatky. Nedostatek, který je z mého pohledu dost podstatný je to, že nemá nějaký protokol hovorů a poslaných sms, což je dost podstatná funkce má ji i ten nejjednodušší model. Zkoušel jsme i nějaký čítač z netu, ale muselo by se přes tento čítač volat, což se mi zdá zbytečná funkce ...... a nějaká placená verze není nikde ke stažení. Je to pro mě dost divné, že tato funkce v Lumii není, tak kde udělali soudruzi z Majkrosoftu chybu? Koukal jsem i na forum Majkrosoftu a nic podstatného jsem se tam nedozvěděl, ani maličký náznak, že by chystali nějaký čítač pro Lumii 820.
Když si rozklikneš kontakt, přejdeš na záložku Historie, tak máš kompletní protokol hovorů, SMS a emailů k danému kontaktu.
vald
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte lis 19, 2013 18:08
Zařízení: LG X Screen, Lenovo TAB 4.8

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vald »

ben81 píše:Vald, zkus tohle.
Díki Ben81. Windows média player nepoužívam, dokonca ho už ani nemám nainštalovaný, ale keď sa nebude dať inak, tak si ho nainštalujem späť a skúsim to podľa toho návodu. Miesto WMP používam Jet-audio. Tam sa dajú vytvárať playlisty, ale nenašiel som spôsob ako ich dostať do mobilu. V každom prípade dík za typ.
Dosť mi tu chýba možnosť zo Symbiantu "pridať medzi prehrávané" (alebo tak nejak). Pokiaľ si vložím do mobilu rádový album, tak problém nie je, ale ako náhle si chcem urobiť vlastný výber, ale použijem aj hotovú výberovku, hneď mi to mobil rozhádže po všetkých čertoch, takže nič neviem nájsť. Systém vôbec neberie do úvahy daného interpreta ani názov ale urobí si vlastný výber. Aspoň tomu, keby sa dalo zabrániť.. :roll:
Miroslav Havlíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 203
Registrován: stř pro 24, 2008 16:26
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Miroslav Havlíček »

Systém bere v úvahu ID3 tagy a třídí skladby podle nich.
Telefon ale umí vytvářet i playlisty, jenom to dělá trochu krkolomně. Dej si všechny skladby, které chceš mít pohromadě, do aktuálního seznamu přehrávání (přidrž na nich postupně prst -> Přidat do přehrávání). Až je tam budeš mít všechny naházené, klikni v přehrávači dole na tři tečky, zvol Uložit jako seznam stop, pojmenuj si ho a hotovo.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 100 hostů