Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od htcjirka »

Ano,i takto to lze v krajnim pripade resit,i ja jsem mel u Lumie prehran software prave kvuli seznamu.
Thomash181
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon zář 03, 2012 22:23
Zařízení: Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Thomash181 »

htcjirka píše:Pokud jsi delal tovarni nastaveni zrejme nepomuze ani reflash,takze to bude HW vada na desce.
Jo, je to HW problém. Když jsem měl telefon v nabíječce, měl zaplé 3G a např. hrál nějakou hru, tak se telefon celkem zahřeje a wifi se rozjede, tak jsem zkusil dát telefon na topení, když se nahřál, tak se wifi rozjela, takže asi studený spoj někde na desce u wifi modulu. Půjde to na reklamačku, jenomže jsem si na Lumii tak zvykl, že se mi nechce na měsíc vracet ke staré E66.. :)
Janson
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 19, 2012 8:28
Zařízení: Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Janson »

Dobrý den. Na svém starém telefonu (hloupý Sanmsung) jsem měl nastevené od vodafonu " služba Zprávy na dispej ", po každem odchozím hovoru a po každé odchozí sms se mi na displeji objevili ůdaje o tom kolik mi ještě zbývá volných minut a sms.Mám pár dní Nokia Lumia 800 a toto se mi přestalo zobrazovat. Je to tím, že to WP 7.5 nepodporuje? Na dotaz mi vodafon napsal že službu garantuje pouze u telefonů zakoupených u nich...( to ten starý Samsung taky nebyl a fungovalo to).
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Martin Suchan »

Obavam se, ze toto Windows Phone nepodporuje, na druhou stranu je mozne si stahnout aplikaci Citace, ktera pocita zbyvajici minuty, SMS a data:
http://www.mynokia.cz/windows/citace-pro-nokia-lumia/" onclick="window.open(this.href);return false;
Janson
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 19, 2012 8:28
Zařízení: Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Janson »

Díky za odpověď.JJ, to mám stažené. Jenom u těch hovorů ta přesnost nebude nic moc , když vodafon mi účtuje 60+1 ( když bude hovor trvat 30 s , aplikace mi odečte z limitu 30 s ,ale vodafon 60 s ,nebo se pletu?).
Nadzi
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: ned zář 02, 2012 15:47
Zařízení: Nokia Lumia 800 White

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Nadzi »

Zdravim panove mam 2 otazky.
chcel by som si odtialto kupit telefon Lumiu 800

http://www.shoppie.sk/nokia-lumia-800-black/d-123532/" onclick="window.open(this.href);return false;

moja otazka znie ako funguje reklamacia tovaru v pripade zaniku tejto firmy? da se to poslat treba primo do nokie nebo proste kdyz krachne podnik tak aj moja zaruka??

otazka cislo 2
kdybych si ho koupil tak ako sa nabija prvy krat? treba telefon uplne vybit a pak zase uplne nabit? ma ta baterka pametovy efekt? nechci to hned po*rat vim ze stare telefony se vybili a nabili a aj 12 hodin to muselo bejt na nabijacce...
dik moc
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od matoman »

s nabijanim...proste ho prvy krat nabijes, kym nebude hlasit ze je nabity, i keby bol v nabijacke dlhsie i tak elektronika mobilu baterku nenabija..... a potom pouzivas a nabijas normalne... uz niesme v 93roku, kde boli NiCd baterky s pamatovym efektom...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od htcjirka »

A co se tyce prvni otazky,Lumie maji celosvetovou zaruku,takze s telefonem muzes do oficialniho strediska,ikdyz nebude urceny pro SK/CZ trh.
McJobs
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: stř úno 08, 2012 19:48
Zařízení: iPhone 13 mini

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od McJobs »

Zdravim, ako sa pri tomto systeme robi restart, tak aby som neprisiel o data ? Znicoho nic mi nejde spustit Internet Explorer, len prebliknu dlazdice, vsetko ostatne ide. vyp/zap nepomohlo, takisto ani reset podrzanim vyp tlacidla
mceza

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od mceza »

Restart je vypnutí a zapnutí. Reset je uvedení do továrního nastavení. O data přijdeš v každém případě, ale kontakty budeš mít nasynchronizované na Windows Live. Přijdeš tedy hlavně o SMS a aplikace budeš muset nainstalovat znova. Neběží ti něco napozadí, co by se s IE tlouklo?
McJobs
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: stř úno 08, 2012 19:48
Zařízení: iPhone 13 mini

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od McJobs »

V background tasks som mal povolene len pocasie, nic som nenastavoval, history v prehliadaci premazana, vcera vecer IE este isiel, dnes rano to uz nejde, nechapem, ale uz vcera blbol, nedokazal otvarat nove taby/otvarat stranku v novom tabe. Cize ostava mi len urobit reset cez menu telefonu (settings -> about -> reset phone) ?
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od stm01 »

Dělá to přes data i přes wifi?
McJobs
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: stř úno 08, 2012 19:48
Zařízení: iPhone 13 mini

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od McJobs »

To uz neodskusam, urobil som ten reset telefonu, tak som zvedavy, pri iPhone OS sa mi za tie roky nestalo aby ani po restarte nesla spustit systemova aplikacia. To ze je WP 7.5 obmedzeny som vedel, ale cakal som ze to co tam je bude max funkcne. Sand uz bude vsetko OK.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Flynn »

OT: Jen k těm aplikacím, které záhadně ode dneška blbnou. Ráno jsem musel vyhodit AppoinTile a jedno počasí, protože přestaly fungovat a nepomohlo ani přeinstalování. Včera před půlnocí jsem zjistil, že ještě selhala třetí aplikace, ani u ní nepomohla přeinstalace. Nevím, zda to vše nějak nesouvisí a je to pro mě záhadou.
Tijka
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 10, 2012 21:48
Zařízení: Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800:Nezobrazují se mi obrázky ve FB

Příspěvek od Tijka »

Dobrý večer!
Prosím moc o radu, neb už fakt nevím :-))) Telefon mám krátce, takže je možné, že jsem ho ještě správně "neprostudovala". K internetu se připojuju přes wifi. Všechno funguje .. jenom .. na FB se mi nezobrazují obrázky. Mám tam místo nich šedý obdélník s ikonkou stránky v levém horním rohu. Když mobil připojím k počítači a spustí se zune, tak všechno funguje normálně, po odpojení od zune jsem zase bez obrázků... Mám něco špatně nastaveno? Nevíte? Děkuju za odpověď.
Nadzi
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: ned zář 02, 2012 15:47
Zařízení: Nokia Lumia 800 White

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Nadzi »

No vidim ze na Jeziska ak bude Lumia tak snou budu trable :)
predtym som mal Blackberry no som zvedavy co a ako...
Lumin
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř pro 12, 2012 14:05
Zařízení: lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Lumin »

Možná už to tu někdo řešil, ale při zběžném prohledání jsem na to nenarazil. Mám problém s Lumií 800 při použití headsetu (originální sluchátka z balení), i při hlasitém poslechu. Druhá strana mne neslyší. Je to obecně problém Lumií, Windowsů, nebo je to na reklamaci? Děkuju za radu.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Manek49 »

Pokud máš možnost, otestuj to s jinejma handsfree sluchátkama, když to pujde, tak jsou vadný ty origo, když ne, tak bude problém v jacku.
Tado
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte srp 07, 2012 19:10
Zařízení: Nokia E51

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Tado »

Čaute, po tom, co jsem si koupil mojí Lumii 800 a nechal jsem si ořezat mojí stávající simkartu mi někdy vypadává signál nebo kolísá někde na hranici nuly... může to být tou ořezanou simkartou? nebo je to problém telefonu?..
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od mimonaut »

Sim kartou by to být nemělo.. Spíš to vypadá na problém s anténou v telefonu, blbej kontakt nebo tak něco.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 hostů