Lumia 920 baterie

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Nimbex
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: úte čer 23, 2015 20:12
Zařízení: Lumia 1520

Lumia 920 baterie

Příspěvek od Nimbex »

Dobré odpoledne, bych se potřeboval na něco zeptat. Jde o to, že jsem si před rokem a čtvrt koupil L920, za tu dobu stihla být 2x na reklamaci (jednou zahoření a po druhé nenačítala SIM-výměna základní desky, obě reklamky uznány..mmj.). Ale teď řeším problém,že mi klesá výdrž baterie (možná je to subjektivní pocit). Smartphone mám proto,abych ho plně využíval (messenger,whatss,fb, email (nastaveno při doručení nové pošty), browsing na netu. Zakoupil jsem si nářadí pro mobilní telefony http://www.czc.cz/set-naradi-pro-mobilni-telefony" onclick="window.open(this.href);return false;…/…/produkt (konkrétně toto), jelikož dle yt se nezdá,že se dostat dovnitř bude výzkum v NASA a nechat si to vyměnit, by mě stálo samozřejmě dráž. A proto bych se chtěl zeptat, jakou zvolit novou baterii a zda existuje kompatibilní baterie na L920 s vyšší kapacitou než 2000mAh. Díky za případnou odpověď.
xHeretic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned lis 26, 2006 19:08
Zařízení: Windows Phone!

Lumia 920 baterie

Příspěvek od xHeretic »

Zdravím,
kup si prosím tě originální Nokia BP-4GW, uděláš nejlépe a vyhneš se všem problémům.
Párkrát jsem v telefonu viděl čínu co se oháněla nápisy JAPAN GOLD BATTERY...ale udávaná kapacita se ani zdaleka neblíží skutečně naměřené :D
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 920 baterie

Příspěvek od htcjirka »

Presna tak, zakoupit original novou baterii a rozhodne nelaborovat s neoriginaly s jakoby vyssi kapacitou.
Nimbex
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: úte čer 23, 2015 20:12
Zařízení: Lumia 1520

Lumia 920 baterie

Příspěvek od Nimbex »

Děkuji pánové, tak nová baterie objednána originál a typ co píšete z Sunnysoft.cz tak uvidíme...
klimji
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: pát úno 27, 2015 17:12
Zařízení: lumia 920

Lumia 920 baterie

Příspěvek od klimji »

Když resite baterii. Jak dlouho vám vydrží telefon na nabiti? Me nevydrží ani den... Když ho ráno vytahnu z nabijecky tak kolem 12 už mam tak 30 % baterie to sem na netu fb atd ale nic extra co sem si všiml tak nejvíc to žere když mam zapnuté data. Pokud nemam zapnuté data tak pri nepouzivani si to nebere skoro nic a vydrží klidne i dva dny ? Mate to též tak nebo už mu dělá baterie papalala... ? Protože ta výdrž je fakt trapná.
.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Lumia 920 baterie

Příspěvek od l0lz »

Hlavne nekupovat v čechach/ na Slovensku. Sú brutálne predražené, a často len ležia dlhú dobu na sklade, čo im nerobí dobre.
Ja som kúpil na Ebay čisto novú za 11€ a nesťažujem sa.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Lumia 920 baterie

Příspěvek od l0lz »

Bateria mi na lumiji 920 vydrží celý deň.
Má to svoje ALE.
Ak používam často messanger, tak to ide rapídne dole. Za hodinu aj 25%
klimji
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: pát úno 27, 2015 17:12
Zařízení: lumia 920

Lumia 920 baterie

Příspěvek od klimji »

Aha takže je to nastejno pokud nejsem na netu tak je to relativně v klidu... A co zahrivani ? Když sem na netu nebo proste staci něco dělat tak se to opravdu neprijemne hřeje až to skoro pálí.... Ale nikdy se to nedostane do takové fáze ze by se to seklo nebo spadlo. Ale i tak je to divne...
VanGotas
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon led 27, 2014 15:54
Zařízení: Lumia 830

Lumia 920 baterie

Příspěvek od VanGotas »

V těchto horkách se mi lumia zahřívá už jen při poslechu hudby, ale za pokojové teploty pouze při internetu...
klimji
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: pát úno 27, 2015 17:12
Zařízení: lumia 920

Lumia 920 baterie

Příspěvek od klimji »

Jop diky nemyslel jsem ve vedrech ale normálně diky
klimji
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: pát úno 27, 2015 17:12
Zařízení: lumia 920

Lumia 920 baterie

Příspěvek od klimji »

Mám takový dotaz, řeším baterii v mobilu zda se mi ze jde pomalu a jiste pod kytičky. Telefon mam ještě v zaruce. Mám nějakou šanci na uznání záruky? Nebo na baterie se to nevztahuje... Ráno v 6 vytáhnu telefon z nabijecky 100% po 6 hodinách 42 % . Občas zajdu na Net atd. Žádné hraní... Díky za info
McJobs
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: stř úno 08, 2012 19:48
Zařízení: iPhone 13 mini

Lumia 920 baterie

Příspěvek od McJobs »

l0lz píše:Hlavne nekupovat v čechach/ na Slovensku. Sú brutálne predražené, a často len ležia dlhú dobu na sklade, čo im nerobí dobre.
Ja som kúpil na Ebay čisto novú za 11€ a nesťažujem sa.

Pozries sa do historie nakupov od ktoreho predajcu si to kupoval cez ten Ebay? Nerad by som kupil nejaky fake, kedze ako som si vsimol niektore tam ponukane baterky nemaju navrchu nad hodnotou mAh napis NOKIA, tak neviem ci to je vobec original.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 81 hostů